Autorius Tema: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas  (Skaityta 318721 kartus)

Neprisijungęs guners

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 610
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasario 06, 2013, 15:22:15 pm »
Citata
bemsas parašė:
Na man asmeniskai dyzeline Toyota su kabliu yra labai didelis minusas, zinant, kad sankaba ir taip problematiska. kai sau ieskojau, su kabliu net neziurejau :)

Butent, pagalvokit kiek ji bus tampiusi visokiu kemperiu, kateriu zinant vakaru europieciu atostogu dradicijas...:|
Sąžiningumas-brangi vertybė, nesitikėk jo iš pigaus žmogaus.

Neprisijungęs tadusia

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 663
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #16 Įrašytas: Vasario 06, 2013, 16:47:50 pm »
as nesuprantu, jei pirkejai taip baidos kabliu ko pardavejai ju nenuima ir atskirai neparduoda? :D
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 06, 2013, 17:11:33 pm sukūrė tadusia »

Neprisijungęs Awriuxx

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 431
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #17 Įrašytas: Vasario 06, 2013, 18:42:07 pm »
Citata
tadusia parašė:
as nesuprantu, jei pirkejai taip baidos kabliu ko pardavejai ju nenuima ir atskirai neparduoda? :D


Yra kas nuiminėja ir pardavinėja. Aš tokių pardavėjų grupę vadinu šudeliautojais. Čia kaip kam atrodo dėl tų kablių. Aš kai pirkau mašina, kablys man būtu buvęs pliusas, nes jis man bus reikalingas. Nusipirkau be kalbio, ir teko nemažai pavargti, kol gavau. Šiaip kad yra ant mašinos kablys, dar nereiškia, kad buvo tampomi namai, ar apskritai kas nors buvo tampoma

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #18 Įrašytas: Vasario 06, 2013, 19:31:10 pm »
Na pvz Corolla Verso kablio nenumsi graziai. Kei nuimsi kabli, reikia tada ir bamperi keisti.

Kam reikialingas kablys 1 kartui - tas jo nestato, nes jis yra pakankamai brangus (apie 2000lt), kad labiau apsimoka pasamdyti masina ir pervezti ka reikia. O jei pastato, reiskia ir tampo. Ir dazniausia turi dar savo priekaba. Is vartotojo puses kablys yra privalumas, bet is technines - trukumas.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 06, 2013, 19:33:53 pm sukūrė bemsas »

Neprisijungęs guners

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 610
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #19 Įrašytas: Vasario 06, 2013, 19:36:35 pm »
Citata
Awriuxx parašė:
Citata
tadusia parašė:
as nesuprantu, jei pirkejai taip baidos kabliu ko pardavejai ju nenuima ir atskirai neparduoda? :D


Yra kas nuiminėja ir pardavinėja. Aš tokių pardavėjų grupę vadinu šudeliautojais. Čia kaip kam atrodo dėl tų kablių. Aš kai pirkau mašina, kablys man būtu buvęs pliusas, nes jis man bus reikalingas. Nusipirkau be kalbio, ir teko nemažai pavargti, kol gavau. Šiaip kad yra ant mašinos kablys, dar nereiškia, kad buvo tampomi namai, ar apskritai kas nors buvo tampoma


Tada kam tas kablys kabinamas? Tikrai ne del prikolo ar porai kartu kad nutempti ka nors.
Cia kiekvieno supratimo reikalas, man kablys minusas (perkant auto) ir man jo visai nereikia gyvenant didmiestyje.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 06, 2013, 19:40:09 pm sukūrė guners »
Sąžiningumas-brangi vertybė, nesitikėk jo iš pigaus žmogaus.

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #20 Įrašytas: Vasario 06, 2013, 19:57:49 pm »
Na, didmiestyje kablys dažnai pasitarnauja smulkiuose eismo įvykiuose, kai tau į galą įsiremia mašina. Jeigu jau drėbs atlėkusi tai ir kablys nepadės, bet kaip ir sakiau, smulkiais atvejais, bamperis lieka sveikas ir nesutrūkęs :)
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs sivra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 123
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #21 Įrašytas: Vasario 06, 2013, 20:20:11 pm »
http://www.toyotaclub.lt/forum/viewthread.php?forum_id=97&thread_id=32&rowsta1000         Dar nera darašyta; Kablys yra- blogai, namelis tampytas, kablio nera- blogai, kaip nameli patemt
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 06, 2013, 20:24:10 pm sukūrė sivra »
Kartais TOYOTA remontuoju, o IMPREZA sau sportuoju.

