Autorius Tema: Toyota ir servisas Klaipedoje  (Skaityta 9825 kartus)

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Toyota ir servisas Klaipedoje
« Įrašytas: Vasario 04, 2013, 22:01:41 pm »
Taigi yra tema apie Kauno servisus ir servisiukus,gal pasidalinkim apie juos Klaipedoje :)
Kur vaziuojat kada reikia kazka pakeist ir pan.kokie atsiliepimai?
Pats keiciaus filtrus ir tepalus Eolte,dabar po ziemos galvoju vaziuot i Solorina detalesnei patikrai savo masiniukui.Gal kas tvarkotes ten?Girdejau tik kad ten kainos uzaukstintos bet gal kokybe garantuota ar ....

Neprisijungęs tadusia

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 663
Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 05, 2013, 09:35:10 am »
kas man Solorinoj patinka tai ju paziuris i klienta, aptarnavimas ten auksciausio lygio, nera kad nuvaziaves jaustumeis kad trukdai kazkieno brangu laika :) jau uz ta verta primoket, o kur dar auksciausia kokybe. kaip ir minejai, tepalus galima ir paciam pasikeist, smulkius remontus, pigiasniuose servizuose galima atlikt, bet jei kas rimciau, neabejodamas patikeciau automobili jiems.
O siaip remontuojuos Liro servise. Kainos nesikandzioja, kokybe esu patenkintas.

GALLANT

  • Svečias
Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 05, 2013, 09:42:06 am »
Na nesuprantu, kaip jums patinka moketi uz ora, is asmenines praktikos, Sovli dirza siule pakeisti uz 1400 su detalem, jei noresiu garantijos, tai 1800 nes keis pompa, nuvariau pas pazystama variklista, pats nusipirkau dalis (iskyrus poma, nes jos nekeiciau) viskas kainavo 700lt. Kadangi praejo jau 6m, tai vel reiks keisti ir vel varysiu ten pat. Nezinau kaip kitiem, bet man 700Lt uz sypsena yra brangoka....., beto neuzmirskit, kad jus matote tik besisypsanti vadybininka, o to murziaus kuris kuju mojuoja apie jusu masina nematot.

Neprisijungęs tadusia

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 663
Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 05, 2013, 13:08:31 pm »
rimtuose servizuos murziai su kujais apie masina neina, tam yra tie patys vadybininkai kurie ta kontroliuoja. buvo sutaupiau ant Melgos, nuveziau ratlankius lygint i garaza, paskiau radau salone lubas juodas, nuo murzinos galvos ar kepures, nesvarbu, bet tai risau as ant tokiu garaziniu. valio jei turi pazistama kuris geras mechanikas, arba pats rankas turi, bet kitu atveju kartais geriau uz ora primoket, nes nervai ir sugaistas laikas kartais daug brangesni :)

GALLANT

  • Svečias
Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 05, 2013, 13:16:50 pm »
Na butent Sovli asmeniskai nemaciau, bet peugeot ir nissan centre siauliuose, tai plaukai piestu stojos....VW centre irgi ant 10 mirziu vienas gudresnis pastatytas.....
Garaziniai nera blogai, bet su jais kaip ir visur reikia irgi atsargiai, ten irgi pilna peckeliu.

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 05, 2013, 15:37:26 pm »
Citata
tadusia parašė:
kas man Solorinoj patinka tai ju paziuris i klienta, aptarnavimas ten auksciausio lygio, nera kad nuvaziaves jaustumeis kad trukdai kazkieno brangu laika :) jau uz ta verta primoket, o kur dar auksciausia kokybe. kaip ir minejai, tepalus galima ir paciam pasikeist, smulkius remontus, pigiasniuose servizuose galima atlikt, bet jei kas rimciau, neabejodamas patikeciau automobili jiems.
O siaip remontuojuos Liro servise. Kainos nesikandzioja, kokybe esu patenkintas.

kaip manai stabdziu kaladeles geriau i solorina vaziuot ar uztektu pvz eolto ar autoaibes ?
Nenoriu kad bekeisdami kazka netaip sujungtu nes ABS ir pan ten :)

Neprisijungęs tadusia

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 663
Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 05, 2013, 15:49:13 pm »
paskambink vieniem kitiem, paklausk kokios kainos ir spresk :) pats keisciau paprastam servise, nors daznas klubietis ta daro pats ;)

Neprisijungęs minde204

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 45
Ats: Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepos 03, 2014, 11:33:55 am »
Gal kas gali rekomenduot gera meistra. Reikia isimti turbina is tojotos previos ir atrestauruoti, po to vel atgal ideti.

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepos 03, 2014, 14:45:49 pm »
Gal kas gali rekomenduot gera meistra. Reikia isimti turbina is tojotos previos ir atrestauruoti, po to vel atgal ideti.
klp kauno g kazkur su turbinom uzsiima servisas,visi kiti i kauna veza,pasirinkimas menkas,su garazais neprasidek-atnaujins paskutini karta  (+) :D

Neprisijungęs minde204

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 45
Ats: Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepos 03, 2014, 15:43:24 pm »
klp kauno g kazkur su turbinom uzsiima servisas,visi kiti i kauna veza,pasirinkimas menkas,su garazais neprasidek-atnaujins paskutini karta  (+) :D


As ir nesitikiu, kad cia Klaipedoj kas restauruos turbina, bet man reiktu sena isimti, as ja nusiusciau i Kauna ar Vilniu kur tvarko ir kai gris, atgal ideti i vieta. Zodziu man reikia meistro kuris isimtu ir po kiek laiko atgal idetu.

Neprisijungęs rolikas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 211
Ats: Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #10 Įrašytas: Liepos 03, 2014, 16:07:35 pm »
klp kauno g kazkur su turbinom uzsiima servisas,visi kiti i kauna veza,pasirinkimas menkas,su garazais neprasidek-atnaujins paskutini karta  (+) :D
Daznai pravaziuoju Kauno g. Ten tik garazai ir Akropolis  Priesais - daugiabuciai. Kur galetu but tas servisas.

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #11 Įrašytas: Liepos 03, 2014, 21:20:36 pm »
Daznai pravaziuoju Kauno g. Ten tik garazai ir Akropolis  Priesais - daugiabuciai. Kur galetu but tas servisas.
http://www.autodyzel.lt/kontaktai
 cia kampe kauno ir silutes pl ,ivaziavimas is silutes pl i giluma uz koloneles

Neprisijungęs rolikas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 211
Ats: Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #12 Įrašytas: Liepos 03, 2014, 23:17:26 pm »
Taip ir maniau, kad greiciausia bus tuose garazuose uz gelezinkelio.

Neprisijungęs minde204

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 45
Ats: Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #13 Įrašytas: Liepos 04, 2014, 10:47:23 am »
http://www.autodyzel.lt/kontaktai
 cia kampe kauno ir silutes pl ,ivaziavimas is silutes pl i giluma uz koloneles

Aciu vitiok, jau buvau nuvaziaves ir susitariau. Matysiu ka jie ras mano masinoje :)

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: Toyota ir servisas Klaipedoje
« Atsakymas #14 Įrašytas: Liepos 04, 2014, 18:07:34 pm »
Aciu vitiok, jau buvau nuvaziaves ir susitariau. Matysiu ka jie ras mano masinoje :)
atrasyk paskui,idomu visiems :)