Autorius Tema: Reiketu info apie Yaris  (Skaityta 64147 kartus)

Neprisijungęs Gytyto

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 461
Reiketu info apie Yaris
« Įrašytas: Sausio 26, 2009, 22:05:40 pm »
Apsiziurejau, kad reik antro masiniuko maziuko mazo mano seimynai. Tad vienas is variantu butu Yaris. Gal yra turetoju ir kokios butu relios kuro sanaudos jo. Nes reik mazo masiniuko mieste tik tusytis :)

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 27, 2009, 00:17:55 am »
Gytyo turiu as yariuka:) kelintu metu galvoji ir su kokia kubatura:) Sitas modeliukas kaip tik tusintis miestuke ir ne tik:) bet siaip keli pavyzdukai:

1,3 benzininis varikliukas vidutiniškai ma 5.6-5.8 l,
1.5 TS Mieste, jei per kamscius vazinet 8l
yaris verso 1.3 vvti 2001 mieste rodo 7.8l ,greitkely ramiai, vaziuojant apie 6l

Tai cia buvo zmoniu komentarai kure lekioja su Yariukais:) daug priklauso ir nuo stiliaus:)vaziavymo:)

o Pas mane varikliukas 1.0 vvti 2005 metuku mieste valgo 6,5 kazkur per kamscius:) uzmiestyje 4,9 vidutines 5,4l ant 100/km :)
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 27, 2009, 02:22:48 am sukūrė ToyotaClub »
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Gytyto

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 461
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 27, 2009, 19:24:34 pm »
Kad tik pradejom ziuret :) domina iki 13k. bet ne verso, o paprastas. Tai uz tokia suma kiek ziuriu yra apie 2002metu. O siaip tai gal labiau link dyzeliuko krypstam.
O kaip eksplotacija nesiskundi ? :)

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 27, 2009, 19:53:23 pm »
Na dar priklauso ir nuo spalvos ta kaina nes kaip paziuriu kai kuriu spalvu derinys jariui netinka sunkiau parduoti net yra:) Siaip pas mane 2005 metu pati pabaiga jau, tai kol kas nieko nekisau, tik tepalai , langu skystis pakeisti ir tiek :) Na aisku tuo metu latvijoi praeidavo ta apziura techninine toyotos astovybei, viskas iejo i garantini bet kaip ledas :) Siaip jei vel nauja masina jamciau tai yari, man svarbu ne dydis bet ekonomiskumas ir isvaizda graziai atrodo jo bent man :) Bet benza jimciau:) Dyzelis man nelabai brangesne ekslpotacija ir tas birbejimas:)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Gytyto

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 461
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 27, 2009, 21:04:14 pm »
Niu del kuro dar nenuspresta pilnai. Tik kad va reik man ekonomiskos :) O pazejus i http://www.automobiles.lt/automobiliu+katalogas/Toyota/Yaris/ tai kad surasyta kad valgo siektiek :D Tai nutariau realiai pasidomet kaip ji :)

Seip va yra pora skelbimuku, kaip abudu kaune reiketu palekt paveizet sia savaitele :)

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=2049021

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=2126905

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 27, 2009, 22:13:12 pm »
Juoda ziurinejau ir as:) tik man nepatiko salonas ta spalva tokia nei siokia nei tokia:) o ta auksinuka daznai kaune matau praliakent:) tip top :) cia kaip kaunas mazas tai net yarius atpazinti gali to pacio seimininko:) ten nedaug jau ir skires tas benzo rijimas:) kiek supratau is skelbimo tai ziurineji 1.0 kubaturos:) Mieste yariukas labai tinka:)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Renaldina

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 28, 2009, 14:46:24 pm »
paziurejau i Gytyto nuoroda (automobiles.lt), tai ten parasyta kad mano masina (yaris verso 1.3) - 8.2 mieste :|  
nu nzn - vasara budavo 5.1 (cia mieste, greitkelyje 4.9-5), dabar vazinejjant 5.7 , tai man jau daug atrodo.  bet jau TIKRAI ne 8.2 :)

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausio 28, 2009, 18:32:39 pm »
Tai cia mazai :) va jei ryto koki kaip parasyta 8.2 tai jau pagalvociau kad daug valgo:) buna kad ir a spaskaiciuoju bet tenkina daug nevalgo kaip yaris:)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Gytyto

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 461
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausio 28, 2009, 20:39:44 pm »
O ka sau antro yariuko ieskai ? :) Seip va reikalingas automobiliukas mergaitei namai - darbas - namai :) Vazineja tai ji viena tai su draugia, tai kokia maziuke masinuko ir prireike.  O seip jei jau apzejai ta juoda tai kaip ? normaliai ? ar kokiu nesklandumu yra ? :)

Renaldina tai ten tam saite zmones patys siuncia kiek ryja. tai paporink kad nusisneka labai ;)

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausio 28, 2009, 21:37:15 pm »
Ryja nemoka vaziuoti arba masina apkrauta labai tas ir lemia, sejp apie ta juoda nieko blogo pasakyt negaliu, Siaip ziurineju i ateiti po biski kaip tam leis lesos manau isigysiu kita masinike nes dabartine dalinuosi su sesule:) O del tu nesklandumo cia loterija, zinau viena drauga na jis kaip nuvaziuoja masina apzriuteti viska iskrato ir ispaudzia ka ji gali, tai testuoja apie valanda siaip kazkada pasimdavo kompa vietoi padaro degnistika ir ziuri kaip masina eina, tai dazniausiai kaip nuperka nesueina, bet dabar kiek girdejau kad kompo nebeturi tai pasikliauna savo patirtimi. Bet kaip merginai tai yariukas limpa va mano sesuo ir patenkinta :) aisku ir as patenkintas:)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

unholy

  • Svečias
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasario 03, 2009, 02:50:03 am »

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasario 03, 2009, 03:01:52 am »
Maciau sita skelbima autogide berots. Nepikrciau tokio uz tokia suma galima dvigubai mazesnes ridos yari rasti, ir siaip keturiu duru neprijauciu. :)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs haplitas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #12 Įrašytas: Liepos 09, 2009, 13:29:58 pm »
toyota yaris d4d 1,4 l variklis turi skirstymo velenelio dirzely ar grandine ?

Neprisijungęs MEXX

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #13 Įrašytas: Liepos 09, 2009, 16:03:33 pm »
Mano zmona vazineja su Yariu 1.4 D4D, tai sanaudos su jos vaziavimu apie 5 l gaunasi, vazineja jau beveik antri metai ir kolkas niekas negedo, pirktas buvo su 90000 km rida, Prancuzas. Zmona labai patenkinta, ir as patenkintas nereikia remontuot :D

Neprisijungęs MEXX

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Reiketu info apie Yaris
« Atsakymas #14 Įrašytas: Liepos 09, 2009, 16:04:47 pm »
haplitas -Yariui 1.4 D4D stovi grandine, ne dizas
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 09, 2009, 16:05:13 pm sukūrė MEXX »