Keleiviniai > Kiti keleiviniai

Toyota IQ

(1/4) > >>

Venza:
 Pribrendo reikalas "mazajai"dukrai mokintis vairuot.Kadangi visi auto seimoj ir imonej vien automatai,pradejau ieskot mechanines.Aisku TOYOTA! Specialiai norejau nupirkt dyzeli (norejosi ir man sudalyvaut "bedu turguj" siam forume  :-] ),bet uz protinga kaina nieko neradau  (!?) .Taigi emiau IQ,dauzta, is Vokietijos,1.0 litro,lieti ratai, "niaukti" langai...  :-] . Patiko dizainas ir siaip buvo idomu kitoki auto isbandyt.Taigi,laukia remonto darbai ir parasysiu pirmus ispudzius po bandomojo vaziavimo  :)

Bemsas:
Vat man idomu kokia ten kokybe. Nes video paziurejus tai (n) .


Toyota IQ quality of the interior - Dramatically low quality of materials and assembly

MindaugasB:
Bemsai, turiu du pastebejimus: 1. Video filmuotas tikriausiai su bulve ir nihera nesuprantu ka jis cia rodo. Garsas irgi veluoja apie sekunde.
2. Netikiu, kad pajudinus panele kilnojasi i virsu du cm ir riciago apvadai visi laksto kas kur nori. Sedejau iQ ir judinau pats, niekas ten taip nekliba. Labai saunus miesto automobilis. Jeigu daug nuolatos vazineciau po miesta, tai imciau tikrai toki.

ketvirtasis:
Šalia "manęs" stovėjo IQ, motoriukas 1,4D4D - 66KW paskysiu jums - mieste baisūs žvėris. Turėjau Picnic-ą 66KW, o čia toks "galingas" dvivietis spirgis. Mūsų Yariukas irgi toks pats tai: dinamiškas šokliukas, landus, visur nosiuką prakiša, telpa belekur, suligynus su II Avensiu apsisuka skaityk vietoje . Tik jei spaudi tuomet atsidaro "burnytė" 

Venza:

--- Citata iš: ketvirtasis  Rugsėjo 11, 2013, 14:58:50 pm --- o čia toks "galingas" dvivietis spirgis.

--- Baigti citatą ---
Tai,kad ne dvivietis,o keturvietis... ,nors gal teisingiau butu trivietis.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją