Keleiviniai > Auris

sokineja apsukos

<< < (2/3) > >>

DARIUSKR:
gal kas žinot kas gali būti AURYJE šokinėja apsukos nuo 1000 iki 2000 aps/min. Kol variklis dar šaltas. Pripyliau NESTEOIL 98 benzino gal nuo to?
Variklis dar mažai prabėgęs 38000 km.

Andriusa321:
Sveiki del to mazo sokinejimo tai cia normalu pas tayota patsosas automatinis dirba, o del dariuskr tai nemanau kad del kuro sistemos bedos, bet tai cia kaip vaziuoti kai taip sokineja juk kilant apsukom turetu kilti ir greitis automatiskai. na idomu kaip cia baigsis duok butinai zinoti

kalava:

--- Citata ---lilm1xee parašė:
sveiki , pas mane 2l dizelinis auris , 2008m. , susiduriau su tokia pat beda. Sokineja apsukos , visada buvo 900 , siuo metu kai uzsivedu visada laiko 1100... tai normalu ?
--- Baigti citatą ---


Normal - varikliui susilus apsukos nukris iki 900 vel.
Beje, jei ijungi putima ant prikiniu langu - apsukos irgi sukyla ir AC automatiskai isijungia

lilm1xee:
Aciu uz atsakyma, nepergyvensiu daugiau, jei tai normalu :)

Ritvis:
Auris 2008 m. 2.0D 93 KW. Varikliui dirbant laisvomis apsukomis truputi sujuda variklio apsukų rodyklė. Ant variklio darbo irgi tai nežymiai pasijaučia. Kompiuterinė diagnostika jokių klaidų nerodo. Automobilis užsiveda gerai, trauka labai gera, nedūmija, kuro sanaudos 5,3 l/100 km (realios ne pagal kompiuterio parodymus), prietaisų skydelyje nedega jokia lemputė. Ar kreipti dėmesį į tą laisvų apsukų nelabai žymų pašokinėjimą, o gal važinėti ir nesukti galvos.

markosas:
Sveiki,nupirkau žmonai Auris 2,0 d4d,2009m važiavo tvarkingai ir variklis dirbo normaliai,bet pabuvo su atjungtu akumuliatorium dvi savaites ir dabar užkūrus šokineja apsukos ir kažko biški vibracija atsiradus ant laisvų apsukų,kame bėda?

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją