Autorius Tema: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?  (Skaityta 5869 kartus)

Neprisijungęs Praetor

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 55
  • Avensis Verso 2004 D4D
Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Įrašytas: Gruodžio 14, 2013, 16:21:52 pm »
Klausimas - ar turi būti apšviečiama keleivio pusėje esanti daiktadėžė (liaudiškai - bardačiokas)? Jei taip, kur #%&@€ ta lemputė turi montuotis? Gal kas nepatingėtų fotkę padaryt ir įmest į AŽ, nes mano auto daiktadėžė neapšviečiama (žinoma, jei ji iš viso turėtų būti apšviečiama...) ir nepavyksta rasti lemputės vietos :-)

Iš anksto dėkui.

Neprisijungęs Awriuxx

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 431
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodžio 14, 2013, 18:40:42 pm »
Pas mane irgi nėra apšvietimo

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodžio 14, 2013, 19:00:08 pm »
Toyota Auris irgi neturi lemputes. Dabar visi vokisku masinu myletojai rankom trina is dziaugsmo :D :D
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Awriuxx

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 431
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodžio 14, 2013, 21:22:55 pm »
Toyota Auris irgi neturi lemputes. Dabar visi vokisku masinu myletojai rankom trina is dziaugsmo :D :D

Tegul džiaugias toliau. Bent jau aš didelės tragedijos nematau, kad nėra lemputės.

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodžio 14, 2013, 23:26:08 pm »
Tegul džiaugias toliau. Bent jau aš didelės tragedijos nematau, kad nėra lemputės.

Kažkaip nesitiki, kad nėra bardačioko apšvietimo. Pas save pastebėjau kad bardačioko lempa dega tik kai šviesos ant padėties "Naktis", jei šviesios padėtyje "Diena", tai atidarius bardačioką lemputėnešviečia. Gal ir pas JUs toks fintas :-]

Neprisijungęs Vladas55

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 604
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodžio 14, 2013, 23:46:03 pm »
Pas mane 2as Avensis bardacioke dega sviesa,ijungi sviesas virsuje is kaires yra lempute yra toks tarpas tarp plastmasiu ikisi ranka ir aptiksi lempute.

Neprisijungęs Vladas55

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 604
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodžio 14, 2013, 23:53:47 pm »
Pagal mane logiskai mastant turi but visose masinose apsvietimas,jeigu nedega ar lemputes perdegusios arba gal isimtos,ar gedimas koks ,kiek as turejau masinu visose buvo. :)

Neprisijungęs Praetor

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 55
  • Avensis Verso 2004 D4D
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodžio 15, 2013, 11:15:58 am »
Nu va kad peržiūrėjau ir iščiupinėjau visur - nei lemputės, nei vietos jai įmontuoti. Kaip jau minėjau, labai padėtų foto, ypač Avensis Verso (II) daiktadėžių. Dėkui.
« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 15, 2013, 11:55:14 am sukūrė Praetor »

Neprisijungęs Awriuxx

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 431
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodžio 16, 2013, 22:06:34 pm »
Nu va kad peržiūrėjau ir iščiupinėjau visur - nei lemputės, nei vietos jai įmontuoti. Kaip jau minėjau, labai padėtų foto, ypač Avensis Verso (II) daiktadėžių. Dėkui.

Del Avensio verso II visko gali būti, gal jau yra. Pas Mane I kartos, 100% esu garntuotas, kad lemputės nėra, nekartą teko imti bardažioką, iš vis vos ne visą panelę buvau nuardęs, nieko panašaus į lemputę neteko matyti. Manau nesunkiai galima įsimontuot tą apšvietimą, kad jau labai reikalinga. Man kai dažnai ten nereikia lyst, užtenka ir su prožiku pasišviesti

Neprisijungęs Praetor

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 55
  • Avensis Verso 2004 D4D
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodžio 16, 2013, 22:15:06 pm »
Reikalo tokio nėra, tiesiog smalsu, ar aš ko nors nerandu, ar ten to "ko nors" ir neturi būti.
O apšvietimo iš bėdos užtenka ir nuo prie galinio vaizdo veidrodžio esančių lempikių. :)

Neprisijungęs Saulius SSS

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2019
  • Avensis 2018 2.0 D4D estate
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodžio 16, 2013, 22:20:59 pm »
Galima ir pasisviesti su proziku, galima ir radija is namu atsinesti,ir dar daug visko galima prisidaryti... Bet kam? Masinoj turi buti tokie dalykai. Cia yra toyota inzinieriu "kliurka".
Ne visada sakyk ką žinai,bet visada žinok ką sakai

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodžio 16, 2013, 23:10:28 pm »
O kai atidarai bardacioka, nesimato mygtuko, kuris ijungia sviesa? Corolla Verso tai bardaciokas apsvieciamas zalia spalva (y)

Jei mygtuko nera, tai ir bardaciokas bus neapsvieciamas. O tai didina masinos patikimuma, nes bardacioko apsvietimas negales sugesti :D

Neprisijungęs Praetor

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 55
  • Avensis Verso 2004 D4D
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodžio 16, 2013, 23:46:10 pm »
Nei žalių mygtukų, nei žalių žmogeliukų...  :D

O tai didina masinos patikimuma, nes bardacioko apsvietimas negales sugesti :D
Good point!  (y) :-]
Ką gi, atrodo, kad mystery solved - nėr ko ieškoti to, ko nėra. (H-)
Dėkui už pastebėjimus :)

Neprisijungęs Avensis Verso 2005.07

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 308
Ats: Ar (kur) apšviečiama daiktadėžė?
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodžio 18, 2013, 23:05:42 pm »
Pas mane 2005 m, aš irgi buvau nuėmęs bardačioką, nes reikėjo prie salono filtro prieiti, bet neradau jokio lempuko, ta prasme, šiam modeliui tokio dalyko kaip bardačioko apšvietimas nėra ;)

Del Avensio verso II visko gali būti, gal jau yra. Pas Mane I kartos, 100% esu garntuotas, kad lemputės nėra, nekartą teko imti bardažioką, iš vis vos ne visą panelę buvau nuardęs, nieko panašaus į lemputę neteko matyti. Manau nesunkiai galima įsimontuot tą apšvietimą, kad jau labai reikalinga. Man kai dažnai ten nereikia lyst, užtenka ir su prožiku pasišviesti