Autorius Tema: Kuro sanaudos  (Skaityta 365535 kartus)

Neprisijungęs egariukas1

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #30 Įrašytas: Vasario 12, 2012, 15:28:18 pm »
Citata
Gmc parašė:
Vaziuojant nuo kalno aukstesne pavara - kuro nenaudoja isvis!
Visgi naudoja,kompas gal ir rodo nuli,bet variklis negesinamas,nepaduoda,reiskia uzgesta,pats pagalvok,koks butu efektas pastoviai uzsivedinetu motoras paspaudus gaza:(Paieskok googlej yra testai daryta stabdymo varikliu ir santykis kuro-oro parasytas,ne nulinis bet kaip minejau apie 24/1,tiksliai nepamenu

Neprisijungęs S_Kulikauskas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 659
  • Toyota Auris 2.0
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #31 Įrašytas: Vasario 12, 2012, 19:19:33 pm »
 Nu siaip atjungti kura jai stabdai varikliu tai problemos nematau, bet vos prilietus sankabos pedala jis iskart turetu vel isijungti, priesingu atveju variklis tikrai uzgestu.
 
Tokio kaip uzkurimo tikrai nepajaustum jai riedant i pakalne kuras tai butu tiekiamas tai ne. Bet klausimas ar dyzelis neatlieka ir siokios tokios tepimo funkcijos. Jai riedant nuo kokio rimtesno kalno (zinoma ne Lietuvoje) ilgiau nei valanda, kaip tuomet? O ir sildymas kaip i tai reaguos ?

Neprisijungęs arunaskeras

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1263
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #32 Įrašytas: Vasario 12, 2012, 21:55:25 pm »
Man atrodo kad cia kvaila diskusija. Kuras riedant ijungta oavara tikrai yra naudojamas. Nes jei riedant su ijungta pavara spaudziam sankabos pedala neliesdami gazo,variklis tikrai nespetu uzsivesti. O jei yra kazkokie mistiniai  davikliai kurie fiksuoja prisilietima prie sankabos paaiskinkit kur jie randasi.Kas netingit pabandykit kita ekspermenta, uztemti automobili nedideliu greiciu nespaudziant gazo pedalo ir pajungineti degima ir pajusit kad ijungus degima variklis prasisuks lengviau, ir is duslintuvo ismes juoda duma nes paduodamas kuras. Aisku to geriau nebandyti, del pagrindinio dirzo saugumo.
Geras patarimas niekada nebūna pavėluotas. B.Džonsonas
Corolla verso 2009 2,2 l 100 kw
Ford Fiesta 2011  1,4 CDTI

Neprisijungęs pinokis

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 410
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #33 Įrašytas: Vasario 12, 2012, 23:01:34 pm »
man atrodo kad kuras tikrai deginamas riedant. jai nedektu kuras tai masina neberiedetu lengvai o ja tiesiog stabdytu, o dar visokie tepimai kur atlieka dyzelis

Neprisijungęs donatass30

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #34 Įrašytas: Kovo 01, 2012, 01:12:27 am »
sveiki visi.
isigyjau avensi d4d 2.2 110kw ir po pirmu pasivazinejimu truputi sunerimau del kuro sanaudu ka rodo kompas. ar tai normalu ir nekreipti demesio nes jis rodo kad vidutines sanaudos yra9.5 ir tai vaziuojant autostrada 90km/h.pries pirkdamas masina tikrinau autotojoj sake viskas tvarkoj buvo smulkmenu kurios manau neturi reiksmes

Neprisijungęs dainilandija

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 291
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #35 Įrašytas: Kovo 01, 2012, 10:23:39 am »
o nunulinai kompa?

