Autorius Tema: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI  (Skaityta 67621 kartus)

Neprisijungęs TYRAN

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 799
  • Toyota Corolla TS 2019 1.8 Hibridas, Vilnius
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 20:25:47 pm »
o nedūmija?

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 20:32:04 pm »
prie kocia nauja ar sena as taves tik klausiu ar purkstukai turi itakos tokiam kuro sanaudu svyravimui???
normalios tavo sanaudos ko tu parines,sakau tapkes lengvesnes uzsidek ir sildyk maziau varikli,da ant sankryzu negazuok ir bus tau laime 10 ltr

Darius

  • Svečias
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 20:38:50 pm »
kai gaziuka paspaudi dumina, meta juoda smarkiai,bet kelis kartus pergazavus ir isvalius ismetimo sistema dumai pasibaigia.
Kaimynas turi paprasta corola su tokiu paciu varikliu,tai jis su 10litru nuvaziuoja apie 150km mieste,o as su 10litru nuvaziuoju apie 70km ir uzsidega kuro lempa

Neprisijungęs TYRAN

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 799
  • Toyota Corolla TS 2019 1.8 Hibridas, Vilnius
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 20:52:49 pm »
kai gaziuka paspaudi dumina, meta juoda smarkiai,bet kelis kartus pergazavus ir isvalius ismetimo sistema dumai pasibaigia.
Kaimynas turi paprasta corola su tokiu paciu varikliu,tai jis su 10litru nuvaziuoja apie 150km mieste,o as su 10litru nuvaziuoju apie 70km ir uzsidega kuro lempa

Papasakok, kada padidėjo sąnaudos, prie padidėjusių sąnaudų dar kas nors pasikeitė? variklio dinamika? iki padidėjusių sąnaudų dūmijo? ką nors mašinai darei (filtrus keitei, dar ką nors) - kas įtakojo tokį padidėjimą?

Darius

  • Svečias
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 21:06:19 pm »
supranti gal ir juokingai skambes,bet kai nusipirkau masina buvau tikras ,kad pas ja bakas 40litru talpos,tai nelabai buvau susirupines del sanaudu,bet kai suzinojau,kad masinos kuro bako talpa 55 litrai man pradejo kilti itarimu,kad naudoja kuro zymiai daugiau nei kitos masinis su tokiais paciais parametrais. Vazineju su ja jau 6 metai ir pakeites ne viena karta esu viska kas priklauso, tiek visus filtrus tiek dirzus ir taip toliau,viskas kas priklauso. Kazkada turejau problemu su kuro siurblio voztuvais,dinginejo trauka,bet cia kita istorija ir nemanau,kad tai susije. Vienas man keistas dalykas mano masinoje ,kad variklis ilgai sila,ta prasme ,kad apsukos apie 2000 laikosi labai ilgaij ei prie minuso uzkurus masina ja paliksi nejudancia ji gali prie tokiu apsuku pradibrbti apie 2 valandas nors temperatura ir pakyla iki normalios ribos,o jei vaziuoji tai vistiek apsukos laikosi tokios dodeles nuvaziavus ir 10km. Gal tai problema elektronikoje ,o purkstukuose ,gal koks daviklis parejo kuris reguliuoja variklio temperatura

Neprisijungęs TYRAN

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 799
  • Toyota Corolla TS 2019 1.8 Hibridas, Vilnius
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #35 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 21:13:17 pm »
supranti gal ir juokingai skambes,bet kai nusipirkau masina buvau tikras ,kad pas ja bakas 40litru talpos,tai nelabai buvau susirupines del sanaudu,bet kai suzinojau,kad masinos kuro bako talpa 55 litrai man pradejo kilti itarimu,kad naudoja kuro zymiai daugiau nei kitos masinis su tokiais paciais parametrais. Vazineju su ja jau 6 metai ir pakeites ne viena karta esu viska kas priklauso, tiek visus filtrus tiek dirzus ir taip toliau,viskas kas priklauso. Kazkada turejau problemu su kuro siurblio voztuvais,dinginejo trauka,bet cia kita istorija ir nemanau,kad tai susije. Vienas man keistas dalykas mano masinoje ,kad variklis ilgai sila,ta prasme ,kad apsukos apie 2000 laikosi labai ilgaij ei prie minuso uzkurus masina ja paliksi nejudancia ji gali prie tokiu apsuku pradibrbti apie 2 valandas nors temperatura ir pakyla iki normalios ribos,o jei vaziuoji tai vistiek apsukos laikosi tokios dodeles nuvaziavus ir 10km. Gal tai problema elektronikoje ,o purkstukuose ,gal koks daviklis parejo kuris reguliuoja variklio temperatura

Na žinoma, tikrai keista kad po 6 metų tau pasirodė, kad kažkas ne taip. Pasidaryk normalią pilną (ir purkštukų) diagnostiką, nes neišėmus.... pats matai, kokie parodymai, o kuriasi prie -20... Dar priklausomai, kas ir kaip atliko diagnostiką. Su Modka pasitark, gal padės tuo klausimu ("за отдельную плату", žinoma) :) O kaip su trauka? Nesiskiria tarkim ant šalto ir karšto variklio (galima įtarti oro srauto įrenginius)?

Darius

  • Svečias
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #36 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 21:19:00 pm »
nu matai 66kw tai nelabai tos traukos skirtumo suprasi ar salta ar silta,bet kiek vazineju tai skirtumo nepajauciau del traukos ar siltos ar saltos. Man daugiau kelia susirupinima del variklio apsuku kodel jos tokios dideles ir taip ilgai laikosi kol viskas normalizuojasi,po darbo namo vaziuodamas kamstyje uztrunku apie 45 min ir grizus namo jos vistiek sukasi apie 2000, gal tai ir itakoja kuro dideles kuro sanaudas?

Neprisijungęs Saulius SSS

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2019
  • Avensis 2018 2.0 D4D estate
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #37 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 21:33:48 pm »
2000 apsku  :O .kaip tu apsikenti sedeti masinoj. gal 1200 ??? nes 1100 -1200 buna kai padsosas dirba,kol variklis saltas.
Ne visada sakyk ką žinai,bet visada žinok ką sakai

Neprisijungęs TYRAN

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 799
  • Toyota Corolla TS 2019 1.8 Hibridas, Vilnius
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #38 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 21:34:28 pm »
nu matai 66kw tai nelabai tos traukos skirtumo suprasi ar salta ar silta,bet kiek vazineju tai skirtumo nepajauciau del traukos ar siltos ar saltos. Man daugiau kelia susirupinima del variklio apsuku kodel jos tokios dideles ir taip ilgai laikosi kol viskas normalizuojasi,po darbo namo vaziuodamas kamstyje uztrunku apie 45 min ir grizus namo jos vistiek sukasi apie 2000, gal tai ir itakoja kuro dideles kuro sanaudas?

Žinoma, tai įtakoja dideles kuro sąnaudas. O dar klausimas: su tokiom apsukom, tu iš viso akseleratoriaus pedalą naudoji? :) Tokiu oru su tokiom apsukom turėtų sušilti iki darbinės t-ros per iki 10min. Kažkuris daviklis greičiausiai bus išėjęs (specai, pasakykit, kuris reguliuoja apsukų dydį? nes variklio t-ros daviklis iki 2k apsukų vargiai ar iš viso kada nors laiko).

Darius

  • Svečias
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #39 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 21:54:48 pm »
butent ,kad gazo pedalo nenaudoju prie tokiu apsuku,tik sankaba,gal nera pilnai 2000,bet 1800 tai tikrai passtoviai sukasi. Apsilus biski sumazeja iki 1200,o normaliai uzkaitinus jei pasiseka tai nukrenta iki 800-900

Neprisijungęs TYRAN

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 799
  • Toyota Corolla TS 2019 1.8 Hibridas, Vilnius
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #40 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 22:07:01 pm »
butent ,kad gazo pedalo nenaudoju prie tokiu apsuku,tik sankaba,gal nera pilnai 2000,bet 1800 tai tikrai passtoviai sukasi. Apsilus biski sumazeja iki 1200,o normaliai uzkaitinus jei pasiseka tai nukrenta iki 800-900

O turėtų būti: šaltas 1200, pašilus 800-900. Bet dabar tu man pasakyk: jei per 45min. namo (ar kur tu ten važiuoji) nenukrenta žemiau 1800, tai ką tu vadini "nomaliai pakaitinus"? Dakare gal dalyvauji laisvalaikiu? Ten dabar virš 40, "normaliai pakaista" dar ir greičiau nei per 45min. :)

Darius

  • Svečias
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #41 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 22:21:05 pm »
kai oro temperatura +10 ir stovint kamstyje susyla per 30min ir apsukos nukrenta iki 800,bet jei tik biski minusas pvz -1 tai masinos apsukos nekrenta nors ir kamstyje prastovi 45 -60 min, keiciau termostata ,bet nepadejo

Neprisijungęs TYRAN

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 799
  • Toyota Corolla TS 2019 1.8 Hibridas, Vilnius
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #42 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 22:23:08 pm »
kai oro temperatura +10 ir stovint kamstyje susyla per 30min ir apsukos nukrenta iki 800,bet jei tik biski minusas pvz -1 tai masinos apsukos nekrenta nors ir kamstyje prastovi 45 -60 min, keiciau termostata ,bet nepadejo

Bėdutė. Žr. aukščiau. Diagnostika. Ir kaip tau dar neperkaito prie +10 30min. 1800-2000 apsukų... O gal perkaito...?

Darius

  • Svečias
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #43 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 22:25:19 pm »
Kazkada dariau diagnostika su kita problema,del traukos dingimo,ar kompas neparodo vienu metu keliu problemu???

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: COROLA VERSO D4D 85kW PURKŠTUKAI
« Atsakymas #44 Įrašytas: Sausio 11, 2014, 22:25:28 pm »
kai oro temperatura +10 ir stovint kamstyje susyla per 30min ir apsukos nukrenta iki 800,bet jei tik biski minusas pvz -1 tai masinos apsukos nekrenta nors ir kamstyje prastovi 45 -60 min, keiciau termostata ,bet nepadejo
gal su OSM negerai kazkas,bandyk istrauk fiske ir pavaziuot