Autorius Tema: Toyota Verso S  (Skaityta 43917 kartus)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2018, 08:32:56 am »
 Nu va kaip gerai ivertini elektrini sildyma,o dyzelistai sala ir nei vienas nesusimontavo to sildymo nors siuliau visiems  :)
 Kas del spalvos,tai tik isitikinimas.Pats rasai,kad plovei todel,kad norejosi.Kaip man retai norisi plaut,tai net balta zmonos masiniuka max 6 kartus per metus plaunu. Reiskia spalva reiksmes neturi  :D
[size=78%] [/size]
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2018, 08:50:36 am »
Nu va kaip gerai ivertini elektrini sildyma,o dyzelistai sala ir nei vienas nesusimontavo to sildymo nors siuliau visiems  :)
 Kas del spalvos,tai tik isitikinimas.Pats rasai,kad plovei todel,kad norejosi.Kaip man retai norisi plaut,tai net balta zmonos masiniuka max 6 kartus per metus plaunu. Reiskia spalva reiksmes neturi  :D
[size=78%] [/size]
kas per elektrinis šildymas? gal galima smulkiau ? ar čia apie toki https://www.skelbiu.lt/paieska/variklio-sildytuvas/ kalba eina ?

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2018, 09:22:37 am »
 Ne,tai ne apie ta kalbame. http://toyotaclub.lt/forumas/index.php/topic,5812.0.html cia pasiskaityk.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugsėjo 29, 2018, 00:31:40 am »

 Kas del spalvos,tai tik isitikinimas.Pats rasai,kad plovei todel,kad norejosi.Kaip man retai norisi plaut,tai net balta zmonos masiniuka max 6 kartus per metus plaunu. Reiskia spalva reiksmes neturi  :D

Aš už baltą ir tik baltą, kadangi nesimato išdžiuvusio vandens likučių ir smulkių įbrėžimų nuo kaimynų durų atidarymo. Esu prieš visas tamsias spalvas, o pilka iš vis nespalva- ar nuplauta ar ne, auto nesižiūri... IMHO... Todėl ir ploviau du kartus, tikėdamasis pamatyti "grožį", tik pirmą kartą nenusausinau, teko perplauti...
Galvojau, kad japoniškos auto naktį blogai apšviečia kelia, pasirodo klydau...
Valytuvas taip pat valo geriau nei du... Veidrodžiai gerai išgaubti, nereikia kaip wagenuose perreguliuoti, kai keičiamės su žmona... Šiek tiek aštriau stabdo nei wagen...
Didžiausiu trūkumu lieka durelių uždarymo garsas ir kabliukų trūkumas bagažinėje...
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 29, 2018, 00:38:38 am sukūrė frostas »

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #19 Įrašytas: Spalio 09, 2018, 18:51:36 pm »
Vis dar važiuoja... Kaip išspręsti kabliukų trūkumą bagažinėje? Tik pakabos prisukimą medvaržčiais, ar yra specialų automobilinių kabliukų?

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #20 Įrašytas: Spalio 09, 2018, 19:15:05 pm »
Vis dar važiuoja... Kaip išspręsti kabliukų trūkumą bagažinėje? Tik pakabos prisukimą medvaržčiais, ar yra specialų automobilinių kabliukų?
Pilnas aliexpress visokių sprendimų ;)

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #21 Įrašytas: Spalio 10, 2018, 21:32:01 pm »
Pilnas aliexpress visokių sprendimų ;)
Pvz.?

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #22 Įrašytas: Spalio 10, 2018, 21:40:33 pm »
Pvz.?
Na ponas pats paieška gal pasinaudosite, o gal dar už jus ir užsakyti ir iki namų atvežti? :)

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #23 Įrašytas: Spalio 12, 2018, 06:40:43 am »
Na ponas pats paieška gal pasinaudosite, o gal dar už jus ir užsakyti ir iki namų atvežti? :)
Būtų idealu. Pats tuo užsiimi? Gal galima plačiau? Gali foto prekės įmesti?
Ačiū 🤗

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gruodžio 22, 2018, 04:03:23 am »
Manau, kad praėjo pakankamai laiko ir nuvažiuota pakankamai km, kad būtų galima nusivilti automobiliu. Šis atvejis ne toks, verso s vis dar maloniai stebina ir vis dar džiugina. Jokių važiavimo ir pravažiavimo problemų. Nevalytame daugiabučio kieme kastuvo nereikia, kuriasi gerai, šildo gerai, mabevringumas ir matomumas aukštumoje... Ko daugiau reikia?
Gerų švenčių su toyotomis, kolegos!!!

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #25 Įrašytas: Gruodžio 30, 2018, 21:36:41 pm »
Nu del manevringumo galima ir pagalvot ;) siaip dziugu kai masina kaskart dziugina, vadinasi issirinkai sau tinkama marke, tik po to kai pradeda byret daugeliuj ta masina patampa rakstis ir greit baigiasi pozityvas tos markes auto

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausio 20, 2019, 06:13:04 am »
Nu del manevringumo galima ir pagalvot ;) (...)tik po to kai pradeda byret (...) greit baigiasi pozityvas tos markes auto
Kadangi auto nekelia rūpesčių, tai retai aplankau šį forumą. Daugėja  verso s mano kaimely :). Galbūt kai kam manevringumas, tai koks  apsisukimo  rato spindulys, man tai-  kaip lengvai įvažiuoju, išvažiuoju ar prisiparkuoju auto daugiabučių kieme. Šiuo atveju xc90 ar koks ravas pralaimi... Aš iš tų, kuris apeina aplink auto, atsidaręs perbraukiu ranka per apmušalus, atsisėdęs į savo auto uždedu ranką ant  prietaisų skydelio viršaus , apčiupinėju, pamaigau medios  mygtukus, apglostau vairą ir tik tada užvedu variklį... Fetišas nesusijęs su technine dalimi. Aš laikiau toyota nuobodžiausia transporto priemone ir nuostabiausias buvo peugeot 405 sti su ikirestailine panėle...  Gal kada ir VAG grupę prisijaukinsiu...

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausio 20, 2019, 12:02:00 pm »
Ką rūkai? :D

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #28 Įrašytas: Sausio 20, 2019, 13:33:52 pm »
Nu jo cia jau too much vadinasi :D

Neprisijungęs frostas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Toyota Verso S
« Atsakymas #29 Įrašytas: Sausio 21, 2019, 21:21:49 pm »
O Jūs dulkių nevalot, klausot tik vienos radijo stoties, ir klima ant auto? Vairas taip pat neužsirakina? Nepatikrinat ar kaimynai ant kėbulo nepaliko siurprizo? O gal padangą nuleido? Aš netgi kartais atsidarau kapotą ir pasižiuriu ar netrūksta antifrizo, tepalo...