Autorius Tema: Trauka ir nesivedimas  (Skaityta 8291 kartus)

Neprisijungęs Paul

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 48
Trauka ir nesivedimas
« Įrašytas: Sausio 18, 2014, 00:00:28 am »
Sveiki

Norejau   pasiklausti  jusu  nuomones  kas cia  per  brudas  nutiko.Grizinejant  is  darbo  dingo  automobilio  trauka.Gryzus   namo   nebejo   jos  lengvai  uzvesti  reikejo  papumpuoti    pompike ant kuro  filtro  tada  iskart  uzsikure  kuro    bake  buvo  apie   7  litrai kuro .  Problema  issisprende   pripilus       20  litru  salerkos. Kas cia  per  mistika?  kodel     nepapumpavus  jinai  nesivede?  Aciu  uz  nuomones.

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 18, 2014, 07:05:23 am »
Sveiki

Norejau   pasiklausti  jusu  nuomones  kas cia  per  brudas  nutiko.Grizinejant  is  darbo  dingo  automobilio  trauka.Gryzus   namo   nebejo   jos  lengvai  uzvesti  reikejo  papumpuoti    pompike ant kuro  filtro  tada  iskart  uzsikure  kuro    bake  buvo  apie   7  litrai kuro .  Problema  issisprende   pripilus       20  litru  salerkos. Kas cia  per  mistika?  kodel     nepapumpavus  jinai  nesivede?  Aciu  uz  nuomones.
o pats nesuvoki? ar visai laptius esi? ir isvis ar paieska bent pasinaudojai kad bandyt rast savo problemos sprendima? prikuria cia pilna panasiu temu tokie kaip tu ir stradalina kad ale neradau ir t.t.
nebutina kurt tokios temos jei pilna panasiu yra apie kura,filtrus ir pan.
daryk isvadas ateiciai jei normalus esi

Neprisijungęs Paul

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 48
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 18, 2014, 11:02:30 am »
Vitiok  Surask   man  butent  tokia  tema  a  tau  nupirksiu alaus! Ir  nereikia   cia manes  izeidineti!

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 18, 2014, 11:09:03 am »
Tai gal filtras uzsalo. Juk lauke jau saltoka.

Neprisijungęs Paul

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 48
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 18, 2014, 11:30:39 am »
Ten  kur as esu  dabar  +12 

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 18, 2014, 23:09:09 pm »
Vitiok  Surask   man  butent  tokia  tema  a  tau  nupirksiu alaus! Ir  nereikia   cia manes  izeidineti!

alaus negeriu,o tema tavo mirus kadangi pats atsakei i savo klausima.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 18, 2014, 23:19:34 pm »
Mazai buvo kuro bake, pagavo oro ir viskas.

Neprisijungęs Paul

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 48
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausio 19, 2014, 00:10:38 am »
Vytiokas  nebenusisnekek   jei  neturi  ka  pasakyti  isvis  patylek  bus  protingiau   as klausiu  nuomones   o  saipymosi. Negali   but  del  kuro  kad jo mazai   nes  tu  man  parodyk  nors viena  masina  kuriai  katik  uzsidegus   geltonai   lemputei  jinai  nebesiveda?  Ne  logiska  gal siektiek?

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausio 19, 2014, 00:30:50 am »
Ka as zinau, kur tu vazineji, gal per kalnus vazineji, kad siurblys negali kuro is bako usziurbti. Pas mus -12, pas tave +12.

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausio 19, 2014, 10:00:58 am »
Ka as zinau, kur tu vazineji, gal per kalnus vazineji, kad siurblys negali kuro is bako usziurbti. Pas mus -12, pas tave +12.
cia tu nusisneki kurdamas visokias temas,uzsipilk daugiau kuro ir nereikes spamint forumuose.vazineji kalnais gal su tusciu baku ir nori kad siurblys oro negaudytu ir tacke nedustu nuo to.
pamislyk...
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 19, 2014, 10:05:17 am sukūrė vitiok »

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Sausio 19, 2014, 10:35:09 am »
Vytiokas  nebenusisnekek   jei  neturi  ka  pasakyti  isvis  patylek  bus  protingiau   as klausiu  nuomones   o  saipymosi. Negali   but  del  kuro  kad jo mazai   nes  tu  man  parodyk  nors viena  masina  kuriai  katik  uzsidegus   geltonai   lemputei  jinai  nebesiveda?  Ne  logiska  gal siektiek?
  kolega, as galiu parodyt tokia masina-tai mano toyota corolla verso :) pernai, prasidejus salciams, gryzinejau po darbo namo, kai uzsidege kuro lempute. na kas gi suka galva jei iki namu liko apie 20 knm del lemputes. gryzau, ryta atsikeliau ir sakau vaziuoju kuro uzsipilsiu-kadangi imu is koloneles zalia, tai nestoju del litro kito. nuvaziavus nuo namu gal 500 m uzgeso masiniukas. na kai namai netoli, parejau, atsinesiau 5 l kuro susipyliau uzpompavau ir nuvykes i kolonele uzpyliau dar 40 su trupuciu-iki pilno bako. tad paskaiciuokim kiek pas mane buvo kuro, jei deklaruojama kad toyotos bakas 55 l

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Sausio 19, 2014, 11:02:34 am »
  kolega, as galiu parodyt tokia masina-tai mano toyota corolla verso :) pernai, prasidejus salciams, gryzinejau po darbo namo, kai uzsidege kuro lempute. na kas gi suka galva jei iki namu liko apie 20 knm del lemputes. gryzau, ryta atsikeliau ir sakau vaziuoju kuro uzsipilsiu-kadangi imu is koloneles zalia, tai nestoju del litro kito. nuvaziavus nuo namu gal 500 m uzgeso masiniukas. na kai namai netoli, parejau, atsinesiau 5 l kuro susipyliau uzpompavau ir nuvykes i kolonele uzpyliau dar 40 su trupuciu-iki pilno bako. tad paskaiciuokim kiek pas mane buvo kuro, jei deklaruojama kad toyotos bakas 55 l
verso 55 bakas? visad pats laikau apipilni kad isvengt panasiu reikalu,nors pora kart su geltona vaziavau 10 km kol kompas 0 parode ir vistiek da 4 ltr bake buvo kai piliau pilna,daugiau taip nesielgiu nes pasekmiu neieskau
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 19, 2014, 11:08:16 am sukūrė vitiok »

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Sausio 19, 2014, 11:05:16 am »

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Sausio 19, 2014, 11:05:35 am »
tai kolega, corolla verso seno modelio-iki 2004 kur gamino, bakas 55 l

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Trauka ir nesivedimas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Sausio 19, 2014, 11:08:54 am »
Nuo 2004 irgi 55L