Autorius Tema: Avensio kondicionierius  (Skaityta 41105 kartus)

Neprisijungęs Rolkis72

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 506
  • Toyota Avensis 2004m. D-4D 2.0 85kw.
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #105 Įrašytas: Lapkričio 25, 2020, 14:20:10 pm »
O pas mane jau nustojo langai rasoti,kai įsigijau Autoaibėje salono du džiovintuvus,vieną ėmiau 1kg. Kitą 350 gramų,dabar po kelių dienų važinėjimų rasojimas dingo,anksčiau nuvažiuoji į parduotuvę ir jau rasoja,ryte vėl randi su rasotais iš vidaus langais,užknisdavo juodai,o jei šaltukas,tai išvidaus apledėja ir vidinės pusės stiklai,kaimynas man psiūlė,jam irgi taipat būdavo,žiūrau su Japonais daug kam būna...

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #106 Įrašytas: Lapkričio 25, 2020, 16:10:31 pm »
Taip,  klimato kontrolė.  Ok pabandysiu , tik su ac ar be ac ?
Jeigu pasirinksi "AUTO" pati sistema pasirinks su AC.
Pati sistema pradės reguliuoti ir apipūtimo ortakių pozicijas.
Pati sistema parinks greitį, vėdinimą, sausinimą.
Pati sistema valdys ir AC darbą.
Vėsiuoju orų periodu AC atlieka vėdinimo ir sausinimo darbą ir tikrai šių metų laiku ir oru jinai turi veikti.
Šaltuoju metu laiku manau pats kondicionierius gal ir nepasileidžia bet vėdinimą tikrai turi reguliuoti.
Sakau reikia pamėginti taip pavažinėti kelias dienas ir pažiūrėti.

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #107 Įrašytas: Lapkričio 25, 2020, 16:22:09 pm »
O pas mane jau nustojo langai rasoti,kai įsigijau Autoaibėje salono du džiovintuvus,vieną ėmiau 1kg. Kitą 350 gramų,dabar po kelių dienų važinėjimų rasojimas dingo,anksčiau nuvažiuoji į parduotuvę ir jau rasoja,ryte vėl randi su rasotais iš vidaus langais,užknisdavo juodai,o jei šaltukas,tai išvidaus apledėja ir vidinės pusės stiklai,kaimynas man psiūlė,jam irgi taipat būdavo,žiūrau su Japonais daug kam būna...
Didelė drėgmė mašinoje. Kai važinėji šiltas salonas, užgesini atvesta ir kondensuojasi ant visų paviršių tik ant sėdynių ar kitur nelabai matosi bet ji yra visur. Stiklas greičiausiai atvėsta. Ypač dar jeigu važinėjama trumpais atstumais. Kai minusas ir užšąla.
Įdomumo dėlei reiktų pamatuoti su kokiu higrometru garantuotai rodys 90% drėgmė ar kažką panašaus.
Jeigu niekur nesikaupia pašalinė drėgmė tai turi padėti elementarus pravėdinimas, bet jeigu isidėjai surinkėjus tai irgi gerai.

Neprisijungęs Popilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 309
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #108 Įrašytas: Lapkričio 26, 2020, 09:58:45 am »
Rolkis , gali gal nuoroda prikabinti ? :D

O dėl ac ant auto kiek važinėja niekada ac pats neisijungia
Tarkim ant fl paspaudus priekinio lango nuputima is karto ir ac įsijungia,  o pas mane pre fl neisijungia

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #109 Įrašytas: Lapkričio 26, 2020, 11:39:54 am »
Ir AC indikacija nedega ant AUTO? :think:
Kažkur buvau radęs info dėl termostato netinkamo veikimo gali sutrikti ir klimato kontrolės darbas... :think:
Nežinau kiek ši info tikra bet pasitikrint galima  :goodboy:
Reiktų pasižiūrėti ir patikrinti ar termostatas tinkamai palaiko temperatūra kaip priklauso ar nepradeda atsidarinėti/ praleidinėti per anksti pvz prie kokių 65-75 *C jau pradeda cirkuliuoti didžiuoju ratu.
Kad skydelyje rodo, kad "užšilo variklis"dar nieko nereiškia.

Neprisijungęs Rolkis72

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 506
  • Toyota Avensis 2004m. D-4D 2.0 85kw.
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #110 Įrašytas: Lapkričio 26, 2020, 12:56:53 pm »
Aš pirkau tokius: https://www.autoaibe.lt/chemija/salono-prieziuros-priemones/pingi-lv-a300-dregmes-sugeriklis-300g-871848117161.html   
 https://www.autoaibe.lt/chemija/salono-prieziuros-priemones/pingi-asb-1000-dregmes-sugeriklis-1000g-871848117488.html
Šiandien -3 ryte buvo,langai iš lauko pusės šerkšnu pasidengia buvo,vidus sausas ir švarus,kai anksčiau reikėdavo ir išvidaus gramdyti
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 26, 2020, 13:00:35 pm sukūrė Rolkis72 »

Neprisijungęs Popilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 309
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #111 Įrašytas: Lapkričio 26, 2020, 13:02:35 pm »
Taip ac niekada neveikia , nebent pats ranka įjungi vasarą tikrai gerai saldo.
Tą pagalvėlę aš pirmą turiu man nepasiteisino :D
Auto turiu 6 metai . Reikės kažkaip pabandyti gal patikrinti tą termostata..,
Dabar pastebėjau,  padariau auto ir HI temp auto ant 3 padalos temp. Apsukos normaliai nesukile kaip būna šaltai ,  tai sudėjau ant max tai stovint vietoje parengta rodyklė zemyn
Lauke +1
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 26, 2020, 13:28:03 pm sukūrė Popilas »

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #112 Įrašytas: Lapkričio 26, 2020, 15:11:44 pm »
Naujesniems Toyota modeliams AC jungiasi automatiskai nustacius putima ant priekinio lango.Net esant minusinei temperaturai.Senesniuose modeliuose (kai kuriuose )prie minusines temperaturos nesijungia.Gali pabandyt susirast po priekinem radiatoriaus apdailos grotelem lauko temperaturos termometra,ji pasildyt ir matysi ar jungiasi.Nuo jokiu termostatu ir variklio temperaturos AC nepriklauso.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #113 Įrašytas: Lapkričio 26, 2020, 15:37:25 pm »
AC sistema kaip ir atskira nuo šildymo sistemos, kur ir yra termostas.
Gal tai ir nesusiję su šia problema... (H-)
Drėgmei formuotis reikia nepakankamos šilumos ir blogo vėdinimo.

Klimato kontrolė derina abiejų jų darbą- reikia pašildo - reikia pašaldo... :think:
Šiaip yra prie auto knygelė ir turi būti aprašymas klimato kontrolės veikimo.
O dėl drėgmės mažinimo bet kokiu atveju visada turi būti įjungtas AC ar automatiškai ar ranka.
Jeigu bus naudojamas tik "šildymas" manau bus salone ir drėgmė.
Drėgmės surinkėjai, tai geros kitos pagalbinės priemonės, bet jeigu tai būtų privalu tai gamintojas būtų įdėję kelis maišiukus  :goodboy: :-] O kažin kam jis įdėjo AC  :think: :-] ;)

Neprisijungęs Popilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 309
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #114 Įrašytas: Lapkričio 26, 2020, 19:01:29 pm »
Manau nėra skirtumo ar su ac ar be ac vistiek ji neveikia :D
Reikės pabandyti šilčiau važinėti:D ir dazniau su auto
Kada šaltas variklis ant auto vistiek nieko nupučia laukia kol pasyla pagal nustatytą temp
Knygelė yra bet vokiška:D iki darbo ~5km tai taip ir gaunasi matyt :D

Neprisijungęs Rolkis72

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 506
  • Toyota Avensis 2004m. D-4D 2.0 85kw.
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #115 Įrašytas: Lapkričio 26, 2020, 19:42:40 pm »
Manau nėra skirtumo ar su ac ar be ac vistiek ji neveikia :D
Reikės pabandyti šilčiau važinėti:D ir dazniau su auto
Kada šaltas variklis ant auto vistiek nieko nupučia laukia kol pasyla pagal nustatytą temp
Knygelė yra bet vokiška:D iki darbo ~5km tai taip ir gaunasi matyt :D
https://drive.google.com/file/d/0B1rLSNC0PgqkUTIwVjkyczhjUDg/view lietuviškas manualas

Neprisijungęs Popilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 309
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #116 Įrašytas: Lapkričio 26, 2020, 22:41:37 pm »
Nu manuale rašo jeigu į langą visada įsijungia ac kaip kas mane ji neisijungia,  ir auto tas pats ....

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #117 Įrašytas: Lapkričio 27, 2020, 07:48:42 am »
Veikia 100% tas pas tave kondicionierius.
Pats gi sakai kai ryte įjungi kad nupūstų tik priekinį stiklą tada ir užsidega AC.
Vadinasi jis veikia.
Jis gi veikia net prie minuso, kai apšalę langai būna žiemą ir įjungi kad nupūstų.
Vienas specas sakė kad kondisinas veikia tuo metu reversiniu (atsišildymo būdų) ir kol dar variklis šaltas jis stengiasi atsišildyti užšalusi langą. Visi žinom kad kondicionierius gali ir vėsinti ir šildyti, ir pats save atsišilidyti atsitirpinti pvz. lauko šilumokaitį.
Aš tau sakau pamėgink kelias dienas pavažinėti nustatęs AUTO ir gali ranka įjungti AC, kad degtų indikacija. Ir dar gali prieš pastatydamas nakčiai mašina nustati keletai minučių žema temperatūrą kokia 17-18*C, o nes tai tur būt laikai 22-23*C. Žodžiu paliti nakčiai pravėsintą auto.
O paskui galėsi pasakyti ar pasiteisino ar ne  :goodboy:

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #118 Įrašytas: Lapkričio 27, 2020, 09:09:44 am »
Pas mane Avensyje veikia ir prie minuso.Tikrai. Visa laika laikau ijungta kondiske, kad degtu kondiskes indikacija. Ant auto rezimo taip pat. Nes jei nedegs, net ant auto kondiske neisijungs.Tik kai apiputima stiklu pajungsi, tada isijungia. Bet didziausias efektyvumas varikliui susilus. O kadangi zmogelis vaziuoja 5km, tai nera ko stebetis, nes variklis apie 5-ta km tik pradeda apsilinet, o ziema tai is vis net nesusyla.

Neprisijungęs Popilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 309
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #119 Įrašytas: Lapkričio 27, 2020, 09:17:17 am »
Lm tu klysti pas mane neisijungia ac kada paspaudžiu priekinio lango nuputima , galiu vid pridėti,  tiek vasarą tiek žiemą,  svogeris turi fl modelį ten viskas ok su ac. Dar vakar klimos klaidas žiūrėjau tai 00
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 27, 2020, 09:20:54 am sukūrė Popilas »