Vienatūriai > Corolla Verso

Stabdžių diskai ir kaladės - kokius rinktis.

(1/18) > >>

bebras3:
Svarbi informacija:
Corolla Verso (01-04)
Minimalus priekinių diskų storis- 23 mm
Minimalus galinių diskų storiss- 8 mm
Minimalus priekinių/galinių kaladėlių storis- 1 mm
Corolla Verso (04-)
Minimalus priekinių diskų storis- 24 mm
Minimalus galinių diskų storiss- 8,5 mm
Minimalus priekinių/galinių kaladėlių storis- 1 mm[/color][/b]    
 mind

Pribrendo reikalas keisti priekinius stabdžių diskus ir kalades. Gal galit patarti kuriuos rinktis: TRW, ATE, Textar ar Ferodo. O gal kokius kitus?

vytska:
Na kiek teko girdet ATE, TRW is tu geru, Ferodo prie tu truputi  geresniu nei anksciau minetos ir brangesnes turbut. Pats susidejau Ferodo, tai viskas normaliai - necypia,stabdo normaliai. Kai keiciau kaladeles tai ant senu buvo uzrasyta mazom raidem Textar , bet dar salia didelem raidem Bosch, tai gal ir tos Textar geros. Dar lygtais is tokiu neblogu Delphi, Remsa, Pagid. Gal dar kas pasiulys kitokiu is savo patirties. Diskai manau irgi is isvardintu firmu turetu but neblogi.

JM:

--- Citata ---vytska parašė:
Na kiek teko girdet ATE, TRW is tu geru, Ferodo prie tu truputi  geresniu nei anksciau minetos ir brangesnes turbut. Pats susidejau Ferodo, tai viskas normaliai - necypia,stabdo normaliai. Kai keiciau kaladeles tai ant senu buvo uzrasyta mazom raidem Textar , bet dar salia didelem raidem Bosch, tai gal ir tos Textar geros. Dar lygtais is tokiu neblogu Delphi, Remsa, Pagid. Gal dar kas pasiulys kitokiu is savo patirties. Diskai manau irgi is isvardintu firmu turetu but neblogi.
--- Baigti citatą ---

pribrendo ir man pasikeitis visus diskus ir kalades.. :|  i kokia mazdaug suma imanoma sutilpti? perkant ne pacias brangiausias dalis? :)

Avensius:
Parasyk kebulo Nr. parasysiu pasiulyma su kainomis.

vytska:
Na mano Ferodo kaladeles kainavo: priekines - 150 lt, galines 140 lt, kitu kainu nelabai atsimenu, TRW -priekines apie 110 lt , galines apie 90 lt man atrodo, disku nekeiciau tai nezinau kainu, o siaip reiketu paskambinet po daliu parduotuves paklausinet kokiom prekiauja ir kokios kainos kaladeliu ir disku. Manau jei neperkant brangiausiu kaladeliu, bet perkant geras galima tilpti i 200 lt, plius diskai ir pakeitimas koks 100lt. Na is mano patirties matyt mazai informacijos, bet gal kiti kas keite daugiau zinos.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją