Autorius Tema: 5 pavara ismeta  (Skaityta 22878 kartus)

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: 5 pavara ismeta
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasario 21, 2018, 17:44:17 pm »
Na atsakymo nesulaukiau,tad pasidalinsiu pats ką teko keisti.Buvo visgi nuspręsta pirkti šrotinę visą dėžę ir tikėtis kad joje bus sveika tai ko man ir reikia.Pardavėją suradau,įtikino kad dėžė tikrai gera,bėgių nemeta ir reikalui esant galėsiu gražinti.Taigi pamaniau kad šansų padaugėja jog ji tikrai gera ir nupirkau.Na visgi pagalvojau kad jau jei gražinti nereikės tad visos dėžės nekeisiu,o pakeisiu tik tai kas reikalinga išėmęs iš nupirktos dėžės.Tam dalykui net nereikia dėžės išiminėti iš auto,tad darbo sumažėja iki minimumo.Taigi mano laimei pasisekė,dantračiai tikrai sveiki pasitaikė nupirktoje dėžėje ko nepasakyčiau apie sinchronizatorių kuris visai nusidėvėjęs.O mano auto atvirkščia situacija kažkodėl...,tad 5 pavarą teko sulipinti iš abiejų - dantračiai jo,sinchro mano.ir surinkus Vau,jokio metimo.Žodžiu atvejis toks kad gerai jog nekeičiau visos dėžės,nes neužilgo būtų tekę vėl remontuoti dėl sinchronizatoriaus.Kadangi dariau pats viską su tam tikrais patarimais iš šono,teko dar pora spec įrankių gamintis dantračiams nuimti tad sutilpau  realiai į 100€,na aišku dar tepalą reikėjo pirktis tad prie to dar reiktų ir jo kainą pridėti.Bet tai vistiek kokius 3 ar 4 pigiau nei būčiau pirkęs naujas detales. iš parduotuvės,kur vienas dantratis kainuoja virš 200...Tokia ta istorija.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 21, 2018, 17:52:15 pm sukūrė RDeEsser »
E

Neprisijungęs Stasys Lukosevicius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: 5 pavara ismeta
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2019, 14:33:49 pm »
Na va vyrukai.pas mane ligiai tokia pat cituacija.uzdejau kita deže , netiko pusašis tad nusprendžiau tik dalis keistis.turiu dabar abi dėžes prie saves ir galvoju kaip tie begiai išsiema nuemus dangtelį ...???

Neprisijungęs Stasys Lukosevicius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: 5 pavara ismeta
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2019, 14:37:51 pm »
 kaip nutraukti ta viršutunį dantratį ?

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: 5 pavara ismeta
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2019, 21:05:24 pm »
kaip nutraukti ta viršutunį dantratį ?
Reikia atbulinio atmušėjo,jis yra užkaltas ant šlicų.Reikia įsuki tris varžtus berod 8mm į tas skyles ir juo prisivirinti prie atmušėjo.Bent jau aš taip dariau,nes kažkokio kito specialaus OEM įrankio neturiu ir nieko kito daugiau nesugalvojau.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 25, 2019, 08:16:02 am sukūrė RDeEsser »
E

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: 5 pavara ismeta
« Atsakymas #19 Įrašytas: Rugpjūčio 24, 2019, 21:15:25 pm »
Na bet kaip minėjau jei dantračiai dėvėti,tai labai gerai atkreipk dėmesį į jų būklę,jie turi būti tiesūs,neapsidaužę ir nepasisukę.Jei matosi deformacijos tai realiai gali po biški dairytis naujų nes ilgai nelaikys.
Karbai turi atrodyti taip...
Ir beje patariu prie viso to keisti guolį [90364-28023] kuris dedasi po krumpliaračiu [33336-20081]
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 24, 2019, 23:11:26 pm sukūrė RDeEsser »
E

Neprisijungęs Landrius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
Ats: 5 pavara ismeta
« Atsakymas #20 Įrašytas: Vasario 07, 2022, 20:02:10 pm »
Sveiki, nutiko problema-tav 2001 2,0td 85kw važiuojant išmetė 5 bėgį. Jau vieną dėžę prie 2 metus pakeičiau. kažkur skaičiau, kad įmanomas remontas nenuėmus dėžės pakeisti 5 bėgio dantračius... kur jų ieškoti, ar geriau naudotą dėžę dėt?