Vienatūriai > Previa

toyotos previos kablys

<< < (2/5) > >>

Kesteliss:
Sveiki, ieskau kablio toyotai previai2001. parduotuvej paprase 560Lt. gal kas kokis skyle zinot kur koki padeveta gauti, nes perskambinau visa autopliusa - parduota, nera ir t.t., net kainos padeveto nezinau :( Aciu uz info

Kesteliss:
na pagaliau gavau ta kabli. ziuriu teisingas posakis: kas iesko tas randa. Tai galiu pasidalyti ieskojimo istorija. Parduotuvej lenkiskas 560 Lt su nuolaida + 200 imontavimas, skelbimuose buvau kaune rades uz 370,bet nespejau. O nupirkau uz 150. tiesa teko net i jurbarka nulekti, o idejo uz 100 litu. tai dabar visas laimingas tampau priekabas :)

Edvatronas:

--- Citata ---Kesteliss parašė:
na pagaliau gavau ta kabli. ziuriu teisingas posakis: kas iesko tas randa. Tai galiu pasidalyti ieskojimo istorija. Parduotuvej lenkiskas 560 Lt su nuolaida + 200 imontavimas, skelbimuose buvau kaune rades uz 370,bet nespejau. O nupirkau uz 150. tiesa teko net i jurbarka nulekti, o idejo uz 100 litu. tai dabar visas laimingas tampau priekabas :)
--- Baigti citatą ---

Nepatruk tik... :d

Memelis:
Geras dalykas, ypac dviracius vezioti...

Kesteliss:
tai matai verkiant reikejo. ir priekaba ir nameli turiu :) dabar ramus

sigisss:
Sveiki, aš irgi ieškau Previjai nuo 2000m. kablio. Gal kas turit parduot? Ar galit patart kur ieškot? Kiek skambinau šrotuose nieks neturi.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją