Vienatūriai > Avensis Verso

Padėkite išsirinkti

<< < (7/7)

valdasw:
Svieki kolegos.Galvoju savo ,ištikimai tarnaujantį, ,,Picnic''ą keistį į ,,jaunesnį brolį".Ir ,kaip visada perkant naują automobilį,iškyla galybė klausimų,kuriuos ,tikiuosi,padėsite išspresti.Kiek žiūrėjau sklebimuose dominuoja dyzeliukai (šiuo metu važinėju benzinu),tačiau nežinau ar man jo reikia? Teko girdėti apie bėdas su sankaba.Kada ji keičiama ir kaip sužinoti ar dar ne ,,prie galo?". Į ką dar reikėtų atidžiau pažiūrėti?Kaip naujieji benzininiai motorai?Ar turi kokių tipinių ligų?Ar ,,draugauja" su dujomis? Kaip naujesniuose modeliuose su triukšmingumu ( tai  bene didžiausia Picnico bėda) ?

eceris:
toyota savo kai pirkau, autotojoi pakeitimas dirzo ir poros guoliu buvo 850 lt uz 4 val darbo. bet pas juos nekeiciau

Awriuxx:

--- Citata iš: eceris  Rugsėjo 23, 2013, 14:14:50 pm ---toyota savo kai pirkau, autotojoi pakeitimas dirzo ir poros guoliu buvo 850 lt uz 4 val darbo. bet pas juos nekeiciau

--- Baigti citatą ---

Čia vien už darbą??? Man garažėlį, kurį pažįstami rekomendavo keitė, už darbą paėmė 200 lt...

eceris:
cia kaina buvo su dirzu ir berods 2 guoliais

Awriuxx:

--- Citata iš: eceris  Rugsėjo 23, 2013, 21:43:59 pm ---cia kaina buvo su dirzu ir berods 2 guoliais

--- Baigti citatą ---

Nu tada panašiau. Galvojau jau visai prabangus servizas. Panašiai ir man gaunas bendroj sumoj, tiek, kad aš ir vandens pompą keičiau.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją