Autorius Tema: Toyota Prius  (Skaityta 128521 kartus)

Neprisijungęs Grazinulia

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 227
Toyota Prius
« Įrašytas: Liepos 04, 2008, 10:59:32 am »
Sveiki:) Isigijau automobiliuka Toyota Prius 2002, amerikonas.
Pakolkas esu suzaveta :) Labai daug landziojau po rusu hibridininku forumus, . Rusai yra labai pavaziave ziniomis apie hibridus - patys tvarko, issimano, pataria ivairiausiais klausimais :) Gal kas zino, gal pas mus Lietuvelej irgi yra -  kas profesionaliai uzsiima tokiais automobiliukais? Busiu labai dekinga uz bet kokia info :D

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
Toyota Prius
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 05, 2008, 14:17:44 pm »
Kažin Gražinulia ar tau šitu atveju kas ir bepatars. Pas mus Lietuvėlėj ir taip reta TOYOTØ, o čia dar hibridas. Jaučiu tokius auto galėtum ant pirštų suskaičiuoti.Teks pasikliauti ruseliais. Galiu palinkėti gero važinėjimo ir retų gedimų, kas tikėtina iš TOYOTOS automobilių.;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs Grazinulia

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 227
Toyota Prius
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepos 05, 2008, 14:53:30 pm »
Na tikesiuos, kad viskas bus ok ir nepaves manes masina. Bet nesutinku, kad Toyota Lietuvoj yra reta :), ju laaaabai daug, o Priusu, tai jo - ypac kaip mano, tai per du menesius as maciau tik viena zydra masiniuka. O naujesniu  II - jau tikrai yra, Vilniuj maciau ne viena ir net savo Priusa buvau priparkavusi prie tokio. Mano vyras labai uzsikabliavo ant naujasnio, bet manau uztex pakolkas vieno kosmoso seimoj ;). Ieskom jam irgi Toyotos, dairomes gal Avensio universalo.:)

Lietuviai pas mus labai atsargus zmones ir bijo bet kokiu naujoviu. As kol ieskojau savo masinos prisiklausiau visko.... Bijo pas mus pirkti tokias, nuperka daugiau uzsienieciai.

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Toyota Prius
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepos 05, 2008, 15:29:22 pm »
Nepamirskit Kauno :) taip pat maciau keleta sio modelio masinikes:)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs wisper

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 182
Toyota Prius
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepos 05, 2008, 16:06:08 pm »
Tikrai labai įdomi mašina :) būtinai atvažiuok į meetą (jei jis dar bus) labai smalsu apžiūrėti iš arčiau tą hibridą :)
Jei automobilis trukdo šeimai, reikia mesti... ... šeimą... :)

Toyota Avensis I 1.6l. 81kW.

[

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Toyota Prius
« Atsakymas #5 Įrašytas: Liepos 05, 2008, 16:09:36 pm »
Tai visgi tas meetas kuriam mieste nusprendet galutinai ?:)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
Toyota Prius
« Atsakymas #6 Įrašytas: Liepos 05, 2008, 18:00:58 pm »
Citata
Grazinulia parašė:
 Bet nesutinku, kad Toyota Lietuvoj yra reta :), ju laaaabai daug

Jeigu lyginsim su vokiškais "tautovežiais", tai jau netaip ir daug. :):):)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs Grazinulia

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 227
Toyota Prius
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepos 06, 2008, 00:57:52 am »
Citata
ToyotaClub parašė:
Nepamirskit Kauno :) taip pat maciau keleta sio modelio masinikes:)


Ar Prius pirmos kartos turejot omeny? Smagu, kad daugeja.:D

Neprisijungęs Grazinulia

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 227
Toyota Prius
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepos 06, 2008, 01:00:34 am »
Citata
wisper parašė:
Tikrai labai įdomi mašina :) būtinai atvažiuok į meetą (jei jis dar bus) labai smalsu apžiūrėti iš arčiau tą hibridą :)


Tai idomu vis tik kur ir kada vyks meetas. Jei neturesiu neatideliotinu reikalu ir busiu neisvykus butinai atvyksiu.:)

Neprisijungęs Grazinulia

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 227
Toyota Prius
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepos 06, 2008, 01:04:34 am »
Jeigu lyginsim su vokiškais "tautovežiais", tai jau netaip ir daug. :):):)[/quote]

Skaiciau Savaites zurnale, kad vokieciai ruosiasi Golfus hibridinius paleist....  :D

