Autorius Tema: Sveiki, Toyot-ų vairuotojai.  (Skaityta 6219 kartus)

Neprisijungęs Sergijus

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Sveiki, Toyot-ų vairuotojai.
« Įrašytas: Kovo 25, 2014, 00:36:14 am »
Sveiki, Toyot-ų vairuotojai. (h) Aš naujokas, Toyotą Yaris Verso įsigijau šių metų Kovo 8-ą. Mašina reikalinga darbui - aš bitininkas - turi tilpti pora avilių, pora spietinių, bent 4 dėžės koriams. Žinoma, nebūtinai viskas iš karto, ir nebūtinai tokia tvarka. Iki Toyot-os, 13 metų važinėjau Renault Express, keleiviniu, 5-viečiu furgonu. Gera mašina ir toliau būčiau važinėjęs, ale surūdijo... :(
Pirmiausia, iš MDP sumeistravau lygias bei vientisas "grindis", ka galėčiau krovinį stumdyti. Chebryte, kur, šioj mašinoj, gesintuvo ir vaistinėlės vieta, gal kas žinot? Daiktadėčių daug, ale ne visur subruksi 2-jų litrų gesintuvą...
Mašina pakankamai erdvi, bet kieta kaip vežėčios ir žema labai. Kaip galima paaukštinti? Ar įmanoma užmauti 15-os colių padangas?  :V
Šiam kartui tiek. Gero kelio, visiems... :)

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Sveiki, Toyot-ų vairuotojai.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 25, 2014, 00:47:19 am »
Bitinininkas pats domiuosi tuom:) sveikas atvykes. O siaip nemastiai tiesiog pakelti ja i virsu.
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs kapsis

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 1255
Ats: Sveiki, Toyot-ų vairuotojai.
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 25, 2014, 00:49:17 am »
sveikas prisijunges (h)    ale kaip medu jau suvalgiau, o kaziuko mugej tokio  fuflo ikiso kad nei valgyt ne ismest..... parupinsi TIKRO GERO   medaus klubieciams?   ;)   
P.S. siaip pagalvojau, jei tu su savo toyota medu vezioji,tai  gaunas.....   med'ine toyota  :D
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 25, 2014, 00:53:20 am sukūrė kapsis »

Neprisijungęs Saulius SSS

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2019
  • Avensis 2018 2.0 D4D estate
Ats: Sveiki, Toyot-ų vairuotojai.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 25, 2014, 00:49:59 am »
as tai perskaiciau kaip bajeri : vyras pirko masina kovo 8 ,nes jis   (wow) Bitininkas  :D .
'' kur, šioj mašinoj, gesintuvo ir vaistinėlės vieta,,,ne visur subruksi 2-jų litrų gesintuvą...''
sergejau nepyk as nesisaipau,bet labai jau pralinksminai mane   :-] (h)
Ne visada sakyk ką žinai,bet visada žinok ką sakai

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Sveiki, Toyot-ų vairuotojai.
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovo 25, 2014, 08:51:12 am »
Vaistinele po sedyne, gesintuva is bedos irgi.

Kelti galima dedant spyruokles.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Sergijus

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Sveiki, Toyot-ų vairuotojai.
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovo 25, 2014, 09:09:54 am »
as tai perskaiciau kaip bajeri : vyras pirko masina kovo 8 ,nes jis   (wow) Bitininkas  :D .
'' kur, šioj mašinoj, gesintuvo ir vaistinėlės vieta,,,ne visur subruksi 2-jų litrų gesintuvą...''
sergejau nepyk as nesisaipau,bet labai jau pralinksminai mane   :-] (h)
Toyota, taigi, moteriškosios giminės, a ne?  :think: Aš linksmas žmogus, chebryte, da ne kartą juoksitės iš mano "nutikimukų" ir "istorijikių", svarbiausia - nepamirškit komentuoti... :)

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Sveiki, Toyot-ų vairuotojai.
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovo 25, 2014, 09:25:44 am »
Toyoda - buvo Toyota pradininkas. Automobilis - vyriska. Masina - moteriska. Tai nezinau kaip ten su ta gimine :)
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs TYRAN

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 799
  • Toyota Corolla TS 2019 1.8 Hibridas, Vilnius
Ats: Sveiki, Toyot-ų vairuotojai.
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovo 25, 2014, 11:09:37 am »
Sveiki, Toyot-ų vairuotojai. (h) Aš naujokas, Toyotą Yaris Verso įsigijau šių metų Kovo 8-ą. Mašina reikalinga darbui - aš bitininkas - turi tilpti pora avilių, pora spietinių, bent 4 dėžės koriams. Žinoma, nebūtinai viskas iš karto, ir nebūtinai tokia tvarka. Iki Toyot-os, 13 metų važinėjau Renault Express, keleiviniu, 5-viečiu furgonu. Gera mašina ir toliau būčiau važinėjęs, ale surūdijo... :(
Pirmiausia, iš MDP sumeistravau lygias bei vientisas "grindis", ka galėčiau krovinį stumdyti. Chebryte, kur, šioj mašinoj, gesintuvo ir vaistinėlės vieta, gal kas žinot? Daiktadėčių daug, ale ne visur subruksi 2-jų litrų gesintuvą...
Mašina pakankamai erdvi, bet kieta kaip vežėčios ir žema labai. Kaip galima paaukštinti? Ar įmanoma užmauti 15-os colių padangas?  :V
Šiam kartui tiek. Gero kelio, visiems... :)

Sveikas prisijungęs ;)