Autorius Tema: Balos bagažinėje  (Skaityta 6123 kartus)

Neprisijungęs Mari1us

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 95
Balos bagažinėje
« Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 19:22:58 pm »
Palijo lietutis šiandien, atsirado ir vėl ta pati problema. T22 universalą nusipirkau, man į bagažinę leido vandenį.
Rudenį atsiardžiau visą galą (bamperius, lempas, gumas, apdailas), privariau hermetiko kur tik benutuokiau, su tėvu ieškojom pro kur leidžia įvairiais būdais. Galiausiai priėjom išvadą, kad leidžia per pagrindinę gumą. Privariau hermetiko ir tada ant jo uždėjau gumą, kad aptrauktų kuo geriau. Problema atrodo buvo dingus visą rudenį. Atėjo pavasaris ir problema atsirado iš naujo.
Ką jau esu daręs:
nuardyta visa bagažinė. Bent menkiausi įtartini įtrukimai ar kažkas panašaus buvo apvaryti hermetiku
patikrintos lempų tarpinės - pro jas neleidžia
hermetizuota visa guma papildomai

Gal turite dar kokių pasiūlymų kaip atsikratyti šia problema? Ar T22 neturi kokios "etatinės" vietos vandens leidimui? Nemenkos balelės atsirado šonuose...

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 19:46:10 pm »
 Gal pradziai paieska pasinaudok  :-{
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Mari1us

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 95
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 20:23:03 pm »
Gal pradziai paieska pasinaudok  :-{
Paieška naudojaus, radau Auriui, Avensiui 2 patarimų. Visokius ten tipsus, kaip kad lysk į bagažinę ir stebėk kur bėga aš žinau ir atlikau. Aš dabar bandau išsiaiškint ar neturi Avensis 1 kokios etatinės ligos.

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 21:43:39 pm »
Aš dabar bandau išsiaiškint ar neturi Avensis 1 kokios etatinės ligos.

Nelabai daznai pasitaikanti beda, bet visko buna. Dar toks dalykas gali buti, kad kazkokios skyles nematai kai atidarytas dangtis. Uzdarius bagazine, atsipalaiduoja itrukimai ir ima begti. Dar i vyrius uzmesk aki. Ir klausimas: i kuria vieta bega? I viena ar chaotiskai privaro vandens.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Mari1us

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 95
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 22:08:33 pm »
Nelabai daznai pasitaikanti beda, bet visko buna. Dar toks dalykas gali buti, kad kazkokios skyles nematai kai atidarytas dangtis. Uzdarius bagazine, atsipalaiduoja itrukimai ir ima begti. Dar i vyrius uzmesk aki. Ir klausimas: i kuria vieta bega? I viena ar chaotiskai privaro vandens.
Realiai į tuos šonus pribėga (įrankiam ir donkratui susidėt). Ryt pabandysiu pastudijuot daugiau. Seniau bėgdavo ir į zapaskės vietą.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #5 Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 22:10:58 pm »
 Rasei,kad visus pasiulymus skaitei ir isbandei,o tai bagazinej ilindus ir kitam pilant vandeni nesimato pro kur bega?
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Mari1us

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 95
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #6 Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 22:22:05 pm »
Rasei,kad visus pasiulymus skaitei ir isbandei,o tai bagazinej ilindus ir kitam pilant vandeni nesimato pro kur bega?
Mistika ten visiška buvo iš kur jis bėgo. Atvirai pasakius jis tiesiog parbėgdavo. Viską iki maksimumo nusiardęs buvau, kiek begalėjau, bet nesimatė ir tiek. Bet neatrodo, kad bėgtų nuo stogo viršaus, labiau gal nuo lempų lygio. Lempų tarpinės nė prie ko tikrai, nes išėmus lempa pylėm vandenį į bagažinės tarpines ją uždarė ir vanduo toliau sunkėsi. Kai privariau hermetiko ant bagažinės skardos užlenkimų ir tada uždėjau gumą - bagažinė užsidarydavo sunkiau, bet vandens bagažinėj nebebuvo. Dabar jau bagažinė lengviau užsidarinėja, tai ir vanduo atsirado... NEt nebežinau ką reikia daryti. Guma pati nėra sutrūkinėjusi ar purvina.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #7 Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 22:32:19 pm »
 Tada tikrai mistika,bet man nera taip buve.Pasiimi prozektoriu svieti,sluostai su skuduru ir randi pro kur bega.Vanduo fizinis kunas ir matosi pro kur sunkiasi.As stebuklais netikiu.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Mari1us

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 95
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #8 Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 23:04:31 pm »
Tada tikrai mistika,bet man nera taip buve.Pasiimi prozektoriu svieti,sluostai su skuduru ir randi pro kur bega.Vanduo fizinis kunas ir matosi pro kur sunkiasi.As stebuklais netikiu.
Sėdėjom visą dieną ir ieškojom. Esmė tame, kad skardos yra sujungtos vietom taip, kad tarp jų yra tarpai. Jos yra užvirintos. Būtent iš tų vietų ir parsisunkia. Toks plotas, kur dvi skardos suvirintos drauge yra didelis, tad tikimybė atrast iš kurios vietos parbėga vanduo mažėja vos ne eksponente...

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #9 Įrašytas: Balandžio 13, 2014, 23:41:23 pm »
Nu o ventiliacines groteles ir ju tarpines geros? Man treciadieni idejo naujas tarpines.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Bogey

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 132
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #10 Įrašytas: Balandžio 14, 2014, 09:37:34 am »
rinkosi ir pas mane vanduo bagazineje avensyje, tikrai dideliais kiekiais, pasieskojau sitam forume ir pirmas dalykas nuo ko nusprendziau pradeti- galiniu zibintu issiardymas ir izoliavimas silikonu- kol kas sausa bagazine.
tiesa pas mane sedanas. kaip supratau leido per ta vieta kur zibintas per medziaga (nezinau kaip ja apibudinti) lieciasi prie kebulo

Neprisijungęs egariukas1

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandžio 14, 2014, 17:20:33 pm »
Leidzia per virsu,po ragais.Ten tokios gumines juostos dengia suvirinimo siules.Atsidarius bagazine virsuj po stogo gumom pamatysi sutrukusi siuliu hermetika.Reikia nuimt ragus ir pertept siules tam skirtu hermetiku.Tik kaip nuimt tuos ragus gal kas pakomentuos-nedares tokio reikalo,nezinau

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
Ats: Balos bagažinėje
« Atsakymas #12 Įrašytas: Balandžio 14, 2014, 18:20:02 pm »
Paieška naudojaus, radau Auriui, Avensiui 2 patarimų. Visokius ten tipsus, kaip kad lysk į bagažinę ir stebėk kur bėga aš žinau ir atlikau. Aš dabar bandau išsiaiškint ar neturi Avensis 1 kokios etatinės ligos.
http://toyotaclub.lt/forumas/index.php/topic,3038.msg58167.html#msg58167

Jei tema ne tavo, tai nereiškia, kad negali joje išsakyti savo problemos, nebūtina kurti naujos temos. Kuo daugiau informacijos bus vienoje temoje, tuo lengviau ją bus surasti, o dabar pyrsčioja po sakinuką į atskiras temas, kas jas ras, kas jas perskaitys?
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D