Neprisijungęs varske

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 51
Toyota Prius
« Atsakymas #10 Įrašytas: Liepos 16, 2008, 00:31:28 am »
Sveiki visi,
šiandien įsigijau 2005 metų Prius, atvežtas iš Prancūzijos. Pirkau Vilniuj, Gariūnuose. Tai kol parsivariau į Kauną vos neužsikaifavau. Mašinytė tikrai klass! Nežinau ko ten dar trūksta iš įrangos. Šiaip važiuoja linksmai, apie sąnaudas parašysiu vėliau, dabar dar reikia perregistruoti, pakeisti tepalus ir pn... ;)
Prius2- beveik troleibusas be sleiku...

Neprisijungęs Grazinulia

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 227
Toyota Prius
« Atsakymas #11 Įrašytas: Liepos 16, 2008, 10:38:40 am »
Citata
varske parašė:
Sveiki visi,
šiandien įsigijau 2005 metų Prius, atvežtas iš Prancūzijos. Pirkau Vilniuj, Gariūnuose. Tai kol parsivariau į Kauną vos neužsikaifavau. Mašinytė tikrai klass! Nežinau ko ten dar trūksta iš įrangos. Šiaip važiuoja linksmai, apie sąnaudas parašysiu vėliau, dabar dar reikia perregistruoti, pakeisti tepalus ir pn... ;)


Smagu!!!! Linkiu, kad masina teiktu tik geras emocijas (pas mane pakolkas taip ir yra, nors mano priusikas tik 1 kartos, bet vaziavimo kaifas jauciasi kiekviena kart ja vairuojant :))

Del sanaudu, na pas mane buna mieste visaip...  pa kolkas nuo 6 iki 8 l, bet jau randu buda kaip ja vaziuojant reikia taupyti!  Startuojat reikia spaust gaza, kad masiniukas isibegetu, po to atleidziu - iskart persijungia ant elektros ir svelniai paskui spaudziant akseleratoriu, isijunges benzininis variklis benzo naudoja zymiai maziau ir kaip imanoma  daugiau duoti masinai stabdyti generatorium- irgi svlniai spaudziant stabdi (tarp kitko veliau radau ir rusu forume panasiai aprasyta vaziavimo buda, as galvoju, kad kai matai kaip masina naudoja benza ir elektra, kiekvienas ta buda suranda :)) Leidziantis kalniuku ar riedant is enercijos speja pasikraut pilnai didysis akumuliatorius... zodziu, per 3 savaites igijau siokia tokia praktika :) 2 kartos masiniukas turetu but taupesnis.

As pasikeiciau visus skyscius: atifriza, variklio alyva, transmisijos alyva, dar reikia man pakeisti armotizatoriu galines apsaugas, taip pat visus filtrus: salono, oro (Siuos uzsisakiau Mototojoj) ir zinoma kartu keiciant benz. variklio alyva, buvo pakeistas ir alyvos filtras.
Dar dariau diagnostika visko ko imanoma :)

Va nuoroda, kur galima paziureti ko ir kiek reikia - jei rusiskai mokat :) http://www.hybrids.ru/repair.asp?r=3&s=10

Neprisijungęs varske

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 51
Toyota Prius
« Atsakymas #12 Įrašytas: Liepos 16, 2008, 23:07:31 pm »
Na va, siandien susitariau Autotojoj, kad kita antradieni padarys visus pakeitimus, kas priklauso dabar (masina praejusi 115000km) ir dar stabdziu kaladeles patikrins mazdaug uz 450 litu su darbu ir detalemis. Siaip, siandien techninej apziuroj tai pirmiausia pradejo  tu E raidziu ant lempu ieskoti. As jiems sakau, kad masina is Prancuzijos Tojota salone pirkta 2005.10.07, nemusta ir jeigu ne prancuzu aplaidumas, tai butu dar garantine, taciau prancuzai neidejo techninio aptarnavimo zurnalo kazkokio. O dedes is "Regitros" vistiek savo tauzija -"Nematome cia E raidziu ant lempu priekiniu, nepraleisime toliau...". As jau issigandau tyliai ar nebus pardavejai mano lempu kam nors kitam iseme, o man amerikoniskas sudeje. Ne problema, bet vis koks 100 litu i sona kysiams. Po to atejo vyresnis, labiau patyres ir tas E raides atrado kazkokiu budu...
O del sanaudu - tai dabar esu nuvaziaves ivairiais rezimais (ir is Vilniaus grizau, ir Kaune maliausi pusantros dienos) 350 km su ja, tai rodo vidutines 4,5 L/100 km. I visus cia duotus patarimus del ekonomijos tikrai bandysiu atsizvelgti. O rusu atsiliepimus ir forumus as jau pries perkant daugeli perskaiciau, kadangi jie tikri grafomanai ir parasineti netingi:D
Prius2- beveik troleibusas be sleiku...

Neprisijungęs Grazinulia

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 227
Toyota Prius
« Atsakymas #13 Įrašytas: Liepos 17, 2008, 08:29:34 am »
Citata
varske parašė:
Na va, siandien susitariau Autotojoj, kad kita antradieni padarys visus pakeitimus, kas priklauso dabar (masina praejusi 115000km) ir dar stabdziu kaladeles patikrins mazdaug uz 450 litu su darbu ir detalemis. Siaip, siandien techninej apziuroj tai pirmiausia pradejo  tu E raidziu ant lempu ieskoti. As jiems sakau, kad masina is Prancuzijos Tojota salone pirkta 2005.10.07, nemusta ir jeigu ne prancuzu aplaidumas, tai butu dar garantine, taciau prancuzai neidejo techninio aptarnavimo zurnalo kazkokio. O dedes is "Regitros" vistiek savo tauzija -"Nematome cia E raidziu ant lempu priekiniu, nepraleisime toliau...". As jau issigandau tyliai ar nebus pardavejai mano lempu kam nors kitam iseme, o man amerikoniskas sudeje. Ne problema, bet vis koks 100 litu i sona kysiams. Po to atejo vyresnis, labiau patyres ir tas E raides atrado kazkokiu budu...
O del sanaudu - tai dabar esu nuvaziaves ivairiais rezimais (ir is Vilniaus grizau, ir Kaune maliausi pusantros dienos) 350 km su ja, tai rodo vidutines 4,5 L/100 km. I visus cia duotus patarimus del ekonomijos tikrai bandysiu atsizvelgti. O rusu atsiliepimus ir forumus as jau pries perkant daugeli perskaiciau, kadangi jie tikri grafomanai ir parasineti netingi:D



:):):) Del rusu - tai tikrai, as irgi pries isigydama masina visus ju forumus perskaitinejau. Man kai kurie pazystami  sako (tarp kitko daugiausiai vyrai) ir ko tu tokia masina pirkai - ne baisu? - masina brangi, detales ir remontas brangu, taisyt nebus kam (!!!!) - sakiau NEREIKIA MANES GASDINTI  - reikes remontuoti remontuosiuos. Ir su detalem ne tokia jau ir didele problema. Skambinau i Tokvila del siurbliuko - sake be problemu per tris dienas detale pristatys(aciu dievui, pasirode, kad jis dirba :)) ir kaina  pasake dvigubai mazesne nei tikejausi.... Esu optimiste ir fantastikos megeja, todel matyt ir ryzausi tokia masina isigyt ir visiskai nusispjaut i kitu negatyvia nuomone:p

Vaziuosiu per iseigines i kita miesta, tai irgi paziuresiu kiek jinai trasoj benzino valgo :)

Neprisijungęs varske

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 51
Toyota Prius
« Atsakymas #14 Įrašytas: Liepos 17, 2008, 20:31:38 pm »
;)Tikrai taip, kas link visu aplinkiniu, tai stebisi, kas man uzejo, kad nenusipirkau kokio nors VW ar Audi. Draugelis tai  kai pasakiau ka zadu pirkti, tai patare gerai pasigerti, kad praeitu toks noras :p. O kas link detaliu, tai Tojotos originalios detales, lyginant su pvz. Nissan  arba Honda, tikrai pigesnes. Be to, jei Tojota sugenda taip mirtinai, tai gal jau kokie 12 metu ji nepriziurima buvo eksploatuojama arba kokia stichine nelaime (potvinis pvz.) :) . Akumus musu masinom sako jau Vilniuje ir Kaune be problemo meistreliai su 3 metu garantija suremontuoja (kaip supratau pakeicia neveikiancius elementus, kazka perlituoja ar pn.). O visa kita- ten juk elementarus Tojota ipurskiminis varikliukas. Na dar  automatas... Bet bijai vilko- pirk VW dizeli...:):):)
Prius2- beveik troleibusas be sleiku...