Autorius Tema: liambda zondas  (Skaityta 11989 kartus)

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
liambda zondas
« Įrašytas: Sausio 15, 2014, 10:08:48 am »
kadangi nissanu forumas mires, paklausiu cia-gal kam teke susidurt. tikiuosi adminai nesupyks (h)
    yra almera 2005, 1.8, 85 kw, benzas su 4os kartos dujom. kazkas nutiko, kad kol saltas variklis, reikia vaziuot 10-12 km benzu, nes auto perejus is benzo ant duju trukcioja, kad neimanoma vaziuot. dujininkas sake kad mato jog liesas misinys. pareguliavo reduktoriui duju slegi, atsalus varikliui vistiek tas pats. sako blogai dirba lembda zondas. taciau su benzu vaziuojant esant saltam varikliui viskas gerai. pavaziavus 10-12 km ir dujos pradeda dirbt gerai. tiesa, duju sanaudos kazkiek isauge-bet ir atsalo, tad sunku pasakyt, gal del to daugiau jama. nuo benzo ant duju pereina varikliui pasiekus 30 laipsniu temp. issokes chekas  buvo dukart kad liesas misinys....gal kas turit minciu?
iki siol viskas buvo gerai. nissano variklis po kap remonto. iki remonto viskas gerai buvo, po remonto isvazinetas buvo 1 duju balionas-400 su trupuciu km-irgi viskas buvo gerai. uzpylus duju naujai-prasidejo tokios nesamones....

Neprisijungęs Saulius SSS

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2019
  • Avensis 2018 2.0 D4D estate
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 10:41:44 am »
Nu va,dabar pasipils "dukofkiu" priesininku replikos:dujos tik virtuvej ar pan. As nezinau,kaip yra 4 duju kartos sistema,bet,kaip supratau reduktorius yra. Vienas teorinis variantas:labai prastas antifrizas arba vanduo (kuo abejoju). Dujos uzsaldo reduktoriuje ausinimo skysti,reduktoriaus membrana palieka kieta kaip skarda. Kiti variantai tik su elektra.
Ne visada sakyk ką žinai,bet visada žinok ką sakai

Neprisijungęs Vladas55

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 604
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 10:47:26 am »
Ir man taip buvo karta kai vazinejau su dujom,siaip visada pildiausi Statoile,karta uzsipyliau EMSI vaziuodamas pro sali nes dujos buvo pasibaigusios,tingejau vaziuot i Statoila.Irgi buvo tas pats kaip ir pas tave,kol neisvazinejau baka po to uzsipyliau Statoile ir viskas buvo gerai,gal ir pas tave tas atvejis.Idomu kyr pyldaisi?

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 10:50:35 am »
tikrai ne vanduo-antifrizas naujas. duju iranga irgi nauja-pravaziuota 4-5 balionai. turiu dar tokia kvaila minti. atgaminus visas paskutines dienas su siuo auto, viskas prsidejo nuo to, kad nuvariau motoristui auto, kad patikrintu ar neleidzia tepaliuko-garaze radau lyg pavarvejimu-nors jie galejo but nuo kito auto, stovejusio tuo metu garaze kol sis remontiojamas. motoristas sake patikrino karterio varztus-is principo viskas buvo gerai. bet galvoju-lindo po auto-gal laidziuka koki atjunge ir neprijunge, gal nutrauke, nulauze netycia. eisiu lyst i duobe po masiniuku-gal be  reikalo triuksma keliu visuose forumuose-kaip kolega vienas is sio forumo pasakytu-gal meistriuko kreivos rankos ;) . nes tikrai-kol nelindo niekas po masina-ji vaziavo. gal liambda zondai 2-viena matau is virsaus o kitas gali but uz katalizatoriaus....nieko apie juos neraukiu, bet skaiciau kad buna ne vienas zondas....

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 10:53:18 am »
Ir man taip buvo karta kai vazinejau su dujom,siaip visada pildiausi Statoile,karta uzsipyliau EMSI vaziuodamas pro sali nes dujos buvo pasibaigusios,tingejau vaziuot i Statoila.Irgi buvo tas pats kaip ir pas tave,kol neisvazinejau baka po to uzsipyliau Statoile ir viskas buvo gerai,gal ir pas tave tas atvejis.Idomu kyr pyldaisi?
   visuomet pilama vienoje ir toje pacioje degalineje-arciausia namu. pilama dujos i golf 4 ir almera. su abiem nuvaziuojama apie 1000 km i menesi-mazdaug 2 pylmai i menesi gaunasi. dabar kaip tik i nisana uzpyliau 3/4 bako butent EMSI-pamaniau ta pati, gal dujos blogos buvo anoje degalineje. nieko nepakito, vadinas gal ir ne dujos kaltos

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 13:03:22 pm »
apziurejau palindes po auto-nieko itartino. liambdos stovi du, abu turi 4 laidus-po 2 baltus, juodas ir pilkas

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 13:45:10 pm »
Mišinio riebumas skiriasi, vienas važiuojant benzu, kitas persijungus dujoms ir liamdos rodo kitus parodymus, dėl ko kompas bando mišinį paliesinti ir prasideda trūkčiojimas. Man taip aiškino meistras. Siūlė važiuoti reguliuoti dujas, važiavau, reguliavau, tuoj netrukus numirė liamda ir važiavo gerai, pasikeičiau liamdą irgi gerai. Gali pats atjungti ir pabandyti. Sakė sąnaudos išauga, bet tikrai nepastebėjau, kad kuro daugiau imtų.

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 13:52:03 pm »
tai va, turbut teks experimentu uzsimt-isvazinet baliona ir ziuret ka rodys sanaudos. bet kai lembda mirus sakykim, ar CO varant TA nebus isauges?

Neprisijungęs Vladas55

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 604
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 13:55:13 pm »
Rasai kad iranga nauja yra juk garantija tegu servizas ir tvarko,nors priklauso nuo meistro,pakliuvo man karta vienas,jeigu negali sutvarkyt tegu kitas meistras tvarko.

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 14:06:24 pm »
tai cia problemu nera-taciau dujininkas sako, kad lembda zondas blogas-tipo susitvarkyk ir sureguliuosiu. tik man nelenda i galva kaip jis gali but blogas, jei pavaziavus ir ikaitus varikliui vaziavimas tampa normalus....aisku, niuansu gali but. kai pasidomejau, liambdos turi savo sildymo varzas-kai kurios ir dvi jas turi. panasu kad mano turi butent dvi, tad jei viena nusprogo, kita kol isildo iki reikiamos temperaturos, tai ir reikia pravaziuot tuos 10-12 km. bet cia tik mano teorijos kolkas :)

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 14:51:47 pm »
tai va, turbut teks experimentu uzsimt-isvazinet baliona ir ziuret ka rodys sanaudos. bet kai lembda mirus sakykim, ar CO varant TA nebus isauges?
varant TA prijungsi liamdą ir viskas bus 10X mažiau normos :)

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 14:52:21 pm »
Rasai kad iranga nauja yra juk garantija tegu servizas ir tvarko,nors priklauso nuo meistro,pakliuvo man karta vienas,jeigu negali sutvarkyt tegu kitas meistras tvarko.
Man kur montavo servisas už 2 mėnesių bankrutavo, neliko kur tvarkyt.

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 14:55:03 pm »
tai cia problemu nera-taciau dujininkas sako, kad lembda zondas blogas-tipo susitvarkyk ir sureguliuosiu. tik man nelenda i galva kaip jis gali but blogas, jei pavaziavus ir ikaitus varikliui vaziavimas tampa normalus....aisku, niuansu gali but. kai pasidomejau, liambdos turi savo sildymo varzas-kai kurios ir dvi jas turi. panasu kad mano turi butent dvi, tad jei viena nusprogo, kita kol isildo iki reikiamos temperaturos, tai ir reikia pravaziuot tuos 10-12 km. bet cia tik mano teorijos kolkas :)
Gal kompas užskaito liamdos parodymus kaip klaidą ir perjungia parametrus t.y. nekreipia dėmesio į liamdą, duoda daugiau kuro, greičiausiai todėl trūkčiojimas ir dingsta. Dėl zondo įšilimo-abejočiau, įšyla per kelias minutes, pvz mano carinai kai keičiau, klausiau dėl ko toks brangus zondas, sakė per 30 s įšyla, netoks kaip kitose mašinose padarytas, kiti panašūs zondai / universalūs netinka 100%. Skaičius kitos toyotos zondo skyrėsi per 1 ir užkūrus iš karto metė klaidą.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 15, 2014, 14:59:41 pm sukūrė horn »

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Sausio 15, 2014, 15:35:44 pm »
Gal kompas užskaito liamdos parodymus kaip klaidą ir perjungia parametrus t.y. nekreipia dėmesio į liamdą, duoda daugiau kuro, greičiausiai todėl trūkčiojimas ir dingsta. Dėl zondo įšilimo-abejočiau, įšyla per kelias minutes, pvz mano carinai kai keičiau, klausiau dėl ko toks brangus zondas, sakė per 30 s įšyla, netoks kaip kitose mašinose padarytas, kiti panašūs zondai / universalūs netinka 100%. Skaičius kitos toyotos zondo skyrėsi per 1 ir užkūrus iš karto metė klaidą.
  tai klausimas del pacios liambdos pirkimo bus isprestas-forumietis jau ir kaina pasake. tik klausimas ar tikrai ji bloga, jei ant benzo viskas gerai vaziuoja. tipo anot dujininko, duju kompas nuskaitineja nuo pagrindinio kompo ir niekaip nepratestuoja iki galo-eina eina skale ir pyst, numeta ir is naujo nuskaitineja. ant tusciu apsuku atseit nerodo kreives jokios kad zondas aplamai dirba. pergazavus, pasirodo kreive ir zondas rodo kad dirba. tad jei gavus varikliui apkrova zondas dirba-juk vaziuojant tuo labiau apkrova yra. vat cia ir neaiskumai man-ar cia kazko nedasako duju meistriukas-nors ji pazystu bene 10 metu, ar cia zondas is tikro negerai dirba....vaziuot testuot zonda, ar vaziuot pas kita dujininka-ka anas pasakytu :) dilema :)

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
Ats: liambda zondas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Sausio 16, 2014, 11:17:51 am »
Kas gali pasikeisti zodui, jei perjungiamos dujos ar benzas? Zondas juk ne lietuvis su nuomone "man dujos blogai, nieko nerodysiu" :) Jis mato CO2 kiekį ir rodo parodymus išreikštus voltais. Pasikeitus kurui, tarkim-jei neteisingai sureguliuota, gal būt 20% parodymai skirsis, bet tik ne "signalas yra/nėra". Išvadas manau pats pasidarysi.