Vienatūriai > Avensis Verso

Radija grybauja

(1/2) > >>

tomisk:
Sveiki,
Nusipirkau verso su grybaujanciu radijum: jei isjungtos sviesos - neveikia mygtukai perjungt radijo stotis. Taip pat radija isijungia/issijungia pagal sviesu jungikli.
Radija isemiau kontaktus praejau pagal service manuala lyg ir viskas taip kaip ir priklauso. Itariu beda bus radijoje.
Gal kas nors galetu 5 minutem "paskolint" savo maga? Noreciau prisijungt ir paziuret ar taip pat grybauja.
P.S. veiksmas Kaune.

radija pas mane http://www.caraudio-service.ru/index.php?productID=13518&ukey=product&did=34&view=printable

Awriuxx:
Galiu, bet su salyga, kad man nereiks važinėt kažkur ir gaišt laiko. Pats randuosi Kauno priemiestyje, t.y Akademija

TYRAN:

--- Citata iš: Awriuxx  Spalio 03, 2013, 21:35:38 pm ---Galiu, bet su salyga, kad man nereiks važinėt kažkur ir gaišt laiko.

--- Baigti citatą ---

Fui

Awriuxx:

--- Citata iš: TYRAN  Spalio 03, 2013, 21:38:47 pm ---Fui

--- Baigti citatą ---

Čia kas nepatiko? Jeigu žmogui tai rūpi ir tikrai reikalinga tikrintis, tai tegul prisitaiko ir atvažiuoja. Galų gale ne man to reikia.

tomisk:
Visai pamirsau, kad cia klausiau.  Aciu uz pasiulyma. Issprendziau problema atjunges signala is sviesu jungiklio. Dabar viskas veikia tik pasvietimas visa laika ijungtas.
Spejom jog bus koks kondensatorius parejes, bet jau nelindau perlituot.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją