Autorius Tema: Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis  (Skaityta 4703 kartus)

Neprisijungęs NierKiss

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis
« Įrašytas: Vasario 20, 2009, 08:45:27 am »
Mano Coroloje nerodo lauko temperatūros, mašinėlė buvo daužta prieš perkant ir spėju, kad remontuodamas žmogelis nepasirūpino tuo davikliu. Gal kas žinot kaip kur būtų galima nusipirkti ir kokį tą daviklis, ką jis maždaug kainuoja ir kaip rasti prie kur jį pajungti.

Neprisijungęs Flemas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
Ats: Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 20, 2009, 09:05:33 am »
Senukuose paieskok prie auto, ju ten tikrai yra. isvesi laida kur nors kapoto sone,kuris matuoja temperatura, ar dar kur ir viskas. o patoi dacika cia jau kur jau pats noresi prisikabinsi. Kaina apie 20lt

Neprisijungęs zally

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 512
Ats: Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 20, 2009, 09:30:47 am »
Pirmiausia įsitikink kad kaltas daviklis.Avarijos metu galėjo nutraukt lai0dą, galėjo atsijungt ar oksiduotis kontaktai  o gal kompo programa nusimušė. Dėl vietos ,kur randasi daviklis tikrai nežinau-važiuk į servisą arba ieškok servise manual.
Tie, kurie pamiršta istoriją yra pasmerkti ją kartoti.

Neprisijungęs NierKiss

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 20, 2009, 18:42:13 pm »
Na jo reikia įsitikinti dėl daviklio gal ir yra, tik klausimas kur jo ieškoti? o šiaip dispeljuje paspaudi autside temperature rodo tik -- taip, ir dar viršuje  esančiame ekrane kur rodo radijos visus nustatymus mačiau, kad pas kitus ten virš radijos ir laikrodį rodo ir temperatūra o pas mane ne tik radija ir cd ir kiek ryja kuro ir panašiai, o viršutinė dali to ekraniuko nieko nerodo. Jei važiuoti į servisą ar tik Toyota servisas tokius dalykus gali man patvarkyti ar ir kiti? ir gal kas žino ką tai kainuoja?  

Neprisijungęs zally

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 512
Ats: Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 21, 2009, 18:00:57 pm »
Ar rodo vidaus temperatura, tai yra ta, kuria nustatai? Daznai nebuna kontakto ten kur prisijungia displejus Pabandyk nuimti visa paneli su displejumi ir pakrutink kontaktus. Tokviloj uz toki darba paliksi nemazai -200-300 lt.
Tie, kurie pamiršta istoriją yra pasmerkti ją kartoti.

Neprisijungęs NierKiss

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 21, 2009, 22:27:48 pm »
Vidaus temperatūra rodo tą kurią nustatau kad pašildytu mašinos viduje, bet nerodo temperatūros pačiame viršutiniame ekrane kur ridi radijo stotis. Paneli ardyt manau daug darbo bus ir gali pasirodyti, kad ten viskas tvarkoje su kontaktais, kaip reiktu pirma įsitikinti ar yra daviklis vietoje? Kur jo ieškoti? Ir ar pas jus rodo valandas ir temperatūrą tame ekrane kur rodo radijo stotis tik aukščiau?

Neprisijungęs zally

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 512
Ats: Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 22, 2009, 09:25:58 am »
Pas mane imontuota audio navigacine sistema vietoj senosios radijos.Taigi borto kompiuterio neturiu ir kiek atsimenu senaja radija, tai ten temperaturos nerode.Gal todel,kad mano Corolla 2006m. mat 2004 Corolla buvo modifikuota.Siuo metu matau nustatoma ir outside temperatura.Kur yra daviklis tikrai nezinau-bandyk kokiam servise paklaust
Tie, kurie pamiršta istoriją yra pasmerkti ją kartoti.

Neprisijungęs NierKiss

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 22, 2009, 10:13:32 am »
Turbūt reiks iki kokio serviso palėkti paklausinėti dėl to temperatūros daviklio. O navigacija geras daiktas aš ir mastau kokia nors įsigyti, bet turbūt pas mane nebus įmanoma integruoti prie esamos radijos ir reiks įprastai ekraniuką prikabinti ir viskas. O pas tave tik balsinė navigacija be vaizdo? O gal yra Toyota navigacija kuri įsistato į ta pačia vietą vietoj radijos displėjaus?

Neprisijungęs zally

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 512
Ats: Corolla 2002 išorės temperatūros daviklis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 22, 2009, 10:45:02 am »
Pas mane originali Toyota navigacija, kuri dedama vietoj senos radijosTen ieina cd (mp3,wma) grotuvas,radijas,dvd zemelapio skaitymo irenginys bei 7 coliu ekranas- viskas viename. Modelis TNS700.Internete gali susirast ir paziuret.Jei Tau tokia per brangi, gali prie savo radijos prijungti paprastesni navigacijos irengini TNS200 ar TNS300.Tada savo radijos ekranelyje matysi zemelapi.Kiek maciau kaina Lietuvoj apie 300-500 lt.Krizes metu gal ir  atpigo
Siaip turiu Corollos servise manuala.Jei parasysi emailo adresa pabandysiu atsiusti dalimis.Gal ir davikli norima surasi.Manualas didelis(apie 33 mb).
Tie, kurie pamiršta istoriją yra pasmerkti ją kartoti.