Vienatūriai > Corolla Verso

Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas

(1/137) > >>

Dariuss:
Sveiki, ziuriu zmonai kaip analoga RAV4    Corolla Verso.

radau idomu varijanta....

gal kas "uostinejo" si modeliuka? gal galite apie ji pasakyt ka gero ar blogo? kokios butu kuro sanaudos , ar brangus variklio aptarnavimas?

http://auto.plius.lt/skelbimai/toyota-corolla-verso-2-2-l-vienaturis-2007-dyzelinas-2478138.html

is anksto aciu

dtinas:
http://auto.plius.lt/skelbimai/toyota-corolla-verso-2-2-l-vienaturis-2007-dyzelinas-2478138.html

dtinas:
zmonai d-cat per galingas, kuro ims daug jei vien po Vilniu vazines, gali buti bedu su suodziu filtru. Vienu zodziu as savo zmonai tokio varianto niekad nepirksciau:)

Avensius:
Kaip tik žmonai gerai, kai trauka didesnė, bent jau maniškė apsidžiaugė kaip persėdo iš "nevažiuojančio" dyzelio į turbo benziną, sako kaip dabar faina, kai reikia įvažiuoti į žiedą ar persirikiuoti iš vienos juostos į kitą, nebekyla klausimų ar spėsiu ar ne :) Bet šiaip D-CAT'o variklio kaip ir daugelis nerekomenduočiau, nes visų pirma kaip dyzelis visiškai nepasiteisina dėl kuro sąnaudų ir nėra ekonomiškas, o antra priežastis - kad tai pakankamai problematikšas variklis su savo DPF ir kitomis bėdomis.

Bemsas:
Turiu beveik 2 metus. Man galima sakyti beveik idelus. Iki idealaus - truksta tik automato. D-CAT tikrai nerekomenduoju.

O kas liecia nurodyto skelbimo - tikrai reikia ja labai gerai ziureti, nes parsidavineja si masina nuo rugsejo menesio :P

Beto navigacija ideta belekokia nuo kazkokios toyotos. Corolla Verso facelifte tokiu nebuvo tikrai.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją