Autorius Tema: tepalai  (Skaityta 57209 kartus)

Neprisijungęs continuity

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 97
tepalai
« Atsakymas #30 Įrašytas: Spalio 25, 2011, 11:25:53 am »
O tas slegio daviklis i kuri slegi reaguoja: i slegi pries purkstukus ar po purkstuku?
Avensis T22 2001 wagon, 1CD-FTV.

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
tepalai
« Atsakymas #31 Įrašytas: Spalio 25, 2011, 12:31:24 pm »
Citata
continuity parašė:
O tas slegio daviklis i kuri slegi reaguoja: i slegi pries purkstukus ar po purkstuku?


Bent įsivaizduoji ko paklausei? Po purkštukų slėgio nėra.

Neprisijungęs previs

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 172
tepalai
« Atsakymas #32 Įrašytas: Spalio 25, 2011, 17:37:00 pm »
ne nu as nieko nesuprantu, suprasciau man vienam bet dabar ir Henriui tas pats. Pasikeiti tepalus, filtra. Masina apie 2000km lyg ir be problemu. ana man gal prasuko 1800km ir vel ta pati beda, nera slegio. galvojau filtras blogas, pasikeiciau filtra, tepalus po 1500km vel tas pats. Tai kame bajeris? Kokie ten purkstukai kemsasi? Nenu reikia isiaiskinti viena karta viska.

Gerai gal Dzonas ir teisus, bet tai ko man turbina kaukia? jai tai atskiro penkto purkstuko nera gal? kiek ziurejau vamzdelis nueina ir vsio.  Ir Dzonai tu nori pasakyti kad pirmiausia tepalas eina i tuos keturis purkstukus ir paskui visur kitur i varikli? Ar as ko nesuprantu.

Keturi ratai kūnui - du ratai sielai

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
tepalai
« Atsakymas #33 Įrašytas: Spalio 25, 2011, 23:16:29 pm »
previs: o kada ir kaip mazdaug ta turba tavo uzia: gal ji  tiesiog svilpia nuo 2000rpm, tai tada su turba viskas ok. Na nebenti is tikro uzia kaip reaktyvinis variklis. Jei slegio tepalo nebutu tau degtu pastoviai ta lempecka, jei nedega vaziuojant, o tik uzkurus varikli kartais kokias 4s padega ir daugiau neuzsidega, tai neimciau i galva. Ir su slegiu matuokliu, vietoj daciko isukus shuda ten suzinosi, nes pas mane ne visada uzvedus ji ilgai sviecia, turi dar pataikyt momenta, dazniausiai buna kai pastovi kokias 3-4h, o pastovejus per nakti, kartais uzgesta iskart. Tai ka ten sugaudysi...
Beje tikiuosi tu uztikrintas kad turba uzia, gal ne turba, gal kazkas kitas??? Gal kur kokia slanga oro nusimovus ir pucia barus i isore, del to ir garsas ziaurus???
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs previs

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 172
tepalai
« Atsakymas #34 Įrašytas: Spalio 25, 2011, 23:39:05 pm »
tikiuosi kad neturba, bet tarkim kaip buna: kuriu viena karta, palaukiu biski - negesta, kuriu antra karta tada girdisi toks slysktus kaukimas, kuris laujasi kai uzgesta lempute. Jai uzgestu po 4 sekundziu jo butu gerai, kartais ir po 6 kurimo negesta, nesinori laikyt uzkurto variklio, nes tikrai man atrodo kad turbina kaukia. Jai ora pustu kur per sona tai visa laika girdetusi tas garsas, o dabar iki tol kol uzgesta lempecka.
 Ir vapse man cia prasidejo po dirzu keitimo. iki tol normaliai buvo. Gal  santechnikai pridirbo ka.
 Ir niekur nerandu variklio manualo. Gal sakau koks atbulinis voztuvas ar slegio voztuvas praleidzia. Net nezinau.
Keturi ratai kūnui - du ratai sielai

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
tepalai
« Atsakymas #35 Įrašytas: Spalio 26, 2011, 00:09:41 am »
Nu jo cia jau rimtoka situacija. Jei kaukimas nustoja, kai uzgesta lempecka, abejoju ar turba kaukia. Kazkas pas ave stringa, gal pats tepalo siurblys stringa ir jis ta kaukimo garsa sukelia, kol nepramusa. Turba jei kauktu, turetu uzgesus lemputei kazkiek dar pakaukt, nes tepimas tikrai taip zaibiskai nemanau, kad atkeliauja. Turba bent jau pas mane paciam virsuj beveik stovi uz variklio subines. Tai kol per magistrale suvaiksto tepalas, jauciu ji isvis paskutine pradeda teptis po uzvedimo. Ir beje turbai tepalas atlieka ausinimo funkcija o ne tepimo. Tai, kd su lemputes uzgesimu baigiasi uzimas, tai netikiu, kad jis is turbos... Ir siaip turba savo problemas atskleidzia ant aukstesniu apsuku, arba pradeda vartot tepala kaip reikiant...
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 26, 2011, 00:11:27 am sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
tepalai
« Atsakymas #36 Įrašytas: Spalio 26, 2011, 08:48:10 am »
vargu ar tepalo pompa gali "užstrigti"-ji varoma nuo veleno ;)

