Autorius Tema: kuro sanaudos  (Skaityta 37708 kartus)

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasario 11, 2014, 21:48:17 pm »
Viska valdo elektronika,net suprast negali kada kraunasi,kada ant elektros,kada su motoru vaziuoja.Principe,tai kraunasi nuo variklio ir stabdant.Geriausia nuvaziuok is parduodamu skelbimuose Klaipedoj ir pavaziuok.Gal nepatiks  :-]
nu aisku dekoi,studijuosiu priusa :)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #16 Įrašytas: Vasario 11, 2014, 21:56:02 pm »
 Privalumai,kad kuro mieste uz dyzeli maziau ir labai greit susyla ziema  ;)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #17 Įrašytas: Vasario 11, 2014, 22:35:08 pm »
Privalumai,kad kuro mieste uz dyzeli maziau ir labai greit susyla ziema  ;)
kazkaip negalvojau apie toki agregata bet reiks pamastyt

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #18 Įrašytas: Vasario 11, 2014, 23:22:20 pm »
Žinau, kad realios Aurio 1,4 D  dyzelio kuro sąnaudos Šaltą žiemą Vilniuje 11 litru, nešaltu oru 9, trasoj apie 5,3 litro, taip, kad fantastikos nebūna, benzas pvz Vilniuj per šalčius valgys 12 , parastai 10, trasoj gal 7-8. ;)

11 litru dyzelio salta ziema? Antra ziema vazineju su Auriu 1.4 dyzeliu ir tokiu sanaudu net is tolo nera. Praeita ziema, per didziuosius salcius vazinejau ir pagal uzpylima gavosi 8.3 L Vilniuje. Su kamsciais, su kondiske kad silta butu, ir trupi atstumai: 6-8 km ir prastovos po tris - penkias valandas. Is kur pas tave 11 L, neturiu zalio supratimo...


Man per situs siltus aka zieminius orus net septyni litrai pagal uzpylima nesigavo. O pas tave 9 L  :-]


Trasoje iki 90-100km/h man pakanka 4.7-4.8L vasaros metu. Ziema, lyg tycia, neteko vazineti ilgesnius atstumus, pasakyti negaliu.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 11, 2014, 23:25:45 pm sukūrė MindaugasB »
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs norwegas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #19 Įrašytas: Vasario 15, 2014, 00:54:44 am »
nu nezinau kaip reik vaziuot, kad 11 ltr suvartotu 1,4 d4d :)

su tokiu varikliu vazineju po Kauna  tai  daugiausiai buvo per salcius 6,3 ltr 100 km, vazinejant ilgus atstumus 4 ltr jei vaziuoji 90, 5ltr jei 120, 5,7ltr jei 150 k/h
sausio gale  vaziavau i varsuva ir atgal tai vidurkis 4,6 ltr laukia buvo minus 14.

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #20 Įrašytas: Vasario 15, 2014, 12:25:05 pm »
Laisvai, cia nera kas veikt. Jei pvz 8km vaziuoji 40min, pries tai pasildes masina, tai nera ko stebetis :)

Neprisijungęs S_Kulikauskas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 659
  • Toyota Auris 2.0
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #21 Įrašytas: Vasario 15, 2014, 21:56:35 pm »
Tai kam ją šildyti, jai iš kiemo išvaževęs iškart į kamštį atsistoji :) .

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #22 Įrašytas: Vasario 15, 2014, 21:59:32 pm »
Vilniuje uzsipiliau pilna baka nestes,grizau i klp po miesta apie 50 prasikau po to telsiai pirmyn atgal ir dar po miesta koki 30 km,viso 620 berods snd rode ir kompas 190km iki koloneles rodo,ant kuro spido pan apie 20 ltr turetu but,vidurkis man patinka nes jau maziau 10 ltr ir dar daug galiu nuvaziuot,gruodi berods tik po miesta 14 buvo su trumpais atstumais gazas dugnas,krc zjb visks kol kas  :D
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 15, 2014, 22:02:02 pm sukūrė vitiok »

Neprisijungęs S_Kulikauskas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 659
  • Toyota Auris 2.0
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #23 Įrašytas: Vasario 15, 2014, 22:35:43 pm »
Aš jau kažkurioje kitoje diskusijoje vienam forumiečiui įrodžiau kad 2.0D Vilniuje, žiemą telpa į 6 Litrus, bet tai nereiškia kad dabar visiems giriuosi jog mano Auris žiemą mieste tiek ir valgo. Nes: 1. šaltis buvo vos -5;  2. nuvažiavau net 30km. 3. nestovėjau kamščiuose 4. Nespaudžiau
Jai visus šitus kriterijus apverstum į priešingą pusę tikiu kad suvalgytų ir tuos 11, bet tokiu atveju nereikia jo lyginti su pvz. benzinu kuris važiavo taip kaip aš "test driv'ą" darydamas.
Noriu pasakyti, kad miesto rėžimu važiujant labai sunku lyginti. Reikėtų, kad skirtingus automobilius lygintu tas pats žmogus. Pvz. mano buves 1,4 golfIII man valgė 10-11L. dujų, o 2.0D Auris 6,5L. dyzelino. Niekados neskaičiavau, bet įtariu, kad dabar važiuoju brangiau, nepaisant to esu patenkintas, nes važiavimo net nėra ką lyginti.

