Keleiviniai > Carina

Valytuvų varikliukas priekinis

(1/1)

minde33:
Sveiki.Niekur nerandu varikriuko matyt deficitas.Gal tiktu iš avensis?Išsiardžiau varikliuką ,o ten magnetas atsiklijavęs ir trūkes pusiau.Bandžiau klijuoti,bet labai lėtai valo :( Gal turit pasiūlymų? Ar kokios kitos mašinos tiktų?!

Uris:
Man taip pat buvo atsiklijeves tas magnetas, bet jis nebubo suluzes. Siaip ten yra du magnetai, kaip perpjautas cilindras,   tai gal ir pas tave nesuluzes. As klijavau epoksidiniais klijais pries tai nusveites rudis nuo korpuso. O letai valytuvai gali veikti del to, kad yra uzrudijusios trapecijos aseles, jas visas reiktu  isardyti, isvalyti sutepti tirstu tepalu.

eceris:
zinoma kad du magnetai. nesant skirtigiems poliams, kaio jums atrodo, kas sukimo momenta duos? fizikos pradziamokslis. ;) . o uzrudijusias ivores reiktu grafitiniu sutept, as kazkada savo primerai sutepiau-buvo ivore isdilus, tai padariau nauja, ir 5 metus atvazinejes pardaviau. problemu nebuvo....

minde33:

--- Citata iš: Uris  Vasario 07, 2014, 08:33:21 am ---Man taip pat buvo atsiklijeves tas magnetas, bet jis nebubo suluzes. Siaip ten yra du magnetai, kaip perpjautas cilindras,   tai gal ir pas tave nesuluzes. As klijavau epoksidiniais klijais pries tai nusveites rudis nuo korpuso. O letai valytuvai gali veikti del to, kad yra uzrudijusios trapecijos aseles, jas visas reiktu  isardyti, isvalyti sutepti tirstu tepalu.

--- Baigti citatą ---


Taip žinau ,kad du magnetai eina,bet vienos pusės buvo atsiklijavęs ir trukęs pusiau.Reikia bandyt taikyt kitos mašinos.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją