Autorius Tema: Neveikia posukiai ir avarinis  (Skaityta 8911 kartus)

Neprisijungęs laxudra1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Neveikia posukiai ir avarinis
« Įrašytas: Sausio 15, 2014, 01:19:58 am »
Sveiki,
taigi nebeveikia nei posukis, nei avarinis. Nuo kurios puses pradeti ieskoti bedos ? Posukiu rankenele? avarinio mygtukas ?  ar kazkur atskirai siam reikalui rele 'stovi'? jei taip tai kur jos ieskoti?
aciu uz patarimus :)

Neprisijungęs Vladas55

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 604
Ats: Neveikia posukiai ir avarinis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 11:04:14 am »
Man atrodo nuo saugikliu reikia pradet,posukiams kiekvienai pusei stovi atskiros reles,negali visos rele is karto iseit is rykiuotes.Karta pas mane,buvo panasus gedimas,suradau kuri rele sugedusi,isardziau,buvo rites laidelis nuluzes nuo kontaktu,prilitavau ir viskas tvarkoi,laideliai labai ploni suradau padidinamo stiklo pagalba.Pradzioi turejau vargo kol visus laidus patiktinau,kol suradau rele.Sekmes LAXUDRA1 :D
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 15, 2014, 11:34:28 am sukūrė Vladas55 »

Neprisijungęs virmas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 185
Ats: Neveikia posukiai ir avarinis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 16:46:06 pm »
Turėtų būti  HAZARD 10A saugiklis  variklio skyriuje, jei dega toliau- tai  ir lemputės, o gal jau relės. Gal perdegė kažkuri lemputė ir nukalė saugiklį?
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 15, 2014, 16:52:36 pm sukūrė virmas »

Neprisijungęs laxudra1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Neveikia posukiai ir avarinis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 22:32:38 pm »
Patikrinsiu ir pranesiu ar pasitvirtino .
aciu

Neprisijungęs laxudra1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Neveikia posukiai ir avarinis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 16, 2014, 22:54:24 pm »
Pasirodo tik saugiklis variklio skyriuje , o as jau maniau reles, nes daugiausia teko vokiecius tvarkytis, tai ten jei neveikia nei posukis, nei avarinis - problema releje :)
aciu :)

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: Neveikia posukiai ir avarinis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 16, 2014, 23:05:51 pm »
Pasirodo tik saugiklis variklio skyriuje , o as jau maniau reles, nes daugiausia teko vokiecius tvarkytis, tai ten jei neveikia nei posukis, nei avarinis - problema releje :)
aciu :)

tu biski stumi cia,nekurdamas temos negalejai pazet saugilkius iskart?

Neprisijungęs laxudra1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Neveikia posukiai ir avarinis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 17, 2014, 15:53:03 pm »
tu biski stumi cia,nekurdamas temos negalejai pazet saugilkius iskart?
Masina "gyvena" uz 40 km nuo manes, padeti ispresti problema gavau apie 22 val. butu kiek nelogiska vaziuoti nakti i 80 km ir ieskoti neaisku ko. Paklausia - atsake, nuvaziavau, paziurejau, pakeiciau ;) beda isspresta :)
Jei audi neveikia posukiai ir avarinis - keiti visa mygtuka, yra teke keisti ir pacia rankenele nes ta karta "trumpino" posukiai, o avarinis veike tik garsai keisti sklido, o su Toyota nesusidures tai ir pasiteiravau ;)
O mergina kazin ar ka rastu po kapotu, klausimas ar zino kaip jis atsidaro ;)

Neprisijungęs calliber

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Neveikia posukiai ir avarinis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepos 04, 2016, 22:20:36 pm »
Sveiki pas mane lygiai tokia pati beda kur galima rasti ta saugikli ar rele kad paziureti? Aciu

Neprisijungęs Inga Cepkauskiene

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Neveikia posukiai ir avarinis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausio 11, 2021, 19:29:29 pm »
Pas mane tokia beda kad avarinis dingo jungiant tik dumirksi ir fsio kur man bedos ieskoti :-{

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Neveikia posukiai ir avarinis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausio 12, 2021, 06:42:17 am »
Pas mane tokia beda kad avarinis dingo jungiant tik dumirksi ir fsio kur man bedos ieskoti :-{
"fsio" reikia pasikelti kapotą, paremti (kad nenukristų). Poto toje pat pusėje (vairuotojo) palei sparną yra dėžutės. Atsidaro be įrankių ir ieškoti saugiklio raudonos spalvos 10A.
Ant tos dėžutės dangtelio būna surašyta, kaip minėjo [VIRMAS] hazard 10A. Saugikliui išimti ir idėti dėžutėje yra toks "baltas pincetas", "fsio"
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 12, 2021, 06:44:29 am sukūrė ketvirtasis »