Neprisijungęs vitiok

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1201
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #24 Įrašytas: Vasario 15, 2014, 22:40:34 pm »
Aš jau kažkurioje kitoje diskusijoje vienam forumiečiui įrodžiau kad 2.0D Vilniuje, žiemą telpa į 6 Litrus, bet tai nereiškia kad dabar visiems giriuosi jog mano Auris žiemą mieste tiek ir valgo. Nes: 1. šaltis buvo vos -5;  2. nuvažiavau net 30km. 3. nestovėjau kamščiuose 4. Nespaudžiau
Jai visus šitus kriterijus apverstum į priešingą pusę tikiu kad suvalgytų ir tuos 11, bet tokiu atveju nereikia jo lyginti su pvz. benzinu kuris važiavo taip kaip aš "test driv'ą" darydamas.
Noriu pasakyti, kad miesto rėžimu važiujant labai sunku lyginti. Reikėtų, kad skirtingus automobilius lygintu tas pats žmogus. Pvz. mano buves 1,4 golfIII man valgė 10-11L. dujų, o 2.0D Auris 6,5L. dyzelino. Niekados neskaičiavau, bet įtariu, kad dabar važiuoju brangiau, nepaisant to esu patenkintas, nes važiavimo net nėra ką lyginti.
Blem nepasiziurejau kad cia auris tema :)  O ne avensis

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #25 Įrašytas: Vasario 16, 2014, 17:52:16 pm »
11 litru dyzelio salta ziema? Antra ziema vazineju su Auriu 1.4 dyzeliu ir tokiu sanaudu net is tolo nera. Praeita ziema, per didziuosius salcius vazinejau ir pagal uzpylima gavosi 8.3 L Vilniuje. Su kamsciais, su kondiske kad silta butu, ir trupi atstumai: 6-8 km ir prastovos po tris - penkias valandas. Is kur pas tave 11 L, neturiu zalio supratimo...


Man per situs siltus aka zieminius orus net septyni litrai pagal uzpylima nesigavo. O pas tave 9 L  :-]


Trasoje iki 90-100km/h man pakanka 4.7-4.8L vasaros metu. Ziema, lyg tycia, neteko vazineti ilgesnius atstumus, pasakyti negaliu.

Vilniuje kasdien važiuojama trumpai atstumais apie 8 km iki darbo ir atgal bet tenka judet apie 8 valanda Ukmergės g. iki senamiesčio ir 17 val atgal, kas Vilniečiai manau žino kokie kamščiai būna. Be to kai labai minusinė temperatūra naudoju variklio pašildymą PWR Heat pas mane sistema stovi. Dar šiandien pašalinau vieną kliūtį kas manau kuro sanaudom turejo itakos - klinijo priekinis suportas ir kaisdavo ratas, žiūrėsim ar turės įtakos. Be to pas mane senai keistas kuro filtras, gal ir tai įtakoja, dyzeli pilu Nestej.

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #26 Įrašytas: Vasario 16, 2014, 20:55:03 pm »
Tai kam ją šildyti, jai iš kiemo išvaževęs iškart į kamštį atsistoji :) .
Nusigramdyt irgi kamstyje? :D

Neprisijungęs S_Kulikauskas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 659
  • Toyota Auris 2.0
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #27 Įrašytas: Vasario 16, 2014, 21:51:29 pm »
Nusigramdyt irgi kamstyje? :D

Tai aišku kodėl tokios sanaudos, nes šildai kol stiklai nutirps :) .

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #28 Įrašytas: Vasario 16, 2014, 22:07:25 pm »
As visada nugramdau, tada uzkuriu ir vaziuoju. Nematau tikslo dyzelio kurenti stovint, jei jis nesyla be apkrovos

Neprisijungęs toyotayaris

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
Ats: kuro sanaudos
« Atsakymas #29 Įrašytas: Vasario 16, 2014, 22:12:32 pm »
Toyota yaris 2003m 1400 d4d kuro sąnaudos žiemą 5,6l/100km. Su priekaba prikrauta 2m3 sausu malku su tentu 7,2l/100km. 
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 17, 2014, 20:38:00 pm sukūrė toyotayaris »