Autorius Tema: kokias padangas rinktis  (Skaityta 56870 kartus)

Neprisijungęs Renis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 703
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Balandžio 04, 2012, 17:40:45 pm »
Þiema pravažinėjau ir tebevažinėju su NOKIAN WR G2, visai patenkintas jom, negaliu pasakyt nieko blogo, ant tešlos laiko gerai, gerai isstumia vandeni, neužia, manau geras kainos/kokybes santykis. Idomu kaip vasarines kokios NOKIAN butu.
Toyota Avensis, 2005 m., 2.2 D4D 110kw

Neprisijungęs upas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 48
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Balandžio 05, 2012, 08:46:36 am »
To horn-atsiprašau nepaaiškinau Continentalius gavau dėvėtus geros būklės,jei pirkčiau naujas tai būtų Michelin

Neprisijungęs mmersass

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 648
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #32 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 12:36:27 pm »
Kas nors bande tokias padangas? http://padangos123.lt/e/ss-595/?mod=7335
'05 Avensis 2.0 D4D TSpirit

Neprisijungęs sivra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 123
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #33 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 13:02:03 pm »
Citata
mmersass parašė:
Kas nors bande tokias padangas? http://padangos123.lt/e/ss-595/?mod=7335
Naudoju, turiu, pernai pavasari naujas pirkau 195/50r15. Automobilis važinėja magistralė-miestas 60/40. Priekinių nudilo puse.Nuvažiuota apie 18-20 tkm Triukšmas 7balai, balansavimas 10, akvaplanavimas 8, ant žvyro 8. VNZ aš patenkintas.Ilgaamžiškumas lyginant su BR ER300 per pus trumpesnis bet ir kaina dvidubai mažesnė. P.S Kačerginėje nebuvau, Viniuje iki Kačerginės temperatūrų užkaitinęs nebuvau:)
Kartais TOYOTA remontuoju, o IMPREZA sau sportuoju.

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #34 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 13:05:39 pm »
Pramušiau 2 žiemines padangas, nusipirkau 2 vnt Sava eskimo, pamenu, kažkas klube jas pagyrė. Priekyje pas mane senos padangos, pradėjo slysti šonu būtent galas su Sava. Taip staigiai pradėjau slysti skersas, kad širdis nukeliavo į kulnus. Važiavau vos 40, posūkis nežymus, aišku ledas, bet su senom padangom nebuvo taip įvykę. Padangas keičiau prieš dvi savaites.

Neprisijungęs sivra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 123
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #35 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 13:06:20 pm »
Yra dar RS modelis, bandė sportuot su jom. Dyla dvigubai greičiau nei kiti analogai, bet jei atstumai trumpi,viskas tvarkoj. Aišku 1000km jos netiks.:)
Kartais TOYOTA remontuoju, o IMPREZA sau sportuoju.

GALLANT

  • Svečias
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #36 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 13:32:13 pm »
Jau ne karta isitikinau, kad padangas reikia pirkti naujas ir brandines. Ziema propaguoju Gislaved.
Pries 6m buvau nusipirkes APOLLO, tai sukibimas toks, kaip kad be padangu vaziuociau, vien ant ratlankiu......
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 19, 2013, 13:33:56 pm sukūrė GALLANT »

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #37 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 13:41:00 pm »
kad brandines as sutinku, bet del nauju tikrai nebutina, galima rast geru variantu ir devetu, tik svarbu ziuret kada jos pagamintos, kad nebutu senos ir mesos, kad pakankamai butu ir tikrai galima rasti geru variantu :) As vasarai pasiemiau sau visa komplekta, originalus toyotos lieti ratlankiai su 2011michelin padangomis, padangos mazai vazinetos, nes dar tie pipciukai kai buna padangu sone net nenusytrine, sumokejau uz viska 1000lt :)
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 19, 2013, 18:32:08 pm sukūrė Ralfas »

GALLANT

  • Svečias
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #38 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 18:28:34 pm »
Aisku galima rasti is devetu, bet tik ne turgui, ten kazkada ziurejau praeidamas tai 99,9% 2005m gamybos ir kaulines.......

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #39 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 18:33:53 pm »
Bent jau aš, nesu linkęs padangoms taupyti nei vasarinėms, nei tuo labiau, žieminėms.
Prieš metus pirkau naujus Michelinus. Gavosi 1000 už komplektą, ir kas keisčiausia, buvo visiškai šviežios, pagamintos gal prieš 4 mėnesius.

Neprisijungęs katana7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 877
  • Auris touring sports hybrid 73 kW
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #40 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 19:50:24 pm »
Ko čia sukti galva, jei leidžia finansai perki naujas, jei ne perki naudotas. Čia tik klausimo esmė, kas geriau ar naudotos rimtų gamintojų (pvz. Goodyear, Michelin, Continental ir t.t.), ar naujos biudžetinės klasės (Barum, Sava, Kleber ir t.t.).

GALLANT

  • Svečias
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #41 Įrašytas: Vasario 19, 2013, 19:52:18 pm »
Padangos ne ta vieta kur galima taupyti, ka pirkti pigias tai geriau jokiu.....

Neprisijungęs capris

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 123
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #42 Įrašytas: Vasario 20, 2013, 08:55:48 am »
Aš tai prieš 4 metus nusipirkau BRIDGESTONE BLIZZAK NORDIC, nuvažiavau apie 60K km, tai neturėjau problemų, tylios, ant šlapio sniego išvis super, Tai dar šiais metais pardaviau prieš žiema, tai lygiai puse pinigų gavau kiek buvau mokėjęs,:) gerai kad yra kas perka dėvėtas padangas pagarba jiems, dabar važineju galu varomu, tai užsidėjęs esu Bridgestone Noranza EVO2 šipuotos, tos taip pat super, nesu ant tiek turtingas kad pirkčiau dėvėtas padangas:D

GALLANT

  • Svečias
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #43 Įrašytas: Vasario 20, 2013, 10:10:54 am »
Citata
capris parašė:
Aš tai prieš 4 metus nusipirkau BRIDGESTONE BLIZZAK NORDIC, nuvažiavau apie 60K km, tai neturėjau problemų, tylios, ant šlapio sniego išvis super, Tai dar šiais metais pardaviau prieš žiema, tai lygiai puse pinigų gavau kiek buvau mokėjęs,:) gerai kad yra kas perka dėvėtas padangas pagarba jiems, dabar važineju galu varomu, tai užsidėjęs esu Bridgestone Noranza EVO2 šipuotos, tos taip pat super, nesu ant tiek turtingas kad pirkčiau dėvėtas padangas:D


Labai teisingi zodziai.

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
kokias padangas rinktis
« Atsakymas #44 Įrašytas: Vasario 20, 2013, 10:29:47 am »
Nesu ant tiek supratingas, kad matyciau dideli skirtuma tarp naujos padangos ir tarkim metu senumo padangos atvazinetos viena vasara su daugiau negu 7mm protektoriaus... Kur cia minusas? Ar nauja perkant tipo kieciau atrodo??? Juo labiau, kad ir perkant naujas jos tikrai nebus vakar diena pagamintos :)
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 20, 2013, 10:31:17 am sukūrė Ralfas »