Autorius Tema: tepalai  (Skaityta 57216 kartus)

Neprisijungęs previs

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 172
tepalai
« Atsakymas #60 Įrašytas: Sausio 23, 2012, 21:11:16 pm »
aisku, tik aprasymas skamba nuostabiai ir kad naujos technologijos panaudotos gaminant filtra. Greiciausiai patobulinta gamybos linija bet ne produktas :)
Keturi ratai kūnui - du ratai sielai

Neprisijungęs Dariusno

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 153
tepalai
« Atsakymas #61 Įrašytas: Sausio 23, 2012, 23:31:44 pm »
Citata
previs parašė:
http://www.dagas.lt/lt/knecht_filtrai_ilgesniam_vaziavimui___  ka manot apie siuos KNECHT firmos filtrus? dabar pas mane uzdetas orginalus toyotos filtras, bet reikes keisti greitai, turiu Mann, bet kazkaip nebesinori deti :) pasiziurejus is ko jie padaryti


Ka manyti nebezinau, bet butent KNECHT yra Audi originalas. daug metu i savo audi vien situos ir tepirkau. jie brangesni uz kitus

Neprisijungęs previs

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 172
tepalai
« Atsakymas #62 Įrašytas: Sausio 24, 2012, 19:31:51 pm »
se tau kad nori, reiks gal rizikuoti ;) bus matyti.
Keturi ratai kūnui - du ratai sielai

Neprisijungęs dainilandija

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 291
tepalai
« Atsakymas #63 Įrašytas: Sausio 25, 2012, 00:00:14 am »
gal žinote  ar kur vyksta kokia nors akcija  tepalams, reiktu pasikeisti avensiui su tiesioginiu ipurskimu D4 benzinui.

Neprisijungęs vytska

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 289
tepalai
« Atsakymas #64 Įrašytas: Sausio 25, 2012, 10:19:45 am »
Vilniaus Ermitaže sausio mėnesį automobilinėms prekėms 30% nuolaida.
vytska

Neprisijungęs JM

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 75
tepalai
« Atsakymas #65 Įrašytas: Vasario 28, 2012, 15:12:59 pm »
Sveiki!
Toks klausimas: nuo praeito tepalo keitimo liko 2L Neste city pro 5w40 tepaliuko. Ar galima tos pačios markės tepalo dasipirkt kito  gamintojo ir sumaišyt? kažin nieko blogo nenutiktų? :)

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
tepalai
« Atsakymas #66 Įrašytas: Vasario 28, 2012, 19:40:06 pm »
geriausia susirast technines charakteristikas kokios yra tavo tepalo ir kokio nori pirkti. Čia idialiausias variantas būtų, kad atitiktų tuos parametrus. Kitas variantas, imi kad atitkitų bent aceam api reglamentą ir viskas.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs Memelis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 962
tepalai
« Atsakymas #67 Įrašytas: Vasario 28, 2012, 23:08:59 pm »
Citata
JM parašė:
Sveiki!
Toks klausimas: nuo praeito tepalo keitimo liko 2L Neste city pro 5w40 tepaliuko. Ar galima tos pačios markės tepalo dasipirkt kito  gamintojo ir sumaišyt? kažin nieko blogo nenutiktų? :)

Man dar pries daug metu vienas pazistamas toki pavyzdi pasake. Paimk saldzia sriuba ir saltibarscius. Abi sriubos. O kai sumaisysi, tai ka gausi? ;) Tai ir su tepalais. Gali ir nieko nebut, bet... Kam rizikuot...
'04 Avensis Liftback 2.0 D4D Linea Sol
'09 Corolla Verso 2.2 D-CAT Linea Sol Sport

Neprisijungęs JM

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 75
tepalai
« Atsakymas #68 Įrašytas: Vasario 29, 2012, 17:19:33 pm »
Citata
Memelis parašė:
Citata
JM parašė:
Sveiki!
Toks klausimas: nuo praeito tepalo keitimo liko 2L Neste city pro 5w40 tepaliuko. Ar galima tos pačios markės tepalo dasipirkt kito  gamintojo ir sumaišyt? kažin nieko blogo nenutiktų? :)

