Autorius Tema: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*  (Skaityta 112690 kartus)

Neprisijungęs VidmantasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #135 Įrašytas: Kovo 18, 2016, 18:02:16 pm »
Nereikia nieko ardyti,atsidarai variklio dankty (kapota) ir ziurek vairuotojo puseje nuo vairo eina zemyn vamzdis,matosi ant jo kryzme,ja supurski su WD,ar Wurth purskiamu tepalu,geriau kaip purksi,tai tegul tuo momentu sukina kazkas vaira,tada geriau susipurks kryzme,geriau purksti per plastmasini vamzdely,purksk kelis kartus dienoje,po keliu savaiciu kryzme apsivalys nuo rudziu apnasu ir prades vairas suktis kaip turi buti.As kaip pirkau Avensy,tai beveik keturis metus nevazinetas buvo,tai vairas tiesiog strigo,galvojau,kad jau sakes stiprintuvui,bet nepagailejus purskiamo tepalo dabar vairas sukasi kai ant sviesto

Bandžiau aš ten surasti ta kryžmę, tai radau, bet ji pakankamai giliai yra, neina prieiti su buteliuku. Gal ne ten ieškau? Bet lyg ir ten atrodo...

Neprisijungęs continuity

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 97
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #136 Įrašytas: Kovo 19, 2016, 08:34:40 am »
Prieiti neina. Bet WD40 buteliukas turi vamzdeli. Tai per ji paleidi ciuksle ir nutaikai i kryzme ir is atstumo purski. Dar pasukineji vaira ir vel purski, pasukineji - purski ir t.t.. Viskas...
Avensis T22 2001 wagon, 1CD-FTV.

Neprisijungęs guminis

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 102
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #137 Įrašytas: Kovo 19, 2016, 12:49:59 pm »
Tepliojau ir aš, pagelbėdavo kuriam laikui, bet matyt tiek sudilo, kad striginėjo vairas, nelabai man malonu (-), be to važiuoklę tikrinant servise, sakydavo kad barška iš vairo kolonėlės :). Pasikeičiau kryžmę, baigėsi problemos. Galit pažiūrėt čia maniškė pozuoja: http://www.gintaroservisas.lt/darbai/toyota-picnic-vairalazdes-kryzmes-keitimas/.

Neprisijungęs VidmantasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #138 Įrašytas: Kovo 19, 2016, 21:21:57 pm »
Tepliojau ir aš, pagelbėdavo kuriam laikui, bet matyt tiek sudilo, kad striginėjo vairas, nelabai man malonu (-), be to važiuoklę tikrinant servise, sakydavo kad barška iš vairo kolonėlės :). Pasikeičiau kryžmę, baigėsi problemos. Galit pažiūrėt čia maniškė pozuoja: http://www.gintaroservisas.lt/darbai/toyota-picnic-vairalazdes-kryzmes-keitimas/.

susipurškiau ir aš, padėjo, vairas sukasi kaip naujas, bet vis tiek planuoju pasikeisti kryžmę anksčiau ar vėliau. kokia kainą paprašė už keitimą?

Neprisijungęs Rolkis72

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 506
  • Toyota Avensis 2004m. D-4D 2.0 85kw.
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #139 Įrašytas: Kovo 19, 2016, 22:31:34 pm »
Kam keisti ta kryzme?,ji linkusi rudyti,nes ji neuzdengta,papuola dregme,purvas,vat ir pradeda rudyti,rudys prasiplauna,suseptepa ir vel tarnauja,kai prades klibeti,tada ir keisk,as po kokiu desimties purskimu,neturiu jokiu bedu,jau daugiau kaip pusmety vazineju,vairas sukasi kai ant sviesto,jokio klibejimo,ar kito laisvumo,bendradarbiui buvo irgi,jis man ir patare tai padaryti,jis po supurskimo,jau trecius metus sekmingai vazineja ir vargo nemato.

Neprisijungęs VidmantasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #140 Įrašytas: Kovo 19, 2016, 23:34:44 pm »
Kam keisti ta kryzme?,ji linkusi rudyti,nes ji neuzdengta,papuola dregme,purvas,vat ir pradeda rudyti,rudys prasiplauna,suseptepa ir vel tarnauja,kai prades klibeti,tada ir keisk,as po kokiu desimties purskimu,neturiu jokiu bedu,jau daugiau kaip pusmety vazineju,vairas sukasi kai ant sviesto,jokio klibejimo,ar kito laisvumo,bendradarbiui buvo irgi,jis man ir patare tai padaryti,jis po supurskimo,jau trecius metus sekmingai vazineja ir vargo nemato.

gerai, įtikinai, susilaikysiu nuo keitimo kol kas

p.s. ačiū už pagalbą :)

Neprisijungęs litunas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 67
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #141 Įrašytas: Rugsėjo 18, 2016, 16:30:49 pm »
susipurškiau ir aš, padėjo, vairas sukasi kaip naujas, bet vis tiek planuoju pasikeisti kryžmę anksčiau ar vėliau. kokia kainą paprašė už keitimą?
Šiauliuose nulupo 40eur

Neprisijungęs Rolkis72

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 506
  • Toyota Avensis 2004m. D-4D 2.0 85kw.
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #142 Įrašytas: Rugsėjo 19, 2016, 08:08:02 am »
Buvau nuvares i Tanagra,sakau gal pakeisite vairo kryzme,tai jie neapsieme visai,nes sake kad tipo labai sunku iscentruoti

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #143 Įrašytas: Gruodžio 02, 2016, 20:26:50 pm »
pakeite ir man snd vairo kryzme, kryzmes diametras  16x40 kaina 6 EUR. pakeitimas kaip kur rasi man uz 30EUR pakeite kaune, siaip kaune visi servisai pagrinde veza i viena vieta kur ispresuoja ir atgal istato ta kryzmute, o servisas su visu velenu nuveza ir paiima babkes...

dabar vairas nebebarska, liko tik vairo traukes angalius pasikeist, keisiu pats, ten neturetu but sudetinga 2 varztus atsukt...

Neprisijungęs egariukas1

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #144 Įrašytas: Birželio 26, 2017, 22:11:17 pm »
Nesudetinga,tik reikes pataikyt suvedima.Su slankmaciu gan tiksliai pasigauna.Ir gali prireikt sjomniko israkint sarnyriukui

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #145 Įrašytas: Birželio 26, 2017, 23:07:08 pm »
 Plaktuko uztenka sarnyriukui atjungt  ;)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Komoda

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
Ats: Vairo veleno keitimas ir kur ji rasti*
« Atsakymas #146 Įrašytas: Vasario 27, 2018, 15:57:21 pm »
Dedeat nauja kryzme, dedat "pylnika", pritepat granatinio tepalo, uždedat savarzas ant "pylniko" galų ir užmirštat, per amžius amen.
Nemesk kelio, dėl takelio.