Vienatūriai > Verso (2009-dabar)

Toyota Verso

(1/23) > >>

Ivo9:
Ką manot apie šį automobilį? Gal yra kas "upsigreidinęs" iš legendinės Corolla Versos? Kokie džiaugsmai ir nusivylimai? Kaip dyzelis+automatas? Toks pat neekonomiškas kaip Avensyje III? Ačiū.

Bemsas:
Garso izoliacija prastesne nei Corolla Verso, keistai atrodo tas skydelis per viduri. Teko bandyti 2 variantus 2009 ir 2013m, tai faceliftinis tikrai geriau man patiko. Geresne garso izoliacija nei 2009m, priekio dizajnas naujas, graziau sviecia spidometras. Benzinas 1.8 automatas ima 10L benzino mieste :)

Ivo9:
Dėkui, Bemsas. Jo, priekinis skydelis, tai didžiulis akmuo į Toyotos daržą. Gerai,kad pasakei dėl geresnės garso izoliacijos facelifto nuo 2013... Dar pastebėjau,kad labai nedaug važinėja su "ragais" negi toks brangus malonumas perkant naują ir pirmieji savininkai taupo ant to? Tas pats buvo ir su Corollom Versom. Dėl degalų sąnaudų: tai D4D automatas ims kokius 8l mietse?

bladas:
Mūsų įmonė prieš 4-5 mėnesius nusipirko Verso, 2013m.,  2.0 D4D, mechanika, 6 bėgiai. Važiuoja su ja visi darbuotojai, kam tik yra poreikis, per 14 000 km dar negedo :). Man joje viskas patinka - ir greitis, ir garso izoliacija, ir prie to skydelio per vidurį pripratau. Penktadienį ryte buvo -15C, užmiršau pakaitinti žvakes ir be problemų užsivedė. Kuro sąnaudas kompas dabar rodo 6,4 l/100 km , esu važiavęs užmiestyje apie 130 km/h greičiu, tai rodė 5,8 . Kaip žinia, kompai meluoja, bet kokio tikros sąnaudos pasakyti negaliu, nes pačiam neteko važiuoti nuo įpylimo ik įpylimo

Gmc:
Mieste valgys 10l buk ramus :)
Jei atvirai nekeisciau - jei kalbam apie 2009 metu. Man ypac negrazios galines lempos ir skydelis per viduri. Priekines irgi nelabai, bet ir Corollos Verso neypatingos :) Taigi nematau prasmes keisti i masina su prastesne garso izoliacija, nebent reikia tik metu :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją