Autorius Tema: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo  (Skaityta 16055 kartus)

Neprisijungęs saresas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 17:55:51 pm »
Sveiki, noreciau paklaust koks gedimas gali but ir kaip galima sutvarkyti. Pas mane veike kondicionierius,salde( bet silpnai), bet ji isjungus girdedavosi taksejimas. Tada viena diena jis dingo ir pastebejau kad man nukrito ir ant apsaugos guli tas rodyklem pavaizduotas skyvelis. As ji prisukau ir poto man nebeveike kondiske. Lempute ziba kad jis ijungtas, bet salto oro nepucia. Kodel taip yra ir kokia to skyvuko paskirtis?

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 19:50:15 pm »
Man irgi buvo atsisukes tas metaliukas. Tepala keiciau, servise surado ant apsaugos. Uzsukau atgal ir viskas. Jokiu pasaliniu poveikiu nemaciau.


Neprisijungęs saresas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 19:59:00 pm »
O kazin kam jis reikalingas, kokia jo paskirtis?

Neprisijungęs Donis7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1875
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 20:13:54 pm »
Gal apsauga, gal koks balansavimo priedas  :think:

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 20:38:42 pm »
 Nusuk ta blyna dar karta ir paziurek po juo ant skyvo.Ten turi but daug gumyciu tarp skyvo ir i tarpus tarp ju turi isikist tokia sparnuote,kuri uzsukta irgi ant tos asies.Ta sparnuote idomiai islieta su tokiais paplonejimais ir per juos atitruksta jeigu kompresorius uzsiklinija.Taigi panasu,kad tau kompresoriaus nebesuka,o suka tik skyva  :( Teks vaziuot pas meistrus.Jeigu Panevezyje galiu rekomenduot labai gera meistra  (y) ,bet reikia skubet kol orai nesusilo nes nebeprisiprasysi veliau  ;)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Donis7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1875
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #5 Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 20:44:14 pm »
Tai čia kaip "jungtis" škyvo su kompresoriumi ir per tą sparnuotę suka kompresoriu?

Neprisijungęs saresas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #6 Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 20:57:24 pm »
tai kazin galejo sugesti kompresorius, kada kondiske jungiau su tuo nukritusiu blynu?

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #7 Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 20:59:39 pm »
 Galejo jau but uztrukus ta sankaba ir kai blynas atsisuko,ji irgi prasisuko ir dabar nebesuka kompresoriaus.Gal kompresorius ir gyvas dar.Siaip tai pats nesusiremontuosi nebent tikras auksarankis esi  :) .Kitu atveju reiks pas meistrus vaziuot,bet blogumas,kad tos detales atskirai pirkt nera  (-) Tau ko gero siulys visa kompresoriu keist.
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 06, 2014, 21:01:48 pm sukūrė Venza »
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs saresas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #8 Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 21:32:39 pm »
Idomu kaip tie kompresoriai ardosi ir kas per detales eina. Nes turiu as sena nuo volvo kompresoriu pasilikes.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #9 Įrašytas: Balandžio 06, 2014, 22:05:21 pm »
 Nemanau,kad nuo Volvo kas nors tiktu.Senieji kompresoriai buvo sankabiniai,o naujesni jau besankabiniai.Priedo gamintojai skiriasi,modifikacijos ir net skirtingu metu tam paciam modeliui gali netikt.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #10 Įrašytas: Balandžio 07, 2014, 07:59:55 am »
Gali buti, kad kompresorius uzsikirto, skyvas luzo ir sukasi laisvai. Kompresorius be sankabos, sukasi visasa. O ta apsauga, kaip luztantis skyvas padaryta, kad uzsikirtus kompresoriui nebutu nutrauktas dirzas ir galima butu toliau vaziuoti su uzsikirtusiu kompresorium. Idomu, kas butu kompresoriui, jei pavazineti su tuscia sistema?

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandžio 07, 2014, 08:04:49 am »
 Susieda kompresorius.Net ir su pilna sistema jie nera labai ilgaamziai.Uztat naujausiam Subaru Foresteryje maciau jau sankabini kompresoriu  :)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs saresas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 70
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #12 Įrašytas: Balandžio 07, 2014, 09:21:39 am »
Idomu toks sutapimas ar kazkas nes buvo toks taksejimas kada kondicionierius isjungtas ir galvojau kad kompresoriaus guolis ir tada man nukrito tas blynelis ir nebuvo taksejimo. Manau jis buvo kazkiek atsisukes todel toks garsas buvo. Ir vat kai nukrito blynelis nuo tada man nebeveikia kondiske.

Neprisijungęs denka90

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #13 Įrašytas: Balandžio 23, 2014, 12:09:20 pm »
Pas mane buvo zvimbesis nuo kondiskes kompresoriau jei apsukos buvo maziau nej 1.1 rpm. ir kondishke nebeveike. Garsas labai erzino.  :A
Nulekiau pas meistrus tai teko keistis i nauja nes jos neremontuojamos  :goodboy: pirkau nauja nes naudotos daiktas nepatikimas  :-/ kaina tai...  (wow) verkt norejosi kai bankomata tustinau  :-(  o friona tai dar nepasipildziau  (!?) Nu po menesio darysiu kapitalini remonta tai uzvien ir friona pasipildysiu  :smoke:

Neprisijungęs Myjack

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 324
Ats: Klausimas del Kondicionieriaus gedimo
« Atsakymas #14 Įrašytas: Balandžio 23, 2014, 12:17:17 pm »
Pas mane buvo zvimbesis nuo kondiskes kompresoriau jei apsukos buvo maziau nej 1.1 rpm. ir kondishke nebeveike. Garsas labai erzino.  :A
Nulekiau pas meistrus tai teko keistis i nauja nes jos neremontuojamos  :goodboy: pirkau nauja nes naudotos daiktas nepatikimas  :-/ kaina tai...  (wow) verkt norejosi kai bankomata tustinau  :-(  o friona tai dar nepasipildziau  (!?) Nu po menesio darysiu kapitalini remonta tai uzvien ir friona pasipildysiu  :smoke:
Paviesink, kiek kainavo? Pas mane, 2003 m. d4d 85 kw Avensyje tas tarskejimas taip pat yra. Perziurejo meistrai visus guolius, itempejus ir pan. - viskas tvarkoje. Beliko tik kondicionierius, kuris, kaip matau is forumo, ir kelia si garsa. Vis neturiu laiko nulekt iki kondiskiu mesitru... Gal kas remontavot, kokia "tarskejimo" pasalinimo kaina? :)