Autorius Tema: girgzda sankaba  (Skaityta 98083 kartus)

Neprisijungęs Ramas11

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #60 Įrašytas: Gruodžio 19, 2014, 09:27:24 am »
Pas mane irgi tik nusipirkus mašiną pradėjo girgždėti, susitepiau WD ir po dviejų mėnesių vėl pradėjo skleisti garsą, tada supykęs sutepiau tirštu tepalu kiek leido pirštai ir atsuktuvas, kol kas pusmetis jokio garso.

Neprisijungęs edik.ss

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #61 Įrašytas: Gruodžio 19, 2014, 10:12:57 am »
O kur reikia purkšti? Į kokią būtent vietą?

Neprisijungęs Ramas11

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #62 Įrašytas: Gruodžio 19, 2014, 12:52:33 pm »
Aš asmeniškai žiūrėdamas ir su ranka paspaudinėjęs sankabą, sutepiau visus judamus mazgus ir cilindriuko ašį.

Neprisijungęs melrunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 179
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #63 Įrašytas: Gruodžio 19, 2014, 23:02:31 pm »
Wd i ciliundriuka ties ašele, jau du metai tylu

Neprisijungęs edik.ss

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #64 Įrašytas: Gegužės 21, 2015, 16:01:16 pm »
Taigi, sankabos girgždėjimas vėl duoda apie save žinoti. Bandžiau ir WD ir solidolo, padeda gal savaitei, ne daugiau. Dar pastebėjau, kad kai oras šaltesnis, mažiau arba visai negirgžda, kai oras šiltesnis, arba kai šiandien šilta ir lietinga, tai garsas labai nervuoja, nes labai stipriai jaučiasi girgždesys.
Ar yra dar specu, kurie galėtu pakeisti įvores už protinga kainą, t.y. kas jau keitė ir nusimano kaip tą daryti, parašykite. Nenoriu keisti bet kur, kad knistuti pusę dienos ir pridarytu kokių nesamonių.

Neprisijungęs Andrys87

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #65 Įrašytas: Sausio 30, 2016, 16:06:09 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=SwJNxV8EUb4 mano mašinos sankabos girgždesys, traškėjimas. Jau nepadeda purškimas.. Gal kas aplink Marijampolę irgi turėjote šią problemą? kur tvarkėte?

Neprisijungęs aurisb

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 52
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #66 Įrašytas: Vasario 01, 2016, 19:26:57 pm »
Pakeistu dauguma servisu turbut, bet ten nemazai darbo ir laiko, pati detale palyginus nebrangi, daugiau uz darba susimokesi :)

Neprisijungęs Myjack

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 324
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #67 Įrašytas: Vasario 01, 2016, 21:16:43 pm »
Pakeistu dauguma servisu turbut, bet ten nemazai darbo ir laiko, pati detale palyginus nebrangi, daugiau uz darba susimokesi :)
Jeigu kalba apie cilindriuko keitimą - ten darbo į valias, priėjimas kvailas, bet viskas įmanoma. Keitė man tą lūžusį reiklą. Pats cilindriukas, priklausomai nuo firmos, kainuoja apie 50-80 eur., už darbą sumokėjau 20 eur.
Jeigu šneka eina apie sankabos pedalo įvores, tai man labai įdomiai ir paprastai išsprendė šį klausimą... Lūžo man vienas iš pedalo tvirtinimo varžtų, ėmė lauk visą pedalą ir prie to pateis žiūrėjom ką daryti su ta įvore, kuri sėdi viršutinėje pedalo dalyje prie spyruoklės (ji buvo išsidėvėjusi ir skleidė įprastą garsą). Kadangi spyruoklė buvo gan neprastai išmalusi tvirtinimo vietą, įvoros nebedėjom, o kiek pagalvojęs meistras pasiūlė įvirinti vietoje įvorės varžtą. Taip ir padarėm. Kol prisitrynė, buvo toks nedidelis garselis, bet dabar jokių garsų ir problemų :) Vieną kartą buvau palindęs papurksti kokio frikcinio tepalo (profilaktiškai) ir tiek. Jau metai niekas negirgžda... :)

Neprisijungęs Edgar

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #68 Įrašytas: Vasario 05, 2016, 21:46:33 pm »
Tai kiek tiksliai kainuoja galimų gedimų detalės, nes ir pas mane prabilo sąnkabos pedalas minant? ar išvis verta kišti frankus vien dėl girgždėjimo ?


P.S. Ar tiesiog  pasigarsinti muzika???

augisz

  • Svečias
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #69 Įrašytas: Vasario 05, 2016, 23:50:28 pm »
Siandien prisiverciau DAR kart palyst prie cilindriuko. Nenuostabu, kad salia esantis servisas neapsieme tos nesamones. Siaip ne taip privariau vidun WD. Nepadejo. Paskiau paemiau Lazerio portalo begiu tokia balta smala, jos kiek isejo apvariau ir pamankstinau. Nu nepadejo net ir tas. Tada vel WD ir gryzau namo tyliai, nesinervindamas, ramiai :D Tik klausimas ar ilgam  (!?)

augisz

  • Svečias
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #70 Įrašytas: Vasario 06, 2016, 20:19:13 pm »
Vistiek girgzda, bent pradzioj labai, pavaziavus ir paminkius pramankstinus tada jau maziau, bet vistiek. Teks susitaikyt.

Neprisijungęs Mants

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 328
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #71 Įrašytas: Vasario 07, 2016, 08:57:50 am »
uzknisa tas girgzdejimas, bet jau susitaikiau :)
Toyota Verso 2009 2,0 D4D 93kw
Toyota Yaris 2010 1.3 74kw

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #72 Įrašytas: Vasario 07, 2016, 22:52:43 pm »
kam garsas atsibodo atvaziuokit pas mane sutepsim ten kur reikia.Nes man jau jusu gaila beskaitant :DNieko daug neprasau pagarbos ir ant kavos uztruksim apie 5 min tepala ir atsuktuva turesiu :D
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

augisz

  • Svečias
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #73 Įrašytas: Vasario 07, 2016, 23:10:05 pm »
Tai tepiau ten kur ir reikia, net vamzduka ikisau i vidu kiek isejo giliau salia aseles  :bedantis: Apsilankysim pas tamsta kaip ir snekejom telefonu   (h)  (y)  :D
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 08, 2016, 12:31:28 pm sukūrė augisz »

Neprisijungęs Niurkt

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 114
Ats: girgzda sankaba
« Atsakymas #74 Įrašytas: Vasario 08, 2016, 21:13:36 pm »
Man su WD 2-4 mėn. atlaiko  ff  :)
Buvo: '95 BMW 316i Compact / 75 kW
Buvo: '99 Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark / 106 kW
Yra: '06 Toyota Corolla Verso 2.2 D4D / 100kW