Keleiviniai > Auris

garsas perjungiant pavaras

<< < (2/2)

DARIUSKR:
Norėčiau paklausti ar visų AURIUOSE perjungiant pavaras ir atleidžiant sankabą yra stiprus smūgis su dideliu garsu. Pas mane tai atsirado po to kai AUTOTOJA pakeitė sankabą su diskatoriumi pagal garantiją ( dėžę taisė visą savaitę. Buvo kažkur išvežę). Prieš tai blogai jungėsi atbulinis. Dabar kiek geriau, bet už tai baisus garsas perjungiant pavaras. Jie sako, kad tai normalu ir taip turi būti AURIUOSE.

bladas:
Vasarą man viename mano pažįstamų - draugų servise nuėminėjo ir dėjo atgal greičių dėžę, aš pas juos seniai remontuojuosi, labai geri santykiai, tai po remonto praėjus gal trims dienoms, atsirado keistas trinktelėjimas, tik nepamenu, ar perjungiant bėgį, ar staigiau startuojant. Nuvariau jiems atgal mašiną, po kelių valandų skambina - sako pasiimk, ištaisėm savo klaidą, sory, apsižioplinom. Pasirodo, kai dėjo atgal dėžę, tarp kažkokių detalių pakliuvo mažas akmenukas,  (visur gatvių remontas ir smaluotas žvyras visur lenda kaip biesas) po to jis susitrynė, ir atsirado laisvumas.
Būtinai varyk atgal į servisą ir tegu ieško bėdos.

Mars:
Panašu kad bus pamiršę kokia variklio (greičio dėžės) pagalvę priveržti, dėl to gaunasi smugiai perjunginėjant. Užvedant nėra jokio dunktelėjimo?

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją