Vienatūriai > Avensis Verso

Avensis verso šviesų indikacinė lemputė

(1/4) > >>

Awriuxx:
Sveiki. Aš su tokiu juokingu klausimu: Ar įjungu šviesas turi avensio verso  prietaisų skydelyje degti indikacinė lemputė (2003 metai)? Pas mane nedega, kažkada internente jieškojau schemos, irgi neradau. Su sąlyga, kad į ventiliaciją kažkokiu būdu įlindo peliukas ir ten galus atidavęs pradėjo smirdėti ir panelė dabar išardyta, spidometras išimtas taip pat, sakau būtu galima tą lemputę pasikeisti, jeigu ten tokia iš vis egzistuoja.

Bemsas:
Jei ijungus gabaritus, uzsidega skydelio apsvietimas - lempute nereikalinga. Jei ijungi degima ir skydelio apsvietimas uzsidega automatiskai, tada privaloma lempute. Kai ijungti tolimas, dega tolimu lempute skydelyje?

Awriuxx:

--- Citata ---bemsas parašė:
Jei ijungus gabaritus, uzsidega skydelio apsvietimas - lempute nereikalinga. Jei ijungi degima ir skydelio apsvietimas uzsidega automatiskai, tada privaloma lempute. Kai ijungti tolimas, dega tolimu lempute skydelyje?
--- Baigti citatą ---

Tolimųjų dega. Skydelio apšvietimas užsidega tik šviesas įjungus. Kai apniukus diena ar prietema tai viskas tvarkoj, pagal skydelio apšvietimą galma susigaudyti įsijungiau šviesas ar ne, bet kai saulėta diena, tai nesimato to apšvietimo ir dažnai atsitinka taip, kad šviesas įsijungt pamirštu. Man tiesiog įdomu tam skydelyje yra numatyta tokia lemputė ar ne? Bereikalo pradėt skydelį ardyti ir sliekų asmfalte ieškot visai nesinori. Taip jau mašią dėl suknistos pelės išdraskiau. Pirmadienio laukia, kol surinkinėsiu

Bojus:
nera jokios lemputes taip ir turi but viskas. Viskas te gerai jiolki zeliony. Teip pasitikrini pasukes ratuka iki galo. Nieko daugiau nedraskyk.

Awriuxx:

--- Citata ---Bojus parašė:
nera jokios lemputes taip ir turi but viskas. Viskas te gerai jiolki zeliony. Teip pasitikrini pasukes ratuka iki galo. Nieko daugiau nedraskyk.
--- Baigti citatą ---

Nu nėra tai nėra. Dėkui už atsakymą, bent vienas darbas atkrenta

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją