Keleiviniai > Carina

Starterio bėdos žiemą

(1/2) > >>

My:
Sveiki. Susidūriau su starterio problema spustelėjus šaltukui. Panašu, kad užšąla gal bendeksas ar dar kažikas.. Bandant startuoti variklį girdimas tarškesys tarsi nekabina dantračiai. Ar esate susidūrę su tokiom bėdom? Mašiną užvedėm traukimu ir kai viskas užkaito vėl veikė. Gal yra kokių sprendimų, išskyrus garažo turėjimą? :)

S_Kulikauskas:
 Na asmeniskai as starteri taip grubiai i tris dalis skirstau:
1. Pats variklis, kartu su reduktorium.
2. Bendeksas.
3. Magnetas.

 Mano nuomone galimi varijantai: 1. Reduktoriuje padiles koks dantraciukas ir jis persoka. 2. Magnetas nepakanamai pritraukia priekini dantratuka ir nepakankamai prispaudzia ji prie smagracio.

Bendeksa atmesciau, nes tai guoliukai kaip kaskada dviraciuose budavo. Jis tiesiog i viena puse suka i kita ne, tai jai jis praboksuoja girdi tik svaru variklio darba be jokiu traskejimu.

 Na bet manau vistiek turetum nuimti ir paziureti, gali buti kad nieko ir keisti nereiks pakaks gerai isvalyti ir labai saikingai patepti.

S_Kulikauskas:
 Dar pamasciau. :) Nu jo gali buti ir bendeksas, bet ne jo "sankaba" o butent tas priekinis dantratis padiles.

 

My:
Esu beveik įsitikinęs, kad tai susiję su šalčiu, nes dar prie -20 bėdos nebuvo, o pašąlus smarkiau bėda atsirado. Skambinau į savo servisą, tai pasakė- "ne tau vienam taip yra". Tai vai ir įdomu kas dar iš forumiečių susidūręs ir kokie sprendimai. Su fenu šildyti starterį? :D Prie daugiabučio sudėtinga...

S_Kulikauskas:
 Zinoma, kad saltis.

Tai su lietlempe sidyk. :) bet visgi progai esant rekomenduociau nuimti ir isvalyti, tuomet saltis neturetu taip itakoti.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją