Autorius Tema: Reikia pagalbos! Rytais is po nakties sunkiai kuriasi D4D 2.2 100kw  (Skaityta 24258 kartus)

Neprisijungęs TcorollaVers

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Sveiki forumieciai,

prašau Jūsų pagalbos. Toyotos savininkas esu tik 2.5 mėnesio. Iš pradžių kol šilta nieko nepastebėjau. Dabar kai oras atvėso rytais 11 laipsnių ar mažiau auto ryte prastovėjusi visą naktį dažnai užsikuria  ne iš pirmo karto - reikia ilgai sukti. Tačiau kartais užsiveda ir iš pirmo. Kuro filtras pakeistas, žvakes patikrinau visos kaitina. Po to visą dieną nesvarbu kiek prastovėjusi šilta ar šalta auto kuriasi gerai. Traukos problemų nėra - traukia gerai, jokių mėlynų dumų nemeta. Perskaičiau visas forumo temas įskaitant ir kitų toyotos modelių dyzelių susidariau vaizdą, kad greičiausiai SCV vožtuvas, arba kažkas su elektra  :think: 
Va šį rytą nufilmavau kas per problema kaip kuriasi auto - nuoroda:
https://youtu.be/cm-HocdyImE

Du kartus buvau palikęs auto pas tokį meistrelį kad prisijungęs prie kompo ryte pabandytų užvesti (tačiau kaip tyčia prisijungus prie kompo abu kartus užsikurė iš pusės "abaroto"), meistriukas sakė, kad purkštukai normos ribose - tiesiog neranda prie ko prikibti, klaidų nėra.
Gal kas susidūrėte su panašia problema - kas čia per liga.
Beje rekomenduokit normalų meistriuką klaipėdoj kas su toyotom puikiai draugauja ir supranta šiuos dyzeliukus.
Iš anksto dėkoju už patarimus ir pagalbą.  :)

Neprisijungęs Fabolous

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
Sveiki,pas mane ta pati bėda,rytais ne iš pirmo karto užsikuria, vožtuvas pakeistas,gal žinote Panevėžyje kur galima butu softa atnaujinti,qr tik auresa?

Išsiųsta naudojantis MI 8 Lite Tapatalk 4 Lt

Neprisijungęs Sonixas

• Veteranas
  • Įrašai: 659
Sveiki,pas mane ta pati bėda,rytais ne iš pirmo karto užsikuria, vožtuvas pakeistas,gal žinote Panevėžyje kur galima butu softa atnaujinti,qr tik auresa?

sveiki. o jei sankabos neisminat ir pakaitint du kartus pakaitinimo zvakem kuriasi gerai?
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs Fabolous

• Naujokas
  • *
sveiki. o jei sankabos neisminat ir pakaitint du kartus pakaitinimo zvakem kuriasi gerai?
Pabandysiu ryt iš ryto

Neprisijungęs Fabolous

• Naujokas
  • *
Pabandžiau pakaitinus du kartus,užsikurė normaliai,bet šiandien ir kieme iš ryto +8 buvo, šiai prie +8 kurdavosi ir pirmo karto visada gal kiek ilgiau tik reikia pasukti, o snd iš vieno pasukimo pagavo,man sunkiau kuriasi kai temperatūra priarteja prie nulio

Neprisijungęs Sonixas

• Veteranas
  • Įrašai: 659
Reiketu jungti diagnostika ir paziureti pagal diagrama kaip veikia kuro slegio reguliatorius tuo paciu ir ecu versija patikrint. viska ta galeciau padaryt bet tolokai esu ;)
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D