Neprisijungęs donatass30

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #36 Įrašytas: Kovo 01, 2012, 13:02:48 pm »
ne nezinau net kaip tai darosi:)nes toyota pirkau bendru nutarimu su zmona ir apie jas nieko daug nezinau ,bet ji man patiko kai parvaziavau tai ir pasirinkau

Neprisijungęs Angelinio

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 176
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #37 Įrašytas: Kovo 01, 2012, 13:14:59 pm »
tai gal zmona zino, paklausk

Neprisijungęs dainilandija

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 291
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #38 Įrašytas: Kovo 01, 2012, 13:38:00 pm »
Citata
donatass30 parašė:
ne nezinau net kaip tai darosi:)nes toyota pirkau bendru nutarimu su zmona ir apie jas nieko daug nezinau ,bet ji man patiko kai parvaziavau tai ir pasirinkau


tai jei po paskutinio nulinimo masina dirbo niekur nevaziuodama tai ir 100ltr/ 100km gali parodyti( nes kuras deka o km nera)
Nusinulina taip: ant vairo spaudi desni mygtuka susirandi "average" kur rodo ne momentini o ltr/100km ir palaikai nuspaudes, taip pat ir su nuvaziuotais km ir laiku ir kitais duomenimis. O kur rodo rida A  kilometrai ir B kilometrai - tai reikia ant skydelio nuspaudus palaikyti. p.s. geriausia daryti uzvedus bet stovint :). gal aiskiai surasiau.
o kai nunulinsi pravaziuosi bent 100km ar daugiau (baka) tam tinkru rezimu galesi tureti apytikslia kuro norma. geriausia isvazieti baka matysi kompo ir realias sanaudas.

Neprisijungęs donatass30

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #39 Įrašytas: Kovo 01, 2012, 17:00:32 pm »
dekui uz atsakymus ir paaiskinimus pavazinesiu tada parasysiu jei kils klausimu:) kokiu

Neprisijungęs blogaz

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #40 Įrašytas: Kovo 15, 2012, 22:51:03 pm »
Na netycia radau ir as sita sau labai aktualia tema. Mano 2004 m. D4D avensis universalas mieste 9l valgo, kaip bevaziuociau ar kaip pensininkas ar kaip suvalkietis. Visi mano pazystami kurie turi tokias pacias masinas sako, kad pas juos ne daugiau 7l. valgo. Nuvariau i toyota servisa diagnostikai - sako jokiu problemu nera, viskas o.k. Tai dabar nebezinau ieskotis kito geresnio serviso ar cia normalu taip? Jei ka gal patartumete Kaune koki geresni meistreli. Dekui

Neprisijungęs Tuziukas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 548
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #41 Įrašytas: Kovo 16, 2012, 08:09:17 am »
man pvz 8 ryna, manau kad neieskok bedu, daug kapeiku ismesi, ir kazi ar rasi..beje kad 7kam rytu nemanau..visi giria savo masina.

Neprisijungęs kajima

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 356
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #42 Įrašytas: Kovo 16, 2012, 08:54:11 am »
gal  tiesiog tu vazineji per kamscius piko valandomis , o tavo pazystavo i juos nepapuola , t.y. vazineja skirtingais marsrutais ar skirtingu laiku po miesta , dar vairavimo stiliai pas kiekviena skirtingi - neverta vazinet po servisus kisti $ ir ieskoti bedos kai jos nera
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 16, 2012, 08:55:20 am sukūrė kajima »

Neprisijungęs UfO

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 150
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #43 Įrašytas: Kovo 16, 2012, 09:14:30 am »
Citata
blogaz parašė:
Na netycia radau ir as sita sau labai aktualia tema. Mano 2004 m. D4D avensis universalas mieste 9l valgo, kaip bevaziuociau ar kaip pensininkas ar kaip suvalkietis. Visi mano pazystami kurie turi tokias pacias masinas sako, kad pas juos ne daugiau 7l. valgo. Nuvariau i toyota servisa diagnostikai - sako jokiu problemu nera, viskas o.k. Tai dabar nebezinau ieskotis kito geresnio serviso ar cia normalu taip? Jei ka gal patartumete Kaune koki geresni meistreli. Dekui


Arba tu suskaiciuoji pagal supilta kieki/nuvaziuota atstuma, o jie sako borto kompiuterio parodymus :) Mano Corolla jei is miesto neislendu ir vaziuoju kiekviena ryta i darba 8km ir vakare atgal, ziema ~8l valgo ir skaitau, kad norma. O taviske juk didesne ;)

Neprisijungęs blogaz

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Kuro sanaudos
« Atsakymas #44 Įrašytas: Kovo 16, 2012, 21:26:42 pm »
Ex pirkau avensi nes visi sake, kad 6 l valgo :) Na jeigu visi sakot, kad cia mieste normalu tokios kuro sanaudos, teks ieskotis vel kada kitos masinikes :)