Neprisijungęs previs

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 172
tepalai
« Atsakymas #37 Įrašytas: Spalio 26, 2011, 16:55:50 pm »
eisiu paprasyti kad kas uzkurtu pasiklausysiu atsidares kapota kurioj vietoj tiksliai kaukia, gal iseis nufilmuosiu ar bent garsa irasysiu.

sutinku kad tepalas ausina turba, bet prie to pacio ir tepa guolius ar kas ten yra. Neardziau - nezinau:)  gal ir klystu.
O turbina jo gale,uz variklio,net nelabai matosi ji ten, priejimas nekoks
Keturi ratai kūnui - du ratai sielai

Neprisijungęs Dariusno

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 153
tepalai
« Atsakymas #38 Įrašytas: Spalio 26, 2011, 22:19:31 pm »
Citata
Henris parašė:
Nu jo cia jau rimtoka situacija. Jei kaukimas nustoja, kai uzgesta lempecka, abejoju ar turba kaukia. Kazkas pas ave stringa, gal pats tepalo siurblys stringa ir jis ta kaukimo garsa sukelia, kol nepramusa. Turba jei kauktu, turetu uzgesus lemputei kazkiek dar pakaukt, nes tepimas tikrai taip zaibiskai nemanau, kad atkeliauja. Turba bent jau pas mane paciam virsuj beveik stovi uz variklio subines. Tai kol per magistrale suvaiksto tepalas, jauciu ji isvis paskutine pradeda teptis po uzvedimo. Ir beje turbai tepalas atlieka ausinimo funkcija o ne tepimo. Tai, kd su lemputes uzgesimu baigiasi uzimas, tai netikiu, kad jis is turbos... Ir siaip turba savo problemas atskleidzia ant aukstesniu apsuku, arba pradeda vartot tepala kaip reikiant...


tavo vietoj susilaikyciau nuo klaidinanciu komentaru

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
tepalai
« Atsakymas #39 Įrašytas: Spalio 27, 2011, 13:23:46 pm »
Ok kol kas susilaikau, laukiam ziniu is previo ar tikrai pas ji turba kaukia. Kazkaip netikiu, kad turba iskart nustotu kaukt, kai uzgesta tepalo lampecka.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs previs

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 172
tepalai
« Atsakymas #40 Įrašytas: Spalio 27, 2011, 21:39:35 pm »
nu ka, kuriau siandi ir kaip sakoma zakon podlasti uzgeso is karto. Teks vel bandyti...
Keturi ratai kūnui - du ratai sielai

Neprisijungęs previs

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 172
tepalai
« Atsakymas #41 Įrašytas: Lapkričio 03, 2011, 22:20:48 pm »
tai va bandziau kurti, ir man atrodo tikrai garsas sklinda ten kur turbina. Bandziau yrasyti garsa bet nelabai girdisi per variklio dirbimą. Vidui sedint kazkaip garsiau kaukia negu atsidarius kapota.

Gal kas zino kur galima imest į internetą kad visi kas nori pasižiurėtu (pasiklausytu) to garso. Nelabai girdisi, bet atskirti galima Kažkur po 4-5s pasigirsta tas garsas, o lempute negesta ir po 10s :D
Keturi ratai kūnui - du ratai sielai

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
tepalai
« Atsakymas #42 Įrašytas: Lapkričio 03, 2011, 22:35:23 pm »
tai taip filtras neišfiltruoja visų šūdų kas nueina į turbiną ir užsilenkia turbina, o paskui ir motoras. O visas šlamštas dažniausiai būną iš tų jobanų tarpinyčių varinių, kurios suidėvi ir patenka į tepalą ir plius dar data kompresiją per šoną eina
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
tepalai
« Atsakymas #43 Įrašytas: Lapkričio 03, 2011, 23:58:53 pm »
man rodos abejoniu nebera, kad mano kitas auto bus benzinas ir ne su dujom. :) pasineruosiu tik tada, kai reik nuvaziuot i vln ir atgal, bet uztat sutaupysiu ant visokiu tepalu ir visokiu  nahren tarpineliu, purkstuku, sankabu ir t.t. Ir ziema pasikursiu su pusiau numirusiu akumu be problemu...
Benzinui keisk zvakes laiku, tepalus kuriu reikes vos 4 litru pusiau sintetikos, ir viskas dzin :)
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 04, 2011, 00:01:01 am sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs previs

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 172
tepalai
« Atsakymas #44 Įrašytas: Lapkričio 04, 2011, 21:31:46 pm »
tai va, savaitgali jai nelis, leisiu tepalus lauk, nuiminesiu karteri, ziuresiu kaip sietelis ar neuzsikises, ardysiu kol nerasiu kame bedos :D uzkniso.

gal kas turi manuala, nes previjai nerandu nieko. Avensiu varikliai tokie patys ar ne dyzeliniai? Gal lengviau butu surasti manuala, o tai paskui po ardymo gali daliu likti :)
Keturi ratai kūnui - du ratai sielai