Vienatūriai > Avensis Verso

Avensis Verso "upgrade'as"

(1/2) > >>

Praetor:
Kadangi planuoju pirkti AV (nuo 2004 m.), vartant skelbimus, teko matyt bazinės komplektacijos modelių, kurie neturi tam tikrų elementų (kaip antai: pažibinčių priekiniame bamperyje, žibintų apiplovimo įrangos, cruise control'o ir pan.). 
Klausimas toks - ar tokius dalykus įmanoma pasistatyti (kad ir autorizuotame servise arba surankiojus sveikus iš šrotų), ar jei, tarkim, cruise control'o nėra, jo ir neįmanoma įdiegti?
Iš anksto ačiū už nuomones.  :)

MindaugasB:
Žibintų apiplovimo įranga daugiau reikalinga ksenoninėms lemputėms. Halogenams aišku irgi gali pasistatyti. CC irgi galima įmontuoti, bet reikia išsiaiškinti ar yra lizdas pajungti.

Padaryti galima viską :) reikia tik pinigų ir noro.

Bemsas:
Avensis verso buna tokiu baziniu variantu, kad nieko ir ne pridesi. Tiesiog nera paruostu laidu pajungimui. Reikia viska paciam vedzioti. Jieskok kad butu su priesrukiniais bamperyje, ten jau normalesne komplektacija.
Ir kiek pastebejau, pigiausios komplektacijos daugiau pravaziavusios buna, nes imamas pigiausias variantas tam, kad vazineti su minimaliom investicijom. Dazniausia imones ir perka

Praetor:
Dar prie to paties - kiek perkant nenaują auto svarbi serviso knygelė? Dėkui.

Bemsas:
Serviso knygele labiau aktuali iki 3m senumo masinoms. Senai masinai vistiek aptarnavimus darys ne pas atstovus. Be to tu knygeliu padaro kokiu tik nori uz 10 eur.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją