Keleiviniai > Carina

Gamyklinis imobilaizeris

(1/4) > >>

horn:
Sveiki,
susidūriau su gamyklinio imobilaizerio gedimu. Pasireiškė 3 kartus,  visada rytais, kai būna ryte baisiai drėgna. Bandant užvesti automobilį ir pridėjus imobilaizerio daviklį, neatsiranda akumuliatoriaus ikona skydelyje, automobilis nesiveda. Po 15-20min užsiveda. Šiandien nesivedė, pridėjus imobilizatoriaus daviklį, kartais girimas tylus pokštelėjimas prie užvedimo spynelės, bet nevisada. Bandžiau išsiardyti panelę prie užvedimo spynelės, bet nemačiau jokios relės ar panašiai, todėl nesuprantu, kaip imobilizatorius veikia ir kur ieškoti galų. Gal kas susidūrė su tuo imobilizatorium?

horn:
Vienu žodžiu, atjungiau imobilaizerį, problema liko...gal kas žino, kodėl gali ryte pradingti degimas? Neatsiranda akumuliatoriaus lemputė skydelyje pasukus raktelį. Mašina visiškai nesikuria. Kai pastovi ant saulutės, kokią 11 val atsiranda akumuliatoriaus lemputė ir užkuriu iš karto.

xaudrius:
Na,nezinau,ar galima mano atveji lyginti su tavuoju,bet turejau panasia problema kazkada,kai vairavau bulka-ziema,kai salone buna daugiau dregmes,nesijunge degimas,tekdavo paklibinti rakta,tai padejo WD,ipuciau i spynele,kontaktai prasivale ir viskas.

audrius:
as galvociau gal pacioje uzvedimo spyneleje problema

horn:
nemanau dėl užvedimo spynelės, nes starteris sukasi. Kaip sakiau, neatsiranda akumuliatoriaus ženklas skydelyje ir visiškai neduoda užvesti. Kai ženklas atsiranda, mašina užsiveda iš karto. Þenklas atsiranda tik tada kai mašina atšyla saulėje. Man panašu, kad ne viską atjungė su tuo imobilaizeriu. Pakalbėjau su žmonėm, sako ne taip paprastai padarytas imobilaizeris, kad vieną fiškę atjungus jis neblokuotų užvedimo, sako, greičiausiai jis perkerta kuro siurblio elektros tiekimą.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją