Keleiviniai > Carina

Gamyklinis imobilaizeris

<< < (4/4)

horn:
Sveiki,
susidūriau su gamyklinio imobilaizerio gedimu. Pasireiškė 3 kartus,  visada rytais, kai būna ryte baisiai drėgna. Bandant užvesti automobilį ir pridėjus imobilaizerio daviklį, neatsiranda akumuliatoriaus ikona skydelyje, automobilis nesiveda. Po 15-20min užsiveda. Šiandien nesivedė, pridėjus imobilizatoriaus daviklį, kartais girimas tylus pokštelėjimas prie užvedimo spynelės, bet nevisada. Bandžiau išsiardyti panelę prie užvedimo spynelės, bet nemačiau jokios relės ar panašiai, todėl nesuprantu, kaip imobilizatorius veikia ir kur ieškoti galų. Gal kas susidūrė su tuo imobilizatorium?

pauliusdd:
Išradingumas pats geriausias žmogaus bruožas. :D

umunas:
ammm... o tai kad imobilaizerio daviklis raktelyje turi būti. koks dar atskiras daviklis ten pas tave??

ar aš kažko nesupratau?..

ignasss:
Sveiki, turiu ir aš problema su tec tus imobilaizeriu. Pamečiau raktelius su juodu davikliu, bet yra atsarginiai, tik ten jau raudonas daviklis, bet jis neleidžia užvesti mašinos, tik lemputė lėčiau pradeda mirksėti. Gal kas žino kaip pririšt tą atsarginį daviklį?

Adele:
Sveiki ieškau patarimo žvakės pakeičiant naujas ,pakeiciau nauja begunoka pakeiciau nauja paskirstitojaus dangtelį buvau suirutės vietomis zvaklaidzius ,pirmas cilindras nedirba nors tu ką !Gal galite ką patarti  :A

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją