Autorius Tema: Keistas garsas posūkiuose  (Skaityta 31965 kartus)

Neprisijungęs santana5509

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 43
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausio 27, 2014, 20:32:30 pm »
Nu velnias , chebrytės - negali gi granata tratėti vos pasukus vairą - labiau susukus vairą iš karto išsinertų. Bet kad kažkas netaip - faktas kaip blynas - neturėtų taip būti.  (H-)
Mon atruoda, kad jūs nebvarkėt .

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausio 27, 2014, 21:03:43 pm »
Vos pasukus ir letai vaziuojant ir netraska :)

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausio 27, 2014, 21:45:46 pm »
Nu velnias , chebrytės - negali gi granata tratėti vos pasukus vairą - labiau susukus vairą iš karto išsinertų. Bet kad kažkas netaip - faktas kaip blynas - neturėtų taip būti.  (H-)

Vos pasukus ir letai vaziuojant niekas netraska. O kodel turetu issinerti susukus vaira? Juk granata tai nesusidevejusi. Su tokia logika ir vasara gali issinerti issukus vaira. O kad taip neturetu buti - faktas kaip blynas (y)

Neprisijungęs MariusMarco

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausio 30, 2014, 16:56:35 pm »
Toyota auris, pas mane taip pat trazka pirma ziema su ja vazineju, tai net keista

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausio 30, 2014, 17:00:31 pm »
Dabar liko issiaiskinti ar visose traska, ar tik is siltesniu krastu masinos. Klausymas paprastas: ar traska granatos, masinai, parvarytai is Vokieciu, ar kuri pirkta Lietuvoje nauja? Gal kas turit tokia?

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausio 30, 2014, 18:01:05 pm »
Mano Auris is Vokietijos. Granatos, jau sakiau, traska ir dabar ir ana ziema. Yaris amerikoniskas pries tai buvo, bet neatsimenu ar traskedavo. Jeigu ir traskejo, tai nekreipiau demesio kaip ir dabar.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausio 30, 2014, 18:14:18 pm »
mano corolla verso is belgijos, traska tik prie daugiau nei -15, iki tos temperaturos netraskejo :)

Neprisijungęs Niurkt

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 114
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausio 30, 2014, 18:29:51 pm »
Su tais traškėjimais atsargiai jeigu tai tikrai granatos  :) Pas mane priekį kairėj pusėj traškėjo stipriau susukus vairą ir greičiau važiuojant posūkiu. Žinojau kad jau laikas į servisą užsukt, bet galvojau pavažinėsiu dar mėnesį. Tai vat vieną dieną teko kviestis traliuką ir gryžt pakeltam, nes bevažiuojant užmiestį ėmė ir "suėjo" granata  :) Dar gerai kad laimingai baigės, nes praktiškai ant posūkio nulūžau, o ten fūros dažnai greit parsineša, tai baisu laukt tralo buvo tą valandą laiko, kai fūros pro šoną skraidydavo  :-]
Buvo: '95 BMW 316i Compact / 75 kW
Buvo: '99 Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark / 106 kW
Yra: '06 Toyota Corolla Verso 2.2 D4D / 100kW

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausio 30, 2014, 19:00:34 pm »
Su tais traškėjimais atsargiai jeigu tai tikrai granatos  :) Pas mane priekį kairėj pusėj traškėjo stipriau susukus vairą ir greičiau važiuojant posūkiu. Žinojau kad jau laikas į servisą užsukt, bet galvojau pavažinėsiu dar mėnesį. Tai vat vieną dieną teko kviestis traliuką ir gryžt pakeltam, nes bevažiuojant užmiestį ėmė ir "suėjo" granata  :) Dar gerai kad laimingai baigės, nes praktiškai ant posūkio nulūžau, o ten fūros dažnai greit parsineša, tai baisu laukt tralo buvo tą valandą laiko, kai fūros pro šoną skraidydavo  :-]

Tai pas tave traskejo del nusidevejimo. O cia del sustingusio tepalo. Dabar gerai masina pirkti. Galima numusti kaina, tipo granatos abi parejo, reikia keisti (y)

Neprisijungęs S_Kulikauskas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 659
  • Toyota Auris 2.0
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausio 30, 2014, 21:11:55 pm »
Pas mane traškėjo užpraitą žiemą, praitą žiemą, tai vasarą pakeičiau tepalą bet sėkmingai toliau traška :) , žodžiu nesukit sau pautų, tiesiog žiemą staigių posukių nelaužykit ir ta granata traškės iki pat senatvės :) .

P.S. O aš jau išsigandau, negi šiemet niekas granatų neprisimins :) .

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausio 30, 2014, 22:11:37 pm »
pas manes is DE,traska 2 ziema jau,nesuku galvos kol salta :)

Neprisijungęs nOnAmE

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 110
  • Corolla Verso 2.2 D4D 100kW Graphite Grey Metallic
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausio 31, 2014, 08:38:46 am »
Pas mane Corolla Verso ish Vokietijos, trashket pradeda nuo ~-4 mazhdaug. Vakar buvau nuvares y servisiuka kad pakeist granatu tepala. Tai meistras sake kad su tuo tepalu ten viskas gerai tik gal per tirshtas ir kad tokia granatu konstrukcija del ko gali trashket. Tai "praskiede" su kitu tepalu ir viskas. Po operacijos trashkesiai beveik dingo. Tik ant sauso asfalto prie -13 pilnai susukus vaira ir staigiai startuojant lyg ir pasigirdo kazhkas. Shiandien ryte vazhiuojant y darba jokiu garsu pashaliniu nesigirdejo  :-)
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 31, 2014, 08:58:59 am sukūrė nOnAmE »

Neprisijungęs Labaniukas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausio 31, 2014, 18:57:45 pm »
as jau rasiau, kad man traska nuo mazdaug -10 C. Keiciau tepala granatose, bet tik laikinas dalykas. kiek zinau tai pas daug ka traska. Laiko klausimas - atsils ir vel ramuma :)

Neprisijungęs Vladas55

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 604
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #28 Įrašytas: Sausio 31, 2014, 19:22:44 pm »
Mano auto is Vokietijos,netraska.Idomus dalykas,gal nuo granatu gamintojo priklauso,koki tepala naudoja.

Neprisijungęs Labaniukas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
Ats: Keistas garsas posūkiuose
« Atsakymas #29 Įrašytas: Vasario 01, 2014, 11:19:29 am »
Visko gali buti pas mane is olandijos.