Autorius Tema: corolla verso kuro bakas  (Skaityta 8353 kartus)

Neprisijungęs Pandovic

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
corolla verso kuro bakas
« Įrašytas: Kovo 24, 2014, 16:37:35 pm »
Sveiki , ar buvote kas susidure su kuro baku keitiku ? Mano parudyjes po biski leidzia saliarkA , yra pirkt plosmasiniu ? Ar tvarkyt sita ar srote ka ieskotis ?

Neprisijungęs Donis7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1875
Ats: corolla verso kuro bakas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 24, 2014, 17:40:57 pm »
 :-] kietai čia

Neprisijungęs Avensis Verso 2005.07

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 308
Ats: corolla verso kuro bakas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 04, 2014, 22:37:11 pm »
Jeigu tikrai surūdyjęs ir leidžia "salerką", tai geriau iš "šroto" pirkti nei tvarkyti,- kaina apie 200 Lt. (H-)

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: corolla verso kuro bakas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 04, 2014, 23:30:48 pm »
Sveiki , ar buvote kas susidure su kuro baku keitiku ? Mano parudyjes po biski leidzia saliarkA , yra pirkt plosmasiniu ? Ar tvarkyt sita ar srote ka ieskotis ?


sveikas .nzn kaip corolom verso bet corolom universalui yra taikoma garantija po siai diena atstovybei ir baka keicia nemokamai.va sia savaite draugas nupirko corolla universala ir iskart baka pagal garantija pakeite.nzn kaip su corolla verso yra bet galieciau suzinoti:d
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 04, 2014, 23:32:49 pm sukūrė Sonixas »
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: corolla verso kuro bakas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 05, 2014, 09:49:51 am »
 Mes Yariu ir Corolla Matrix bakus i siukslyna ismesdavom.Bet siuo metu Vilniuje ispopuliarejo vagystes dyzelio is masinu praduriant bakus !!!!! Jeigu paplis toks vagystes budas,tai baku kaina lauzynuose pakils  :D
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Pandovic

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: corolla verso kuro bakas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Balandžio 17, 2014, 11:33:27 am »
Ydomiai cia , bet masina 2002 metu , tai gali buti taikoma garantija bakui ? :o jai nesunku tai gal gali suzinoti ? Nes i sritus skambinau , sunku rast , tikriausiai populiari beda :D

Neprisijungęs Birzas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: corolla verso kuro bakas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalio 14, 2018, 16:05:41 pm »
Sveiki,

Susiduriau su tokia problema kaip kiauras degalų bakas, per siūles pradėjo lašėti dyzelis. Tai norėčiau pasidalinti savo patirtimi kaip pavyko išspręsti šią problemą. Iš pradžių buvo kilęs noras bandyti klijuoti baką, bet atidžiau apžiūrėjus nusprendžiau, kad neverta gaišti laiko, nes norint gerai padaryti reiks vistiek nuimti baką, o užkiljavus tikrai nebus garantijos kad per kitą vietą nepradės kapsėti, vis dėlto jau automobilis virš 10 metų rieda Lietuvos keliais ir dar keletą metų turėtų riedėti. Todėl nusprendžiau pirkti kitą baką tik susidūriau su dilema ieškoti laužynuose ar pirkti naują. Pradžiai pasidomėjau kainomis laužynuose ir buvau nemaloniai nustebintas tokios detalės būtent šiam automobiliui pankamai retos (gal būt turi paklausą arba jų stovis panašus į maniškį) ir kaina tikrai nemenka ~80 Eurų kaip už abejotinos kokybės detalę, kuri jau bus gerokai padevėta ir neaišku kada prakiurs. Beliko pasidomėti naujų kainomis, čia vėl buvau nemaloniai nustebintas, nes kažkodėl būtent I Verso nauji bakai labai retas egzempliorius, o ir kainos tikrai nedžiugina  (pradžiai~140 Eurų). Pradėjus aktyviau domėtis Toyotų bakais paaiškėjo, kad iš vaizdo labai jau panašūs Corollos (TOYOTA COROLLA E12 (Euro type) SDN/WGN, 01.02 - 11.06; TOYOTA COROLLA H/B, 09.02 - 10.06) ir I Verso bakai, pasitikrinau detalių numerius kataloguose jie sutapo, o pasidomėjus Corollos bako kaina pasirodo, kad naują galima nusipirkti už 109 Eurus ir jis jau bus nudažytas (aišku galima dar kokia antikorozine danga dengti čia jau pagal skonį :) ). Užklausus pardavėjo apie galimybę pritaikyti tokį baka iš Corollos jie mane užtikrino, kad Verso toks bakas netiks, bet aš surizikavau ir galiu pasakyti, kad viskas puikiausiai tiko ir atitiko.  Bakas jau idėtas ir puikiai funkcionuoja. Tikuosi , kad 2 kartą man jo keisti jau nebeprireiks ir ši informacija gal kam iš forumiečių pravers, nes pats tikrai nevieną vakarą praleidau ieškodamas informacijos šia tema.  (h)
Vieno permaziai, dvieju perdaug!

Neprisijungęs arunaskeras

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1263
Ats: corolla verso kuro bakas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalio 18, 2018, 08:15:19 am »
Saunuolis Birzas kad pasidalino ziniomis
Geras patarimas niekada nebūna pavėluotas. B.Džonsonas
Corolla verso 2009 2,2 l 100 kw
Ford Fiesta 2011  1,4 CDTI