Autorius Tema: Toyota Aygo (benzinas)  (Skaityta 60527 kartus)

Neprisijungęs kiaules galva

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 149
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2014, 12:22:43 pm »
As tai neeksperimentuoju su vairu kitoje puseje, gyvenu UK tai ir vairuoju masinas pritaikytas ju eismui. Kai griztu i LT pasiimu Tevuko Corrola Verso ar sesers Rav4 su normaliu vairu ir vazineju be problemu. Tiesa sia vasara vaziavau su savo anglisku T27 i LT per visa Europa, tai galiu pasakyti, kad kol greitkelis tai dar viskas ok, bet nuo Warsuvos iki Vilniaus tai kankyne o ne vaziavimas. Nei aplenkt ka gali normaliai, visada rizikuoji, nei i zieda ivaziuoti tvarkingai negali, nes per keleivi nieko nematai. Tas pats ir su LT masinom UK, kas nepritaikyta tam eismui, geriau nenaudoti, bet cia tik mano nuomone.

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2014, 12:28:22 pm »
Na is vienos puses taip. Bet UK kaip teko buti maciau ne viena angliska auto su vairu kaireje. Gal cia man netrugde, jei ant lenkimo tai taip, bet taip kazkaip netrugde. Nes atsisedus prie Uk vairo man kankyne. Vnz reziume imk 1,3 yariuka ir smagaus kelio :)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs kiaules galva

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 149
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #32 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2014, 12:35:02 pm »
Dekui ToyotaClub. Viskas linksta prie to kad zmonai teks vazineti su 1.3 Yariuku.

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #33 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2014, 12:37:13 pm »
1,3 manau tas pats. Aisku pravaziuokit, pasibandykit pries pirkima :)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs kiaules galva

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 149
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #34 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2014, 12:41:01 pm »
1,3 manau tas pats. Aisku pravaziuokit, pasibandykit pries pirkima :)
Butinai pavaziuosim. Parasysiu ispudzius po visko. Bet cia viskas bus gruodzio-sausio men. Dabar tik zvalgyba vykdau.

Neprisijungęs kiaules galva

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 149
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #35 Įrašytas: Gruodžio 23, 2014, 15:41:09 pm »
Tai ilgai besirenkant ir bebandant, galu gale zmonai nupirktas naujas Yaris 1.3l., siek tiek virsijant numatyta biudzeta.

Neprisijungęs Saulius SSS

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2019
  • Avensis 2018 2.0 D4D estate
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #36 Įrašytas: Gruodžio 24, 2014, 17:21:23 pm »
Nu tai sveikinam su 64 registracija !  Kaip ir man, visada renkantis biudžetas pakyla besirenkant...  Ne batoną perki žmogus. Norisi,kad būtų reikalingi privalumai. Tai ir kaina atitinkamai pakyla pagal norus.
Ne visada sakyk ką žinai,bet visada žinok ką sakai

Neprisijungęs kiaules galva

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 149
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #37 Įrašytas: Gruodžio 24, 2014, 18:12:33 pm »
Nu tai sveikinam su 64 registracija !  Kaip ir man, visada renkantis biudžetas pakyla besirenkant...  Ne batoną perki žmogus. Norisi,kad būtų reikalingi privalumai. Tai ir kaina atitinkamai pakyla pagal norus.
Dekui Saulius SSS. Atsimsim tik po svenciu, nes grizom i LT sventem. Visiems linksmu, jaukiu sv.Kaledu ir sekmingu Naujuju Metu. Ir kad kelias nedulketu...

Neprisijungęs kiaules galva

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 149
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #38 Įrašytas: Sausio 09, 2015, 22:31:48 pm »
Galu gale sutvarkem visa popierizma ir parsivarem Yariuka i namus. Savaitgali bandysim kas ir kaip.

Neprisijungęs delavita

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #39 Įrašytas: Gegužės 19, 2015, 10:58:15 am »
Sveiki,
Kaip tik svarstau apie Aygo benzininį automobilį, labai norėčiau automato. Ką galvojat apie tokį pasirinkimą.

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #40 Įrašytas: Gegužės 19, 2015, 12:49:14 pm »
Sveiki,
O kodel butent aygo, o ne koki yari ziurit? Yra taip pat automatu, tik reikia rasti. Pats megejas mazu automobiliu, bet aygo jau ir man per maza, o ka kalbet apie bagazine:) nebent naujesni ziurit.
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #41 Įrašytas: Gegužės 19, 2015, 13:06:59 pm »
Sveiki,
O kodel butent aygo, o ne koki yari ziurit? Yra taip pat automatu, tik reikia rasti. Pats megejas mazu automobiliu, bet aygo jau ir man per maza, o ka kalbet apie bagazine:) nebent naujesni ziurit.

Tikrai per mazas...Vaziuojant autostrada vejas meto i visas puses,keliai vos ne iki nosies kai sedziu(mano ugis 189cm),zodziu gaidiska masina ir tiek.Vidutines kuro sanaudos-5.2l , tai nepasakyciau kad ekonomiskas. I didesni kalna vos kyla o ir isibeget reikia nemazai laiko,aplenkt kazka be sansu,nebent traktoriu.
Vazinejau 3 menesius,tai toki mano pastebejimai.

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #42 Įrašytas: Gegužės 19, 2015, 13:12:01 pm »
manau pavargsit au tokia masina. Ziureciau koki yari 1.3 varikliuku, nebent daug vaziuojat tada gal verta ir dyzelius aki uzmesti.
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs tadusia

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 663
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #43 Įrašytas: Gegužės 19, 2015, 13:34:34 pm »
Kazkas man sake kad Toyota aygo tas pats pezo ar citroenas tik kad su toyotos zenklu :) Komforto bus nulis, saugumo irgi, bet jei masiniukas butu skirtas tik po miesta sukiotis kodelgi ne.

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Toyota Aygo (benzinas)
« Atsakymas #44 Įrašytas: Gegužės 19, 2015, 13:44:12 pm »
Sveiki,
Kaip tik svarstau apie Aygo benzininį automobilį, labai norėčiau automato. Ką galvojat apie tokį pasirinkimą.

Bendradarbe su benzininiu AYGO vazineja. Greiciu deze MMT. Nesiskundzia. Sake, kad parkuotis labai gerai visur pavyksta.
Ir taip, tadusia teisus, pezo 107, o citroenas tai C1 yra ta pati masina, kurios skiriasi tik lempu isvaizda ir spalvos. Tai paieskos ratas prasiplecia: Toyota Aygo, Peugeot 107, Citroen C1.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis