Autorius Tema: Toyota Verso  (Skaityta 63277 kartus)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Verso
« Atsakymas #105 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2022, 21:26:29 pm »
Na turejau as Verso 5 metus ir pragyvenau be ausinimo skyscio temperaturos. Tavo paieskoje visi rodytu tik lauko temperatura, nebent pamodinsi :)

Neprisijungęs Bacardis

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 220
Ats: Toyota Verso
« Atsakymas #106 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2022, 22:19:00 pm »
Na turejau as Verso 5 metus ir pragyvenau be ausinimo skyscio temperaturos. Tavo paieskoje visi rodytu tik lauko temperatura, nebent pamodinsi :)

Nu matai as irgi per daug nepergyvenau, kol viena grazia diena kelyje neuzsidege raudonas. Pasekmiu turbut nereikia vardinti... Uzgesinimas iskart nepagelbejo.

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Toyota Verso
« Atsakymas #107 Įrašytas: Rugsėjo 21, 2022, 09:36:10 am »
Pravažiavau su savo Verso 10 metų ir net mintis apie tokį dalyką nekilo. Šalta dega mėlynai, okad raudona spalva dar gali būti,tik pardavęs sužinojau...bet jei mašiniukas gyvenimo matęs,tai gal ir naudinga būtų matyti tikslius parodymus.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Toyota Verso
« Atsakymas #108 Įrašytas: Rugsėjo 21, 2022, 16:23:18 pm »
nusiperki obd2 bluetooth skaneri ir per telefono appsa gali monitorinti temperaturas, aisku mazai patogumo, bet maziausiai investiciju
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Bacardis

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 220
Ats: Toyota Verso
« Atsakymas #109 Įrašytas: Sausio 06, 2023, 21:46:11 pm »
Sveiki. Pries tai turetuose Toyotose, ziema kai -15 ir daugiau, neatsirakindavo su centriniu galines durys. Sitai 2014m, kai daug salcio neatsirakina nei viena! Posukiai sumirkcioja ir tiek ziniu. Per tiek metu gamintojas nesugeba isspresti sios nesamones. Turejau Avensi, Corolla, Corolla Verso 1, Corolla Verso 2,  Vero. Visur prie didenio salcio problemos su centriniu. Bet Verso nustebino labiausiai...

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Toyota Verso
« Atsakymas #110 Įrašytas: Sausio 07, 2023, 09:26:21 am »
Sveiki. Pries tai turetuose Toyotose, ziema kai -15 ir daugiau, neatsirakindavo su centriniu galines durys. Sitai 2014m, kai daug salcio neatsirakina nei viena! Posukiai sumirkcioja ir tiek ziniu. Per tiek metu gamintojas nesugeba isspresti sios nesamones. Turejau Avensi, Corolla, Corolla Verso 1, Corolla Verso 2,  Vero. Visur prie didenio salcio problemos su centriniu. Bet Verso nustebino labiausiai...
Aš jau daugiau kaip dešimt metų vairuoju tik Toyota. Nei karto nebuvo tokios bėdos. Gal čia vis tik gamintojas ne prie jo? Gal vertėtų atidžiau rinktis perkant automobilį?
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Mants

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 328
Ats: Toyota Verso
« Atsakymas #111 Įrašytas: Sausio 09, 2023, 08:28:35 am »
aš jau pakeičiau visus varikliukus :) darbas nesudėtingas

https://www.aliexpress.com/item/1005003017531888.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.11.61cb1802vJt3PR

man ir keista, kad prieš tai turėtose vokiškose mašinose, tokių dalykų nenutiko :D



Sveiki. Pries tai turetuose Toyotose, ziema kai -15 ir daugiau, neatsirakindavo su centriniu galines durys. Sitai 2014m, kai daug salcio neatsirakina nei viena! Posukiai sumirkcioja ir tiek ziniu. Per tiek metu gamintojas nesugeba isspresti sios nesamones. Turejau Avensi, Corolla, Corolla Verso 1, Corolla Verso 2,  Vero. Visur prie didenio salcio problemos su centriniu. Bet Verso nustebino labiausiai...
Toyota Verso 2009 2,0 D4D 93kw
Toyota Yaris 2010 1.3 74kw

Neprisijungęs Mants

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 328
Ats: Toyota Verso
« Atsakymas #112 Įrašytas: Sausio 09, 2023, 08:30:45 am »
aš manau, kad čia priklauso ir nuo važiavimo ypatumų.
tarkim mano atveju, labai trumpi atstumai mieste, ir pilnu ekipažu, kas įtakoja perteklinį drėgmės susikaupimą, ir dėl to prisikaupia motoriuke drėgmės, ir dėl šalčio jis nebeveikia. palaikius mašiną sandėlyje šilčiau, viskas pradeda veikti .


Aš jau daugiau kaip dešimt metų vairuoju tik Toyota. Nei karto nebuvo tokios bėdos. Gal čia vis tik gamintojas ne prie jo? Gal vertėtų atidžiau rinktis perkant automobilį?
Toyota Verso 2009 2,0 D4D 93kw
Toyota Yaris 2010 1.3 74kw