Autorius Tema: 2.0 D4D Sunkiai vedasi šaltas variklis  (Skaityta 36074 kartus)

Neprisijungęs dagylis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: 2.0 D4D Sunkiai vedasi šaltas variklis
« Atsakymas #45 Įrašytas: Gruodžio 11, 2013, 22:28:49 pm »
O kaip išeiti į kontaktą su juo? Gal turit tel. numerį? Paskambinčiau.
Auris :)

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
Ats: 2.0 D4D Sunkiai vedasi šaltas variklis
« Atsakymas #46 Įrašytas: Gruodžio 12, 2013, 08:00:03 am »
Dar prieš darydamas kapitalinį buvau pas atstovą nuvaręs mašiną su ta pačia nesikūrimo problema (palikau pas juos per naktį, kad tikrai viskas pasimatytų ryte) ir prašymu, kad patikrintų priekinę važiuoklę, nes barška, kai važiuoji per smulkesnes duobes.
Jų patarimas dėl nesikūrimo: pasikeisk akumuliatorių (tą ir padariau).
Jų patarimas dėl barškėjimo: barška vairo kolonėlė, reikia ją restauruoti (tą ir padariau).

Abi šios problemos liko, nes toliau rašinėju čia ir bandau rasti sprendimą :)
Dėl nesikūrimo tikrinsiu ar kur nors negaudo oro ir kuro siurblio slėgio daviklį (tik nežinau kaip šį daiktą patikrinti).
Dėl važiuoklės barškėjimo išsiaiškinau, kad priekinėje važiuoklėje yra skersinis balkis, ir jis turi gumines įvores kiekviename gale, kurios gali būti išsinešioję ir barškėti. Ir tai reikia tikrinti nepakėlus mašinos, nes kai įsitempia važiuoklė, tai to defekto gali ir nesimatyti.

Kažkaip man norisi, kad nuvarius pas atstovą ir sumokėjus jam padorią sumą už diagnostiką t.y. gedimo (-ų) nustatymą tai ir būtų padaryta. O dabar išeina taip, kad nuvariau, jie ten kažką pabūrė ir likau toje pačioje situacijoje kurioje ir buvau. Keista, kad jie man nė žodžio nepasakė, kad tu pasižiūrėk pas tave greičiausiai bus pramušta tarpinė ir reikia giliau kapstyti ir tvarkyti...

del barskejimo tai turetu buti ivores kaip ir sakai, o del nesivedimo ryte pries vedant paspaudziok ant kuro filtro pompa jei uzsives be problemu problema aiski bus.
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs dagylis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: 2.0 D4D Sunkiai vedasi šaltas variklis
« Atsakymas #47 Įrašytas: Gruodžio 12, 2013, 09:20:44 am »
del barskejimo tai turetu buti ivores kaip ir sakai, o del nesivedimo ryte pries vedant paspaudziok ant kuro filtro pompa jei uzsives be problemu problema aiski bus.

OK, šeštadienį gal pavyks pašalinti problemą su važiuokle. Duosiu žinoti ar tikrai įvorės buvo.
Dėl pompos, tai toks būdas padeda t.y. papumpavus ryte ji užsiveda iš karto. Čia kuro siurblio slėgio daviklis ar nesandari kuro padavimo sistema (t.y. kiaura šlangutė kažkur ar pan)?
Auris :)

Neprisijungęs dosv

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
Ats: 2.0 D4D Sunkiai vedasi šaltas variklis
« Atsakymas #48 Įrašytas: Gruodžio 12, 2013, 22:49:39 pm »
Man irgi sunkiai vedėsi iš pirmo karto. Iš antro karto puikiai užsivesdavo. Problema yra ta, kad kaltas buvo kuro siurblio vožtuvas. Jis paprasčiausiai buvo užsiteršęs. Jį pravalė ir viskas puikiai vedasi kai variklis šaltas. Tas 2 cm vožtuvėlis kainuoja 1500 Lt. Nesinorėjo tokio naujo pirkti, todėl kaip alternatyvą rinkausi jį tiesiog pravalyti ir kol kas nenusivyliau. Esmė ta, kad per visokį Š kuras nespėdavo užsipumpuoti per mažas skylutes ir sukelti pakankamo slėgio sistemoje, todėl iš pirmo karto ir neužsivesdavo. Iš antro karto puikiai užsivesdavo, kadangi šiek tiek kuro jau buvo užpumpuota ir tam tikras slėgis jau buvo sukeltas pirmo vedimo metu. Kiek kalbėjau su tuo, kas man pravalė, tai galėtų būti 3 sprendimo būdai:
1. Pirkti atnaujintą vožtuvą už 1500 Lt;
2. Atnaujinti programą Tokviloje, kaina manau būtų apie 200 arba gal koks nors forumietis tuo užsiima pigiau;
3. Pravalyti kuro siurblio vožtuvą, 70 Lt (su diagnostika).
Tie variantai, kuriais pasidalinau, tikriausiai ne visiems tinka, bet gal kam nors padės greičiau išspręsti problemą.

Neprisijungęs dagylis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: 2.0 D4D Sunkiai vedasi šaltas variklis
« Atsakymas #49 Įrašytas: Gruodžio 13, 2013, 06:19:57 am »
Man irgi sunkiai vedėsi iš pirmo karto. Iš antro karto puikiai užsivesdavo. Problema yra ta, kad kaltas buvo kuro siurblio vožtuvas. Jis paprasčiausiai buvo užsiteršęs. Jį pravalė ir viskas puikiai vedasi kai variklis šaltas. Tas 2 cm vožtuvėlis kainuoja 1500 Lt. Nesinorėjo tokio naujo pirkti, todėl kaip alternatyvą rinkausi jį tiesiog pravalyti ir kol kas nenusivyliau. Esmė ta, kad per visokį Š kuras nespėdavo užsipumpuoti per mažas skylutes ir sukelti pakankamo slėgio sistemoje, todėl iš pirmo karto ir neužsivesdavo. Iš antro karto puikiai užsivesdavo, kadangi šiek tiek kuro jau buvo užpumpuota ir tam tikras slėgis jau buvo sukeltas pirmo vedimo metu. Kiek kalbėjau su tuo, kas man pravalė, tai galėtų būti 3 sprendimo būdai:
1. Pirkti atnaujintą vožtuvą už 1500 Lt;
2. Atnaujinti programą Tokviloje, kaina manau būtų apie 200 arba gal koks nors forumietis tuo užsiima pigiau;
3. Pravalyti kuro siurblio vožtuvą, 70 Lt (su diagnostika).
Tie variantai, kuriais pasidalinau, tikriausiai ne visiems tinka, bet gal kam nors padės greičiau išspręsti problemą.

Ačiū!
Pasinaudosiu iš pradžių 3 patarimu :)

K.
Auris :)

Neprisijungęs bladgrontas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
  • Toyota best built cars in the world
Ats: 2.0 D4D Sunkiai vedasi šaltas variklis
« Atsakymas #50 Įrašytas: Balandžio 02, 2015, 11:26:45 am »
Pas mane lygiai toks pat variklis ir buvo tokia pati problema. Man teko pirkti auksto slegio davikli (valve assy suction) 460Lt kainavo. Man padejo.