Autorius Tema: Purkštukų tarpinės  (Skaityta 56101 kartus)

Neprisijungęs black avensis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 49
Purkštukų tarpinės
« Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 13:12:28 pm »
Ar kas keitėte purkštuku tarpines d4d 81kw variklyje, nes kiek žinau dažniausiai ši problema pasireiškia 85kw varikliuose? Galvojau kad reikia keisti dangtelio tarpinę, bet nuėmus variklio vožtuvų dangtelį pasirodo kad bėga pro purkštukus. Dar pastebėjimas kad šią žiemą per didžiuosius šalčius reikėjo labai ilgai sukti starteriu kol užsivesdavo ir po žiemos kažkaip ilgiau padega tepalų lemputė.

Neprisijungęs UfO

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 150
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 15:44:43 pm »
Citata
black avensis parašė:
Ar kas keitėte purkštuku tarpines d4d 81kw variklyje, nes kiek žinau dažniausiai ši problema pasireiškia 85kw varikliuose? Galvojau kad reikia keisti dangtelio tarpinę, bet nuėmus variklio vožtuvų dangtelį pasirodo kad bėga pro purkštukus. Dar pastebėjimas kad šią žiemą per didžiuosius šalčius reikėjo labai ilgai sukti starteriu kol užsivesdavo ir po žiemos kažkaip ilgiau padega tepalų lemputė.


Aš esu keitęs 85kW agregate, ir purkštukų tarpines ir vožtuvų riebokšlius. Sakyčiau, kad 81kW ir 85 kW variklių "geležis" identiška, skiriasi tik ECU soft'as. Kažkurioj temoj esu rašęs apie tai. Dar iš to karto ir galerijoj keletas foto yra.
Jei žiemą sunkiau vesdavosi, gal kompresija dėl pradegusių tarpinių sumažėjusi. Aš pakeitęs tarpines matavau kompresiją, tai kaip iš vadovėlio - 27bar. Kadangi turiu savo kompresometrą, o matau pats esi iš Vilniaus, galiu kokį saulėtą vakarą ir tau pamatuoti už simbolinį mokestį :)

Neprisijungęs black avensis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 49
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 16:19:48 pm »
Na kai pasikeisiu tarpines gal reiks ir pasinaudot šia tavo paslauga, o beje kam keitei tuos riebokšlius ar per juos leido?

Neprisijungęs UfO

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 150
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 17:00:15 pm »
Kai ilgiau pastovėjusią užvesdavau, išmesdavo mėlyno dūmelio.

Neprisijungęs black avensis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 49
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 19:07:22 pm »
Man kartais dūmą išmeta kada vedu automobilį varikliui dar neatšalus, po pasivažinėjimo. O kartais neatsimeni kokio storio purkštukų tarpinės eina šiam varikliui, nes vieni siūlo 3mm kiti 3,5mm?  

Neprisijungęs UfO

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 150
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 19:50:26 pm »
Þinok nepamenu. Aš savąsias pirkau Verkių 44 (Þirmūnai, Šiaurės miestelis) esančioje parduotuvėje. Paprašiau ko reikia ir kokias davė tokias ir ėmiau :) Priet to pačio nepamiršk, kad reikia ir guminių bei plastmasinių tarpinėlių, t.y. 4 vnt. 23256B, 4 vnt. 19017 ir 4 vnt. 11176 (apačioj paveiksliukas). Plastmasinės gal ir bus geros, bet guminės, jei varinės buvo prapūstos, tikrai bus blogos. Taip pat reikia grįžtamo kuro vamzdeliui 5 tarpinėlių, jas irgi būtina pakeist kai atsuki (aišku gali iškaitinti senas ir vėl naudoti :), bet su naujom paprasčiau). Originale jos ten tokios dvigubos, kad lengviau montuot būtų, bet aš naudojau 10 paprastų (tiesiog pigiau). Nepasakyčiau, kad sudėtinga surinkt būtų :)
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 30, 2012, 20:00:52 pm sukūrė UfO »

Neprisijungęs modeliuka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 597
  • kai nuvažiuoja stogas atsiveria dangus
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 20:33:53 pm »
Jei jau pajudinai pukštuką, tai ir keisk visas jo tarpines. Ar jos prapūsto ar ne, tu nežinosi. benet kai užkals motorą :) mačiau Landcruiser užkaltu varikliu, nes kažkas lindo neatsakingai prie pukštukų.
Kiek pamenu ant vieno purkštuko eina 4 tarpinės: variokas ir plastikinės, guminės.
Modeliuka

Neprisijungęs arunaskeras

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1263
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 20:41:32 pm »
Yra teke sita darba atlikti corolla verso 2,0 l varikliukui. Bet pagal pirma parasyma nesupratau kas bega, ar tepalas pro virsutines tarpines, ar leidzia kompresija is cilindro pro apatines tarpines. Cia visiskai skirtingi dalykai.Nes kalba pradeta apie dangtelio tarpinę.Gal cia tos apatines visai ne prie ko?
Geras patarimas niekada nebūna pavėluotas. B.Džonsonas
Corolla verso 2009 2,2 l 100 kw
Ford Fiesta 2011  1,4 CDTI

Neprisijungęs egariukas1

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 21:17:37 pm »
As irgi nesupratau,bet man atrodo,kad jam bega tepalas per virsutines gumines tarpineles.Jas pakeist daug neturetu kainuot,ir mano avensyje biski tepaluota tose vietose prie purkstuku,karts nuo karto nuvalau tuos kelis lasus tepalo ir tiek.Manau jei apatines nesandarios,turetu variklis nedirbt,bent jau saltas,nes ten praleidzia kompresija

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 23:10:15 pm »
variklis dirba tik kuriant sunkiau kai šalta, nes kompresija eina lauk. Plius tas visas š.. kuris eina su tepalu nuo sudegusių tarpinių, greit užkemša tepalo filtrą, jis tada labiau praleidžia nefiltruotą teplą ir smulkios dalelės, gali pakenkti turbinai. Aš keičiau, pas mane buvo dar labai gero stovio, tiesiog, kad nebūtų blogiau, nes matės, kad kompresija dinginėja.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs UfO

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 150
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gegužės 30, 2012, 23:17:54 pm »
Citata
egariukas1 parašė:
As irgi nesupratau,bet man atrodo,kad jam bega tepalas per virsutines gumines tarpineles.Jas pakeist daug neturetu kainuot,ir mano avensyje biski tepaluota tose vietose prie purkstuku,karts nuo karto nuvalau tuos kelis lasus tepalo ir tiek.Manau jei apatines nesandarios,turetu variklis nedirbt,bent jau saltas,nes ten praleidzia kompresija


Aš irgi įdėmiau paskaitęs pradėjau manyt, kad jis apie viršutines gumines tarpines (kaušelius) kalbėjo. Aišku jei yra noras galima ir visas pakeisti, kad ramesnė galva būtų :) Bet jei tik pro viršutines sunkiasi tepalas, tai čia paprastas remontas. Acuroje mačiau po 16Lt berods tokia viena tarpinė. Palyginimui Mototojoje ~35Lt.

Neprisijungęs egariukas1

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gegužės 31, 2012, 19:25:39 pm »
Citata
NNZ parašė:
variklis dirba tik kuriant sunkiau kai šalta, nes kompresija eina lauk. Plius tas visas š.. kuris eina su tepalu nuo sudegusių tarpinių, greit užkemša tepalo filtrą, jis tada labiau praleidžia nefiltruotą teplą ir smulkios dalelės, gali pakenkti turbinai. Aš keičiau, pas mane buvo dar labai gero stovio, tiesiog, kad nebūtų blogiau, nes matės, kad kompresija dinginėja.
Bet ar tepalas neturetu greitai pajuoduot tokiu atveju?Nes tepalo lempute padega kokias 1-2 sekundes,nesvarbu,ar tik pakeistas ar senas tepalas

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gegužės 31, 2012, 20:38:11 pm »
tai jei tiek dega tai gerai. tepalas pas dyzelius pajuoduoja po 500km.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs UfO

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 150
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #13 Įrašytas: Birželio 01, 2012, 10:07:56 am »
Anksčiau ir man alyva pajuoduodavo per 1 tūkst. km. Kai ardžiau variklio viršų, tuo pačiu buvau nuėmęs karterį - išploviau tepalo sietelį ir patį karterį. Dabar alyva pajuoduoja pravažiavus apie 5 tūkst. km. Tepalo slėgio lemputė anksčiau ir man padegdavo ilgiau, dabar kaip ir viskas čiki, su 5w30 ar 5w40 ir nesvarbu karštas ar šaltas variklis.

Neprisijungęs egariukas1

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Purkštukų tarpinės
« Atsakymas #14 Įrašytas: Birželio 04, 2012, 19:21:55 pm »
Citata
NNZ parašė:
tai jei tiek dega tai gerai. tepalas pas dyzelius pajuoduoja po 500km.
Sutinku,kad pajuoduoja per 500 km,bent jau anksciau turetose auto,bet po keitimo nuvaziavau 2000,o jis tik siek tiek patamsejes,ir taip visada,po mazdaug 3000 dar buna gana sviesus