Keleiviniai > Carina

Gamyklinis imobilaizeris

<< < (2/4) > >>

horn:
Sveiki,
susidūriau su gamyklinio imobilaizerio gedimu. Pasireiškė 3 kartus,  visada rytais, kai būna ryte baisiai drėgna. Bandant užvesti automobilį ir pridėjus imobilaizerio daviklį, neatsiranda akumuliatoriaus ikona skydelyje, automobilis nesiveda. Po 15-20min užsiveda. Šiandien nesivedė, pridėjus imobilizatoriaus daviklį, kartais girimas tylus pokštelėjimas prie užvedimo spynelės, bet nevisada. Bandžiau išsiardyti panelę prie užvedimo spynelės, bet nemačiau jokios relės ar panašiai, todėl nesuprantu, kaip imobilizatorius veikia ir kur ieškoti galų. Gal kas susidūrė su tuo imobilizatorium?

Venza:
Tai,kad gamyklinis imobilaizeris sumontuotas paciam raktelyje buna,o tu kalbi apie kazkoki pridedama davikli.Tai  pas tave originalus ar idetas imobilaizeris?

horn:
Daiktas originalus, jis kabo prie rakto ir reikia priliesti prie daviklio šalia pavarų. Vadinasi Tec-tus, o ant langų visur užklijuota "TVIS-Toyota vehicle imobilizer system". Kiek mačiau pas visas carinas toks pats.
va toks viduje toks daiktas įdėtas kur puslapyje užrašyta "ATEX glass tags".
Kažkas su šituo puslapiu negerai, vietoj nuotraukos meta bilekokias nuorodas

horn:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ32pG1YNDa5HE-QokHM13U11PSafFSMb95Z9hyz1SVVkQc9WEYYkVNYFaB

http://www.autoalarm24.de/shop/shop/anleitungen/kunden/164.pdf

http://img1.oplius.lt/beta.plius.lt/images/anns/autoplius/lengvieji-automobiliai/18970/53/toyota-carina_685934_big.jpg

autopliuse radau pačioj pirmoj carinoj, nuotraukoje už rankinio stabžio neryškiai matosi toks grybukas ant vidurinės konsolės.

arytis:
O tas grybukas su lempute ar be? Nes turėtoj Corolloj buvo kažkas panašaus. Kartais turėdavau ir aš bėdų su juo.

horn:
su lempute :). Gal jis ir ne gamyklinis, bet dažnai sutinkamas. Palikau kitam meistrui, nes matyt vakarykštis tik imobilaizerio anteną atjungė, o visa kita liko toliau funkcionuoti. Rytoj bus matyt rezultatai.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją