Autorius Tema: ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?  (Skaityta 343154 kartus)

Neprisijungęs dainilandija

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 291
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #30 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 09:04:57 am »
Ar turite pasiulyma avensiui nuo 2006m. vieta kur deti LED?

Neprisijungęs sauliniz

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 93
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #31 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 11:25:46 am »
ar bandete kas vietoj artimu sviesu lempuciu, deti tokias diodines lemputes ar kazka panasaus? http://www.avatra.lt/index.php?action=katalogas_preke&id=1462

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #32 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 12:09:58 pm »
Tai jo visų lempikių: posūkio, gabarito, artimūjų kontaktai sudurniavo.:(

Neprisijungęs Linas112

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 54
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #33 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 13:10:37 pm »
Dainilija paieškojus po rusų toyotos forumą galima neblogų įdėjų pasirankioti :)
pvz:
http://imageshack.us/photo/my-images/404/adcadb22e461.jpg/

vincass

  • Svečias
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #34 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 13:15:42 pm »
Citata
sauliniz parašė:
ar bandete kas vietoj artimu sviesu lempuciu, deti tokias diodines lemputes ar kazka panasaus? http://www.avatra.lt/index.php?action=katalogas_preke&id=1462

Tikrai neverta. Esu kažkada išbandęs tokias. Silpnas srautas, nieko nešviečia.

Neprisijungęs hugg666

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 169
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #35 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 13:18:06 pm »
Graziai kai eina tas apvadas aplink priesrukines, tik cia kazkaip foto lievu kampu padaryta ir atrodo kad kreivai sugrzioti tie ledai :D Kiek suprantu, cia po viena sugreziota leda? :)

Neprisijungęs Linas112

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 54
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #36 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 13:46:15 pm »
Taip prisimatuoji ir darai skylutes :) formą riboja tik fantazija ir rankų kreivumas :)
Yra pirkti ir tokių:
http://www.geroskainos.lt/Apsvietimas/Dienos-sviesos-zibintai-DRL/Dienos-sviesos-zibintai-LED-DRL-502.html
« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 21, 2011, 13:46:55 pm sukūrė Linas112 »

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #37 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 14:07:14 pm »
Citata
ketvirtasis parašė:
Tai jo visų lempikių: posūkio, gabarito, artimūjų kontaktai sudurniavo.:(
kodelgi ir ne,pvz:jeigu toj fiškej kur jungiasi prie žibinto nera kontakto ir dar pačiuose cokoliuose nekantačina tai lemputes ir eis šajbom.tai ko pas mane ir pas kolegas kur kontaktai palankstyti jos nedega?ka išskirtines auto?;)

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #38 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 19:21:58 pm »
Citata
AVENSIS D4D CHIP parašė:
Citata
ketvirtasis parašė:
Tai jo visų lempikių: posūkio, gabarito, artimūjų kontaktai sudurniavo.:(
kodelgi ir ne,pvz:jeigu toj fiškej kur jungiasi prie žibinto nera kontakto ir dar pačiuose cokoliuose nekantačina tai lemputes ir eis šajbom.tai ko pas mane ir pas kolegas kur kontaktai palankstyti jos nedega?ka išskirtines auto?;)

Nenoriu ginčytis, gal tamsta esi teisus, bet paaiškink vieną kad tik kairėje pusėje perdeginėja lempos. Sutinku kontaktai pasenę ir pan. bet kodėl tik vienam šone. Dešnėje dar neteko nieko keisti:o va kas man keisčiausia.
« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 21, 2011, 19:23:12 pm sukūrė ketvirtasis »

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #39 Įrašytas: Gruodžio 21, 2011, 19:31:18 pm »
Citata
ketvirtasis parašė:
Citata
AVENSIS D4D CHIP parašė:
Citata
ketvirtasis parašė:
Tai jo visų lempikių: posūkio, gabarito, artimūjų kontaktai sudurniavo.:(
kodelgi ir ne,pvz:jeigu toj fiškej kur jungiasi prie žibinto nera kontakto ir dar pačiuose cokoliuose nekantačina tai lemputes ir eis šajbom.tai ko pas mane ir pas kolegas kur kontaktai palankstyti jos nedega?ka išskirtines auto?;)

Nenoriu ginčytis, gal tamsta esi teisus, bet paaiškink vieną kad tik kairėje pusėje perdeginėja lempos. Sutinku kontaktai pasenę ir pan. bet kodėl tik vienam šone. Dešnėje dar neteko nieko keisti:o va kas man keisčiausia.
na jeigu tik vienoje puseje dega ir ir vieno žibinto,tai juolab  reiketu pereit visųs kontaktus ir laidus to zibinto,jeigu butu kažkokie itampos sokinejimai būtu ar panašiai tai degtu ir kitos lemputes,gal buwo dauzta,ar ar šiaip ardyta ir kazkas nedajungta toje puseje

Neprisijungęs sauliniz

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 93
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #40 Įrašytas: Gruodžio 22, 2011, 14:16:50 pm »
Citata
vincass parašė:
Citata
sauliniz parašė:
ar bandete kas vietoj artimu sviesu lempuciu, deti tokias diodines lemputes ar kazka panasaus? http://www.avatra.lt/index.php?action=katalogas_preke&id=1462

Tikrai neverta. Esu kažkada išbandęs tokias. Silpnas srautas, nieko nešviečia.

gal kada atidirbs taip kad svies istiesu gerai :) bet i priesrukines manau verta tokias detis :)

vincass

  • Svečias
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #41 Įrašytas: Gruodžio 22, 2011, 14:25:51 pm »
Citata
sauliniz parašė:
Citata
vincass parašė:
Citata
sauliniz parašė:
ar bandete kas vietoj artimu sviesu lempuciu, deti tokias diodines lemputes ar kazka panasaus? http://www.avatra.lt/index.php?action=katalogas_preke&id=1462

Tikrai neverta. Esu kažkada išbandęs tokias. Silpnas srautas, nieko nešviečia.

gal kada atidirbs taip kad svies istiesu gerai :) bet i priesrukines manau verta tokias detis :)

Neverta ir į priešrūkines. Silpnai tie diodai šviečia. Apšvies tik kelis metrus po nosim. Nėra nei fokuso ten, nei normalaus šviesos srauto. Nebent juos panaudot dieną, kaip dienos šviesos žibintus?

Neprisijungęs sauliniz

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 93
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #42 Įrašytas: Gruodžio 22, 2011, 18:55:03 pm »
Citata
vincass parašė:
Citata
sauliniz parašė:
Citata
vincass parašė:
Citata
sauliniz parašė:
ar bandete kas vietoj artimu sviesu lempuciu, deti tokias diodines lemputes ar kazka panasaus? http://www.avatra.lt/index.php?action=katalogas_preke&id=1462

Tikrai neverta. Esu kažkada išbandęs tokias. Silpnas srautas, nieko nešviečia.

gal kada atidirbs taip kad svies istiesu gerai :) bet i priesrukines manau verta tokias detis :)

Neverta ir į priešrūkines. Silpnai tie diodai šviečia. Apšvies tik kelis metrus po nosim. Nėra nei fokuso ten, nei normalaus šviesos srauto. Nebent juos panaudot dieną, kaip dienos šviesos žibintus?

tai as ir galvoju ideti tam kad vazinet kaip su dienos sviesos zibintais. diena neverta degint nei tu reflektoriu, nei lempuciu, idejai diodus ir bent matosi kad dega :)

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #43 Įrašytas: Gruodžio 22, 2011, 21:39:15 pm »
Citata
sauliniz parašė:
Citata
vincass parašė:
Citata
sauliniz parašė:
Citata
vincass parašė:
Citata
sauliniz parašė:
ar bandete kas vietoj artimu sviesu lempuciu, deti tokias diodines lemputes ar kazka panasaus? http://www.avatra.lt/index.php?action=katalogas_preke&id=1462

Tikrai neverta. Esu kažkada išbandęs tokias. Silpnas srautas, nieko nešviečia.

gal kada atidirbs taip kad svies istiesu gerai :) bet i priesrukines manau verta tokias detis :)

Neverta ir į priešrūkines. Silpnai tie diodai šviečia. Apšvies tik kelis metrus po nosim. Nėra nei fokuso ten, nei normalaus šviesos srauto. Nebent juos panaudot dieną, kaip dienos šviesos žibintus?

tai as ir galvoju ideti tam kad vazinet kaip su dienos sviesos zibintais. diena neverta degint nei tu reflektoriu, nei lempuciu, idejai diodus ir bent matosi kad dega :)


Kai sudėsi ir mums papasakok ir parodyk. Aš ir kažkada galvojau dėt, bet vis pagailėdavau pinigų. :)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs sauliniz

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 93
ar kas naudojat led'us vietoj dienos šviesų?
« Atsakymas #44 Įrašytas: Gruodžio 22, 2011, 23:11:16 pm »
kita savaite gal isidesiu, tai imesiu foto :)