Autorius Tema: Toyota Highlander - atsiliepimai  (Skaityta 55851 kartus)

Neprisijungęs grivaidas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 12:06:00 pm »
taip rodo 105,6 tada spaudi pasirinkta knopke ir uzprogramuoji kad nereiktu kita kart daryt taip ;)

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 12:18:19 pm »
taip rodo 105,6 tada spaudi pasirinkta knopke ir uzprogramuoji kad nereiktu kita kart daryt taip ;)

Turejau Yaris is amuricos ir ten suk nesukes rankenele manualiai, vistiek eina: 99.1 - 99.3 - 99.5 - 99.7 ...................
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #17 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 13:44:49 pm »
 Nesu nei vienam amerikone to mates  :O .Gal pas tave radija europine ideta? Visi amerikonai gaudo tik neporines bangas ir negali nustatyt nei automatiniu nei rankiniu budu.Aisku yra kas perprogramuoja radijas ir tada viskas veikia.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs grivaidas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #18 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 16:06:19 pm »
nea pas mane amerikonas o kaip ta padaryt mane draugelis ismoke , nes as jau zadejau irgi pas meistrus eit

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #19 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 16:23:24 pm »
nea pas mane amerikonas o kaip ta padaryt mane draugelis ismoke , nes as jau zadejau irgi pas meistrus eit

Kokia masina?

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #20 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 16:35:38 pm »
nea pas mane amerikonas o kaip ta padaryt mane draugelis ismoke , nes as jau zadejau irgi pas meistrus eit

Komercinė paslaptis ar draugiškai pasidalinsi? :)
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #21 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 19:54:35 pm »
Taigi pasiziurejau Highlander BRC. Atrodo tikrai gerai, hibrido veikimas patiko, vaziuoja maloniai, traukia normaliai, bet gal geriau galetu. Realiai nebuvo kur isbandyt, tai tik po aikstele pavazinejau. Pasirode, kad galetu geriau stabdyt, bet matyt tai normalu vazinejant su 2 tonu masina. Salone daug vietos, visi mygtukai dideli, gal net per dideli, vairas patogus, sedyne turi daug reguliavimo galimybiu. Ispudis, kad visko daug, bet viskas grazu, suderinta ir subalansuota. Na isskyrus sviesia medzio imitacija, ji nesiziuri. Dar atbulines eigos kamera patiko (tik ekranas didesnis galetu but), tikrai patogus daiktas.

Neprisijungęs toyrob

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 72
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #22 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 19:57:43 pm »
Kokia masina?
Rase kitur kad pontiac vibe

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #23 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 20:16:31 pm »
 Tada tikrai netikiu,kad yra porines bangos  :) .Turejau daugybe Toyota Matrix ir nei vienoj bangos tokiu budu nenusistatinejo!Nei mano Siennoj,nei Yaris,nei Corolla,nei Prius C bangos tokiu budu nenusistato (siandien isbandziau).
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #24 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 20:27:29 pm »
Taigi pasiziurejau Highlander BRC. Atrodo tikrai gerai, hibrido veikimas patiko, vaziuoja maloniai, traukia normaliai, bet gal geriau galetu. Realiai nebuvo kur isbandyt, tai tik po aikstele pavazinejau. Pasirode, kad galetu geriau stabdyt, bet matyt tai normalu vazinejant su 2 tonu masina. Salone daug vietos, visi mygtukai dideli, gal net per dideli, vairas patogus, sedyne turi daug reguliavimo galimybiu. Ispudis, kad visko daug, bet viskas grazu, suderinta ir subalansuota. Na isskyrus sviesia medzio imitacija, ji nesiziuri. Dar atbulines eigos kamera patiko (tik ekranas didesnis galetu but), tikrai patogus daiktas.
Del stabdziu tau paaiskinsiu.Hybridas stabdo platesniam diapazone ir jeigu pradedi spaust pedala,jis pradeda stabdyt didindamas generatoriaus apkrovima ir taip krauna baterijas.Tuo momentu gali pasirodyt,kad stabdymas neefektyvus.Spaudziant smarkiau isijungia iprastiniai stabdziai ir tada jau stabdo mums iprastai.Ilgiau pavazinejus ismokstama stabdyt generatorium,is tolo po truputi ir taip yra  kraunamas akumuliatorius ir nedyla stabdziu kaladeles.Po to energija is akumuliatoriaus panaudojama pajudat is vietos.Cia praktiskai ir yra hybrido privalumas  (y)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #25 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 20:48:35 pm »
Venza, o stabdant generatoriumi stopai gale dega?

Mane asmeniskai nervina bobos, kai uz kilometro nuo sviesoforo stabdi ima spausti  :-]
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #26 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 21:05:31 pm »
Venza>dekui uz paaiskinima. Siaip man hibridas visai patinka - kai dirba nesigirdi, uzsiveda nepastebimai, be to ir ekonomiskesnis gerokai.

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #27 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 21:25:14 pm »
Venza>dekui uz paaiskinima. Siaip man hibridas visai patinka - kai dirba nesigirdi, uzsiveda nepastebimai, be to ir ekonomiskesnis gerokai.

Aš esu labai už Hibridinius automobilius :) Jeigu nusipirksi tokį ar kitokį, pasidalink su visais :) geras daiktas, kad jį kur
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #28 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 21:30:49 pm »
Venza, o stabdant generatoriumi stopai gale dega?

Mane asmeniskai nervina bobos, kai uz kilometro nuo sviesoforo stabdi ima spausti  :-]
Stopai dega.
 Mane irgi nervina,bet cia jau filosofija gaunasi: stebi galinio vaizdo veidrodeli ir jeigu nieko gale nera,stabdai kaip boba  :-] ,o jeigu gale kas nors "sedi" ,teks stabdyt kaip vyrui  :-] :-] :-] .Aisku,ekonomijai kaip dalgiu per kiausus...  :D
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Highlander - atsiliepimai
« Atsakymas #29 Įrašytas: Kovo 06, 2014, 21:33:17 pm »
Jeigu nusipirksi tokį ar kitokį, pasidalink su visais :) geras daiktas, kad jį kur
Cia kaip suprast?  :think: Kvieti i svingeriu vakareli?  :D
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...