Neprisijungęs Dariuss

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #22 Įrašytas: Vasario 06, 2013, 22:40:44 pm »
pas mane giminaitis  is salono pirko masina ir kabli isistate tuo paciu... vazinejo 7 metus,                 kiek zinau ,max 5 kartus kazka su ta masina trauke...

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #23 Įrašytas: Vasario 06, 2013, 22:57:52 pm »
 Kad masina su kabliu tikrai nera pliusas,bet su salyga,kad buvo daug tampoma.Bet tikrai nera sunku matyt ar tai buvo daroma!Kablio obuolys buna net su gamykliniais dazais arba visas surudyjes arba net ovalo formos.Pagal tai ir reikia sprest! ;)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #24 Įrašytas: Vasario 07, 2013, 10:33:53 am »
Pas mane yra kablys, nematau bedu. Per >2metus naudojau 1karta - dejau dviracio laikikli. Bet man jis tikrai nemaiso :)
Del variklio - kaip ir mineta teisingiausias pasirinkimas 2.2 100kw be DPF. Gali buti, kad noresiu pardavinet savo 2007m, jei rimtai domintu PM. Man realiai joje irgi tik AT dezes truksta. Nu gal dar 10-20cm bagazines ilgio :)
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 07, 2013, 10:35:44 am sukūrė Gmc »

Neprisijungęs Mars

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 174
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #25 Įrašytas: Vasario 08, 2013, 13:29:22 pm »
Citata
Venza parašė:
 Kad masina su kabliu tikrai nera pliusas,bet su salyga,kad buvo daug tampoma.Bet tikrai nera sunku matyt ar tai buvo daroma!Kablio obuolys buna net su gamykliniais dazais arba visas surudyjes arba net ovalo formos.Pagal tai ir reikia sprest! ;)


Arba buna visas bamperis nudauzytas ties kablio obuoliu.;)
mars

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #26 Įrašytas: Vasario 09, 2013, 11:08:21 am »
Citata
Mars parašė:
Citata
Venza parašė:
 Kad masina su kabliu tikrai nera pliusas,bet su salyga,kad buvo daug tampoma.Bet tikrai nera sunku matyt ar tai buvo daroma!Kablio obuolys buna net su gamykliniais dazais arba visas surudyjes arba net ovalo formos.Pagal tai ir reikia sprest! ;)


Arba buna visas bamperis nudauzytas ties kablio obuoliu.;)


Kazkaip neteko matyti parduodamos masinos su apibraizytu bamperiu :)

Neprisijungęs arunaskeras

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1263
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #27 Įrašytas: Vasario 09, 2013, 14:53:51 pm »
 Tauragej galima rasti netik su apibraizytu buferiu bet ir sonais, paneleis nes ten dauguma masinu is Prancuzu. Turbut  ten ibrezimas, kaip privalumas:)
Geras patarimas niekada nebūna pavėluotas. B.Džonsonas
Corolla verso 2009 2,2 l 100 kw
Ford Fiesta 2011  1,4 CDTI

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #28 Įrašytas: Vasario 09, 2013, 15:10:00 pm »
O jūs matėt gyvai kaip prancūzai parkuojasi? :D :D
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Hausas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 221
  • Corolla 1.4 D-4D '14
Ats: Toyota Corolla Verso, 2.2 l., vienatūrio pirkimas
« Atsakymas #29 Įrašytas: Vasario 09, 2013, 15:49:05 pm »
Citata
MindaugasB parašė:
O jūs matėt gyvai kaip prancūzai parkuojasi? :D :D


Nėra ten taip baisu. Ypač Paryžiaus centre, kur važinėja vien apynaujos mašinos. Pakankamai saugo jie savo auto. Savom akim mačiau, kaip rėkė moteriškė ant kitos dėl paliesto bamperio parkinge. Pagailo jai savo naujo Mini :)
Turtingas ne tas, kuris daug uždirba, o tas, kuris mažai išleidžia...