Autorius Tema: Avensio kondicionierius  (Skaityta 41076 kartus)

Neprisijungęs barzda

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 158
Avensio kondicionierius
« Įrašytas: Vasario 26, 2009, 14:49:45 pm »
Sveiki,
1. Kai buvo šalta - viskas gerai... kai oras va toks apie 0 ir aukščiau, ijungus priekinio stiklo nupūtimo jungiklį, atsiranda nemalonus specifinis kvapas... to nėra, jei įjungta auto funkcija arba bet kuri oro putimo kryptis. Kur problema? Koks sprendimas?
2. Ir dar toks keistas reikalas su auto funkcija, tai kad ~90 proc laiko oras paduodamas į kojas...!? Nors langai rasoja...:))) Ar čia aš ar koks daviklis situacijos nesupranta? Čia pas visus taip?

Ačiū už pamastymus
2003 Avensis wagon 2.0 benzinas
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 26, 2009, 16:55:55 pm sukūrė barzda »

Neprisijungęs Jordan

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 26, 2009, 15:21:10 pm »
kazkaip auto funkcijos niekad nenaudoju. nusistatau kur man reikia, kiek laipsniu, stipruma ir nesuku galvos. Reiks pabandyti su tuo auto pazaist, pranesiu kokia situacija.
Toyota Solara Convertible 3.3 SLE
 EX: Toyota Avenis 2003 2.0 D4D

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 27, 2009, 19:43:14 pm »
na kad nekurt naujos temos klausiu, gal kas yra susidure? Neveikia koncionerius '03 avensis D4D, kiek tikrinom itampa nedaeina iki kompresoriaus, nesakykit, kad vaziuot i atstovybes nes jie ta pati pasakys, ir zinau, kad reikia kiekviena dabar dacika ir megenis tikrint paeiliui, tik gal kas jau buvo susidures ir zino, kokie dazniausiai to problema.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

unholy

  • Svečias
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 27, 2009, 20:24:25 pm »
pas mane irgi ganetinai idomus atvejis,salta vejeli pucia tik lygiai nustacius ant salto, jeigu bent kiek auksciau iskart karsta pucia,nesvarbu kiek laipsniu nustatau, toks variantas kaip drugnas oras ar panasiai neimanomas.o auto rezimas visom kryptim ir tik maximuma pucia. nors mano '01 avensis. gal kas susidure.... ?

Neprisijungęs tadasd

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 145
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 27, 2009, 23:31:29 pm »
pas mane lyg ir pucia drungna kaip tu sakai tik  va del visiskai salto kyla abejoniu lyg ir saltesnis turetu buti. Gal kas gali parekomenduoti koki taska freono kiekiui bei slegiui pamatuoti?

Neprisijungęs Memelis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 962
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #5 Įrašytas: Balandžio 27, 2009, 23:59:29 pm »
As tai visada naudoju auto rezima. Tik kartais pakoreguoju jo putimo krypti. Del kvapo tai tas teisybe, reikes gal pabandyti oro kondicinieriaus isvalyma pasidaryt, gal tada pades... Jis pas mane tik ijungus naujai kelias minutes yra juntamas.
'04 Avensis Liftback 2.0 D4D Linea Sol
'09 Corolla Verso 2.2 D-CAT Linea Sol Sport

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #6 Įrašytas: Balandžio 28, 2009, 08:23:09 am »
Citata
unholy parašė:
pas mane irgi ganetinai idomus atvejis,salta vejeli pucia tik lygiai nustacius ant salto, jeigu bent kiek auksciau iskart karsta pucia,nesvarbu kiek laipsniu nustatau, toks variantas kaip drugnas oras ar panasiai neimanomas.o auto rezimas visom kryptim ir tik maximuma pucia. nors mano '01 avensis. gal kas susidure.... ?

Pažiūrai oro paskirstymo sklendę, pas tave berots ne automatinis kondencionierius, tada problemų mažiau. Ir dar ar esat išsivalę "salono vėdinimo filtrą", pas mane mašinoj už "bardačoko" labai lengvai pasidaro, nerikia jokių įrankių (tik šepetys)
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 28, 2009, 08:26:17 am sukūrė ketvirtasis »

Neprisijungęs Gytyto

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 461
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #7 Įrašytas: Balandžio 28, 2009, 08:55:16 am »
nnz - pas mano tevuka buvo su mazda. Tai sustvarke kai dacika pakeitem. O ir tai neradom tinkamo tai nuo mitsubisio idejom :) tad cia manau pirmoji pagalba butu :)

Neprisijungęs simzem

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #8 Įrašytas: Balandžio 28, 2009, 09:29:52 am »
sw, del kvapo tai salono oro filtra reikia pasikeisti ir neturetu buti, nes abaiusiai jauciasi kai vesu ora pucia. pernai keiciausi tokviloje tai apie 60 Lt kainavo pats filtras.

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #9 Įrašytas: Balandžio 28, 2009, 09:38:29 am »
Kartais šluotelės pakanka = 0 lt.

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #10 Įrašytas: Balandžio 28, 2009, 10:01:35 am »
Citata
Gytyto parašė:
nnz - pas mano tevuka buvo su mazda. Tai sustvarke kai dacika pakeitem. O ir tai neradom tinkamo tai nuo mitsubisio idejom :) tad cia manau pirmoji pagalba butu :)


na tai suprantu, kad dacika o tu zinai ju ten gal 5-6 yra, o issukus dacika ir freonas iseina. Tai tikiuosi kad ne smegenyse bus, nes pasirodo kondiske tur atskiras smegenis nuo bendros sistemos.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

unholy

  • Svečias
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandžio 28, 2009, 10:41:41 am »
ketvirtasis rase -> Pažiūrai oro paskirstymo sklendę, pas tave berots ne automatinis kondencionierius, tada problemų mažiau. Ir dar ar esat išsivalę "salono vėdinimo filtrą", pas mane mašinoj už "bardačoko" labai lengvai pasidaro, nerikia jokių įrankių (tik šepetys)[/quote]

na siaip turi but auto, nes kiek skaiciau manuale ir pagal pati auto uzrasa, tai taip ir turi but. dabar apie sklende, kiek suprantu jeigu ji blogai veiktu tai ir ant kitu manual padeciu vienodai stipriai pustu. salono filtrai pakeisti neseniai, vienas sausio men.kitas kovo. manau cia kazkur elektronikoj beda. pasikartosiu: salta pucia tik lygiai ant salciausio nustacius, o vos ji pakelus be kompromisu karsta pucia. kaip suprantu auto rezimas reguliuoja stipruma putimo(ant auto pas mane stipriausia varo) ir palaiko ta temperatura kuria nustatai, o pas mane nepalaiko. gal dar kas turi kokiu minciu ?
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 28, 2009, 10:43:32 am sukūrė unholy »

Neprisijungęs FUX

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 560
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #12 Įrašytas: Balandžio 28, 2009, 12:05:03 pm »
Prie to pacio kur patartumet patikrint sistema ir papildyt freona.
Kokios mazdaug kainos dabar ?
Mindaugas,
Vilnius
Avensis 01 D4D Uni
----

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #13 Įrašytas: Balandžio 28, 2009, 12:46:24 pm »
869098298 Vilniuje ir jo apikinkėse pildo freoną, kiek supratau tai pigiai.

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Ats: Avensio kondicionierius
« Atsakymas #14 Įrašytas: Balandžio 28, 2009, 13:02:37 pm »
thermoking kaina 60-80lt. Ten tikrinti nėr ką jei viskas veikia pas tave.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)