Autorius Tema: girgzda sankaba  (Skaityta 98069 kartus)

GALLANT

  • Svečias
girgzda sankaba
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasario 03, 2013, 21:36:03 pm »
Plyta ir montiruote pades. Dedi plyta po pedalu ir ji keli su montiruote, poto su peciu laikai montiruote ir istatai varzta :) siaip surinkti yra reikalu, bet kai panaudojau pagalbines priemones, tai per 5min susitvarkiau.

Neprisijungęs ciukcia8

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
girgzda sankaba
« Atsakymas #16 Įrašytas: Vasario 03, 2013, 21:41:57 pm »
Turėjau ir aš ta problemą, girgždėjo sankabos pedalas. Pasirodo girgždėjo "štyrius", tai papurškiau WD-40 ir jau virš mėnesio tyla:). Kaip suprantu čia avensių ir ne tik bėda...
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 03, 2013, 21:42:45 pm sukūrė ciukcia8 »

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
girgzda sankaba
« Atsakymas #17 Įrašytas: Vasario 03, 2013, 22:22:03 pm »
Tai va kad didžiausia bėda ne pedalą pastatyti į vietą, o ta suknistą varžtą prisukti, nes iš karto į sriegį reikia pataikyti.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
girgzda sankaba
« Atsakymas #18 Įrašytas: Vasario 03, 2013, 23:25:35 pm »
O tai sitas traskejimo virusas neplinta internetu? Nes man irgi pradejo girgzdeti. Eisiu pradziai WD purksti.

GALLANT

  • Svečias
girgzda sankaba
« Atsakymas #19 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 09:30:11 am »
Citata
bemsas parašė:
O tai sitas traskejimo virusas neplinta internetu? Nes man irgi pradejo girgzdeti. Eisiu pradziai WD purksti.


Tas wd, siuo atveju, kaip lavonui kompresas, geriau pasikeiti ivores ir likusi eksplotavima nesuki galvos. Jei ivores isdilusios, tai pusk neputes nepades. Beje bent jau pas mane kai pradejo girgzdeti, tai nebeatmesdavo iki galo sankabos pedalo, ko pasekoje pradejo sneketi isminamas guolis......

Neprisijungęs kalava

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 778
  • Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, Kaunas
girgzda sankaba
« Atsakymas #20 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 09:56:19 am »
Citata
GALLANT parašė:
Citata
bemsas parašė:
O tai sitas traskejimo virusas neplinta internetu? Nes man irgi pradejo girgzdeti. Eisiu pradziai WD purksti.


Tas wd, siuo atveju, kaip lavonui kompresas, geriau pasikeiti ivores ir likusi eksplotavima nesuki galvos. Jei ivores isdilusios, tai pusk neputes nepades. Beje bent jau pas mane kai pradejo girgzdeti, tai nebeatmesdavo iki galo sankabos pedalo, ko pasekoje pradejo sneketi isminamas guolis......


Nezinau, man po ivoriu keitimo vel pradejo girgzdet kazkur po menesio.
Paziurejus paciam, pasirode kad girgzda pats shtokas.

Supurksciau skystu tepalku pati shtoka, ir dar grafitinio tepalo uztepiau. Nutilo pusmeciui.
Pries naujus vel pradejo girgzdet, pakartojau procedura, nutilo vel.

Bet esme ta, kad ivores jau pakeistos naujomis pries metus,  bet vis tiek girgzda.
Kame kampas?
Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, sidabrinis universalas

Neprisijungęs LG

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 63
girgzda sankaba
« Atsakymas #21 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 11:13:07 am »
ne pirma Toyota pas mane girgžda. nusprendžiau, kad pigiau sutept nei kažką keist. Sutepiau, kol kas pusei metų ramu, o kai pradės vėl - vėl sutepsiu ;-)
Toyota Avensis
2010 m. 2.0L D4D 93 kW

GALLANT

  • Svečias
girgzda sankaba
« Atsakymas #22 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 11:24:35 am »
Na nezinau kokios kokybes tos naujos ivores buvo, kadangi as su savom buvau uztempes virs metu, tai jau reikejo skyles taisyti pedale, nes buvo elipses, tai pazystamas tuo paciu istekino naujas ivores is kapralono, tai kiek sake jos yra amzinos, o kadangi dar gerai sutepiau, tai manau man uzteks ju.

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
girgzda sankaba
« Atsakymas #23 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 11:27:45 am »
GALLANT, kuri skylė išsimalė? Kur pagrindinis varžtas eina?

GALLANT

  • Svečias
girgzda sankaba
« Atsakymas #24 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 11:32:53 am »
Ten kur varztas dedasi dar siektiek ivores buvo like, skyle ismale kur stokas statosi, nes ivores ten speju jau kokie metai nebuvo pries isardant.....

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
girgzda sankaba
« Atsakymas #25 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 11:45:01 am »
Pas mane tai nebebuvo didžiojo varžto vienos įvorės ir kažkiek pasimalė, bet istačius naują įvorę turėtų būti gerai ir dar pasimalė ta vieta, kur remiasi į spiralę viršuje, tai ten teko pavirinti biški. Dabar liko "TIK" surinkti viską į krūvą :)
Dar numesk užuominą per kurią vieta tą montiruotę užkišt po pedalu?

GALLANT

  • Svečias
girgzda sankaba
« Atsakymas #26 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 11:50:04 am »
Plyta dedi po pedalo apacia ir su montiruote keli ji i virsu, kita ranka derindamas, kad varzto skyles sutaptu ir tada laikai montiruote su peciu, o su atrodo kaire ranka kisi varzta. Susiraityti ten reik kaip kirminui, jei esi stambesnio sudejimo, tai bus vargo.....

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
girgzda sankaba
« Atsakymas #27 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 11:56:03 am »
Bet jį iš karto reikia ir prisukti ar pas tave jis kiaurai prasikiša ir paskui tik veržle užsiveržia?

Neprisijungęs kalava

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 778
  • Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, Kaunas
girgzda sankaba
« Atsakymas #28 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 12:09:52 pm »
Citata
GALLANT parašė:
Na nezinau kokios kokybes tos naujos ivores buvo, kadangi as su savom buvau uztempes virs metu, tai jau reikejo skyles taisyti pedale, nes buvo elipses, tai pazystamas tuo paciu istekino naujas ivores is kapralono, tai kiek sake jos yra amzinos, o kadangi dar gerai sutepiau, tai manau man uzteks ju.


ivores buvo is Autotojos, originalios.

beje, as ieskojau kas galetu istekint, bet taip ir neradau (neapsieme niekas).

Gallant, gal tas tavo pazistamas ir daugiau ivoriu galetu istekint?
o ivores skyresi avensiams iki facelift ir po? mano faceliftinis, tavo lygtais senesnis T25, ar taip?
Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, sidabrinis universalas

GALLANT

  • Svečias
girgzda sankaba
« Atsakymas #29 Įrašytas: Vasario 04, 2013, 12:29:13 pm »
Jop, mano vienas is pirmuju, ivores tai istekintu, tik reik, kad duotum pedala ir t.t, kad zinotu ivoriu matmenis.