Man dar pries daug metu vienas pazistamas toki pavyzdi pasake. Paimk saldzia sriuba ir saltibarscius. Abi sriubos. O kai sumaisysi, tai ka gausi? ;) Tai ir su tepalais. Gali ir nieko nebut, bet... Kam rizikuot...
:D pralinksminai :D  dėkui už nuomones ;)

Neprisijungęs MAIKIS

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 266
  • www.latransa.lt
    • Latransa
tepalai
« Atsakymas #69 Įrašytas: Vasario 29, 2012, 18:54:36 pm »
Toyota Higlander
Toyota Prius
Toyota yaris Verso x2vnt
Toyota yaris
Lexus is200
Lexus Gs300
Honda crx Del sol
ZAZ 968M
www.latransa.lt

Neprisijungęs dtinas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 740
tepalai
« Atsakymas #70 Įrašytas: Vasario 29, 2012, 21:04:10 pm »

Neprisijungęs audrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
tepalai
« Atsakymas #71 Įrašytas: Vasario 29, 2012, 21:13:43 pm »
tokie dalykai atsitinka kai zmones pamirsta pakeisti tepalus ir dar tuom didziuojasi, tai bausme uz tai kad nekeiti laiku tepalu, arba keiti uz 5 lt uz ltr 10w-40, "sun hui v chai" gamintojo ir vazuoji 30kkm, visose situose nuotraukose ne tepalo kalte, o automobilio savininko...........
sirdyje bmw ,bet toyota istikima ir patikima

Neprisijungęs Angelinio

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 176
tepalai
« Atsakymas #72 Įrašytas: Kovo 01, 2012, 09:38:33 am »
Laba diena, arteja tepalu keitimas, gal jau net kita savaite. Labai prasyciau patarti kokius tepalus man pilti. 2007m Avensis D4D 2.0l. dyzelis SU DPF FILTRU. Gali kilti klausimas kodel nepilu tokiu pat kokius pyliau pries 15K km. Pyliau kazkokius Statoil, Taciau tik po keliu menesiu suzinojau kad pas mane stovi DPF todel jie man nelabai tinka. Todel dabar noreciau susipilti sau tinkancius tepalus, na ir zinoma noretusi ne paciu jau brangiausiu su kosminemis kainomis. Visiems aciu uz atsakymus is anksto.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 01, 2012, 09:39:36 am sukūrė Angelinio »

Neprisijungęs Avensius

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 166
tepalai
« Atsakymas #73 Įrašytas: Kovo 01, 2012, 10:23:58 am »
Citata
Angelinio parašė:
Laba diena, arteja tepalu keitimas, gal jau net kita savaite. Labai prasyciau patarti kokius tepalus man pilti. 2007m Avensis D4D 2.0l. dyzelis SU DPF FILTRU. Gali kilti klausimas kodel nepilu tokiu pat kokius pyliau pries 15K km. Pyliau kazkokius Statoil, Taciau tik po keliu menesiu suzinojau kad pas mane stovi DPF todel jie man nelabai tinka. Todel dabar noreciau susipilti sau tinkancius tepalus, na ir zinoma noretusi ne paciu jau brangiausiu su kosminemis kainomis. Visiems aciu uz atsakymus is anksto.


FUCHS (Vokietija) 5W30 TITAN GT1 PRO C-2 (specializuota alyva japoniškiems automobiliams) 4 ltr. 92 Lt. + 1 ltr. 26 Lt. Pilasi 6-7 ltr.
Yra ir Castrol variantų, bet kaip supratau pačių brangiausių nenori, tai ir nerašau.

Neprisijungęs Angelinio

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 176
tepalai
« Atsakymas #74 Įrašytas: Kovo 01, 2012, 10:29:50 am »
aciu, ikrai patrauklus variantas